سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو گروه هتل های پارسیان

از تا

20 هتل یافت شد

گروه هتل های پارسیان در سال 1374 تاسیس شد. در ابتدا با نام هتل های بنیاد کار خود را شروع کرد و در آذر ماه سال 1378 نام خود را به شرکت هتل های بین المللی آزادی تغییر داد. نهایتا در آبان ماه سال 1380 برند خود را به شرکت هتل های بین المللی پارسیان ثبت نمود. این گروه شامل 22 هتل پنج ستاره، چهار ستاره و سه ستاره است که هر یک در شهرهای مختلف کشور خدمات خوبی را به میهمانان گرامی ارائه می کند. این هتل ها در استان های تهران، اصفهان، شیراز، همدان، کرمانشاه، یاسوج، شهرکرد، کرمان و آبادان دارای یک یا چند شعبه هتل هستند. این گروه همچنین دارای یک باشگاه به نام باشگاه پارسیان جماران است که در تهران واقع شده است. این گروه، یکی از برندهای محبوب برای رزرو هتل در میان مسافران محسوب می شود.

استراتژی های این گروه شامل ترویج هتلداری ایرانی، اسلامی توسعه سهم بازار هتلداری، توسعه کیفیت و سلامت در ارائه خدمات هتلداری، حداکثر بهره برداری از ظرفیت هتلداری، توسعه منابع انسانی، توسعه و یکپارچه سازی نظام بازاریابی و گسترش بوم گردی است. همچنین از اهداف گروه هتل های پارسیان می توان به ترویج هتل داری ایرانی اسلامی، بازآفرینی سنت میهمان نوازی ایرانی، برنامه ریزی در جهت ارتقای سرمایه انسانی، ارتقاء کیفیت خدمات هتلداری، حفظ کیفیت منابع سخت‌افزار، به روز نگاه داشتن فناوری مرتبط و ارتقاء برند پارسیان و افزایش سهم بازار اشاره کرد.

لیست هتل های گروه هتل های پارسیان

همانطور که گفته شد گروه پارسیان در شهرهای ذکر شده دارای یک یا چند هتل است. هتل پارسیان آزادی، هتل پارسیان استقلال، هتل پارسیان اوین، هتل پارسیان انقلاب، هتل پارسیان کوثر تهران و هتل پارسیان توچال در استان تهران قرار گرفته اند. همچنین هتل پارسیان کوثر اصفهان، هتل پارسیان سوئیت و هتل پارسیان عالی قاپو در شهر اصفهان واقع شده اند. علاوه بر این در شهر همدان نیز هتل پارسیان بوعلی و هتل پارسیان همدان آماده خدمت رسانی به گردشگران همدان هستند. در کرمان نیز هتل پارسیان قلعه گنج، هتل پارسیان بم خدمات خوبی را به میهمانان خود ارائه می دهند. هتل پارسیان خزر چالوس، هتل آزادی رامسر، هتل پارسیان صفائیه یزد، هتل پارسیان یزد، هتل پارسیان کرمانشاه، هتل پارسیان شیراز، هتل پارسیان یاسوج، هتل پارسیان شهرکرد و هتل پارسیان آبادان نیز در دسته گروه هتل های پارسیان جای گرفته اند. در ادامه این مطلب با خلاصه ای از اطلاعات هر یک از این هتل ها آشنا خواهید شد...

گروه هتل های پارسیان در تهران

در شهر تهران 6 هتل با ستاره های طلایی و درخشان قرار گرفته اند. هتل آزادی و استقلال از این گروه هتل ها 5 ستاره دارند. هتل های اوین، انقلاب و کوثر نیز دارای 4 ستاره هستند. هتل پارسیان توچال نیز 3 ستاره دارد. هتل پارسیان آزادی در بزرگراه شهید چمران و هتل استقلال نیز در تقاطع این بزرگراه قرار گرفته اند. این دو هتل امکانات لوکس و بی نظیری همچون رستوران، سالن کنفرانس، سالن اجتماعات، بیزنس روم، تفریحات آبی، ماساژ، سالن ورزش، زمین تنیس، آرایشگاه، خدمات پزشکی و... دارند. این دو اقامتگاه از هتل های گروه پارسیان اقامتی خاطره انگیز و لاکچری را به شما هدیه می دهد.

هتل های 4 ستاره از این گروه که در تهران واقع شده اند نیز دارای امکاناتی مانند رستوران، سالن کنفرانس و اجتماعات، بیزنس روم،کافی شاپ، استخر، سونا، جکوزی، فروشگاه، وسایل بدنسازی، سالن ورزش، چایخانه سنتی و... هستند. برای رفت و آمد به هتل توچال بایستی از تله کابین استفاده کنید. این هتل نیز امکانات خوبی مانند رستوران، کافی شاپ، سالن کنفرانس، میز بیلیارد، خدمات پزشکی، بازی های ویدئویی و... را برای میهمانان خود تدارک دیده است. این هتل ها در میان هتل های تهران یکی از بهترین انتخاب ها به شمار می رود.

گروه هتل های پارسیان در اصفهان

گروه هتل های پارسیان در اصفهان دارای 3 اقامتگاه بسیار خوب است. هتل کوثر 5 ستاره، هتل عالی قاپو 4 ستاره و هتل پارسیان سوئیت 3 ستاره در شهر اصفهان به مثال نگینی می درخشند و میهمانان زیادی هم دارند. هتل کوثر امکاناتی مانند رستوران، سالن کنفرانس، سالن اجتماعات، بیزنس روم، استخر، سونا، جکوزی، ماساژ، کافی شاپ، آتلیه و دیگر خدمات را به شکل لوکس در اختیار شما قرار می دهد. هتل عالی قاپو نیز با معماری سنتی و تاریخی خود، امکانات خوبی از جمله رستوران، سالن کنفرانس، استخر، سونا، جکوزی، فروشگاه، کافی شاپ و... را ارائه می دهد. هتل پارسیان سوئیت نیز که در سال 1394 بازسازی شد، امکاناتی همچون رستوران، فروشگاه، گشت نیم روزی و... را برای میهمانان خود تدارک دیده است. لازم به ذکر است هر سه هتل ذکر شده فاصله کمی را با سی و سه پل و دیگر آثار تاریخی اصفهان را دارند.

گروه هتل های پارسیان در همدان

هر دو هتل پارسیان بوعلی و هتل پارسیان همدان دارای 4 ستاره طلایی هستند که در میدان بوعلی و میدان قائم قرار گرفته اند. این هتل ها به آرامگاه بوعلی، موزه حمام قلعه، گنبد علویان و بازار سنتی بسیار نزدیک هستند به طوری که می توانید در یک روز به تمامی آن ها سری بزنید. این دو هتل دارای امکاناتی مانند رستوران، سالن کنفرانس، کافی شاپ، پارکینگ، اتاق بازی، پارک کودک و... را به شما ارائه می کنند. برای اطلاع دقیق از امکانات هریک همین صفحه از رزرواسیون سیتا را دنبال کنید.

گروه هتل های پارسیان در کرمان

هتل پارسیان قلعه گنج و هتل پارسیان بم در دو شهرستان قلعه گنج و بم از استان کرمان قرار گرفته اند. هتل سه ستاره پارسیان قلعه گمج به صورت معماری کپری بنا شده و تفریحاتی مانند آفرود سواری در کویر، شتر سواری، میهمانی در کویر، رقص محلی، بازی محلی رامازا و... است. هتل چهار ستاره پارسیان بم نیز به دلیل نزدیک بودن به ارگ بم و بازار از اهمیت زیادی برخوردار است و دارای رستوران، سالن کنفرانس و اجتماعات، زمین و سالن ورزش، اتاق کودک، کافی شاپ، آرایشگاه و... است.

گروه هتل های پارسیان در یزد

هتل پنج ستاره صفائیه یزد و هتل سه ستاره پارسیان یزد هر دو با معماری سنتی بنا شده اند و حس و حالی خوش را به شما هدیه می دهند. هتل صفائیه در بهترین منطقه یزد قرار گرفته و دارای رستوران، سال کنفرانس، کافی شاپ، چایخانه سنتی، فروشگاه، ماساژ، آرایشگاه، پارک کودک، سالن ورزشی، آتلیه و... است. هتل پارسیان یزد نیز در باغی سرسبز قرار گرفته و در سال 1396 مورد بازسازی قرار گرفته است. از امکانات این هتل می توان به رستوران، سالن اجتماعات، پارک کودک، پارکینگ، فضای سبز، خدمات تور و... اشاره کرد.

سایر اقامتگاه های گروه هتل های پارسیان

هتل 5 ستاره پارسیان خزر چالوس با اینحال که 40 سال از عمر آن می گذر باز هم بی نظیر و بی رقیب است. دورتا دور این هتل را جنگل های هیرکانی مازندران فرا گرفته است، بنابراین از ویویی شگفت انگیز برخوردار است. در میان هتل های رامسر، هتل 4 ستاره آزادی رامسر با معماری کلاسیک باب هر سلیقه ایست که اتاق های آن به جنگل و دریا دید دارد. هتل 5 ستاره پارسیان کرمانشاه از سال 1389 آماده خدمت رسانی به میهمانان خود بوده و به جاهای دیدنی بسیاری نزدیک است. هتل 3 ستاره پارسیان شیراز نیز در سال 1396 مورد بازسازی قرار گرفته است و در خیابان رودکی شیراز واقع شده است. همچنین هتل 4 ستاره پارسیان یاسوج بر روی تپه ای که رو به روی رودخانه بشار قرار دارد، واقع شده است و خدمات خوبی را برای آسایش میهمانان در نظر گرفته است.

هتل 4 ستاره پارسیان آبادان یکی دیگر از اقامتگاه های گروه هتل های پارسیان است که در سال 1347 مورد بازسازی قرار گرفت. از مزایای این هتل می توان به فاصله کم از اماکنی مانند بندر کشتیرانی، بازار مرکزی، موزه و... اشاره کرد. به علاوه هتل 4 ستاره پارسیان شهرکرد در انتهای بلوار فارابی شمالی قرار گرفته و دارای 3 هکتار فضای سبز و باغ های میوه است.

گروه هتل های پارسیان از قدیم تا بحال سعی کرده اند بهترین امکانات و خدمات را به میهمانان خود ارائه دهند. شما می توانید تمامی این هتل ها را در Cita.ir جستجو کنید و پس از مشاهده لیست اتاق ها، یکی از آن ها را بر اساس تعداد نفرات و سلیقه خود، به راحتی رزرو نمایید.