سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

هتل پارسیان آزادی شهرکرد

شهرکرد،انتهای بلوار فارابی شمالی ،مقابل سازمان میراث فرهنگی، کد پستی : 8815793111
اشتراک‌گذاریwhatsapptelegram
نمای هتل پارسیان آزادی شهرکرد
نمای بیرونی هتل پارسیان آزادی شهرکرد
لابی هتل آزادی شهرکرد
رستوران هتل آزادی شهرکرد
رستوران هتل پارسیان آزادی شهرکرد

اتاق‌های هتل پارسیان آزادی شهرکرد

معرفی هتل پارسیان آزادی شهرکرد

قطعا شهرکرد یکی از زیباترین‌ شهرهای ایران می باشد که با آب و هوای کوهستانی خود، جزو شهرهای محبوب و منتخب در بین گردشگران برگزیده شده است. این شهر در کل دارای هتل های متعددی می باشد که هر یک از آن ها خدمات ویژه ای را به مسافران خود ارائه می دهند. هتل پارسیان آزادی یا هتل انقلاب در گذشته، هم یکی از همین هتل ها می باشد. البته لازم به ذکر است که بیان کنیم در شهر کرد و دیگر شهرها، هتل ها بر اساس تعداد ستاره رتبه بندی می شوند و هرچه تعداد ستاره ها بالاتر باشد، طرفداران زیادتری هم دارند. هتل پارسیان آزادی شهرکرد در این خصوص در بین هتل های سر شناس قرار می گیرد زیرا ۴ ستاره را به خود اختصاص داده است.

این مجموعه اقامتی کلا امکانات و خدمات بسیار منحصر به فرد و ویژه ای را به مهمانان خود هدیه می دهد، اما نکته ای باعث محبوبیت آن در بین گردشگران شده؛ که آن ویو چشم‌ گیر و فضای پاک اطراف این مجموعه اقامتی است. حال رزرو هتل پارسیان آزادی شهرکرد که در ارتفاعات واقع شده و افراد با رزرو می توانند از فضای چشم‌ گیر شهر و خدمات خوب هتل لذت ببرند. در اصل این مجموعه در سال ۱۳۷۴ تاسیس شده است. البته این موضوع دلیل بر این نیست که هتل پارسیان آزادی از نظر ارائه خدمات یا حتی امکانات ضعیف عمل می کند، با توجه به سن نسبتا زیاد، جزو هتل های مدرن محسوب می شود.

امکانات هتل پارسیان آزادی شهر کرد

قطعا از یک هتل ۴ ستاره همانند هتل پارسیان آزادی شهرکرد که در زیباترین نقطه شهر کرد قرار گرفته، باید انتظارات زیادی از نظر ارائه امکانات کلی داشت. این مجموعه همان طور که خدمات منحصر به فردی را برای راحتی مسافران خود درون اتاق ها تعبیه کرده است، امکانات کلی را هم در اختیار آنان قرار می دهد که برخی از آنان عبارت اند از؛ کتاب خانه، وسایل بدن سازی، فروشگاه، کافی شاپ، نماز خانه، فضای سبز، سالن ورزشی، رستوران و... همچنین لازم به ذکر است که بیان کنیم این هتل دارای فضای سبزی به مساحت ۳ هکتار می باشد که درون آن باغ های میوه و دیگر امکانات تفریحی قرار گرفته اند. 
  • موقعیت مکانی 
هتل پارسیان آزادی، در انتهای خیابان فارابی قرار گرفته است. در این خیابان هم انواع خدمات رفاهی مثل، بازارچه ها، مغازه ها و... وجود دارند که قرار گیری در این خیابان باعث شده تا مسافران اقامت راحت تری داشته باشند. البته نباید این نکته را هم فراموش کرد که هتل پارسیان آزادی شهرکرد، با توجه به این که ویو زیبا و چشم گیری دارد، اما به اکثر مکان ها و جاذبه های مهم و حتی تفریحی شهر کرد نزدیک است. به عنوان مثال با اقامت در هتل می توان از نمای باغ های میوه، نمای کوهستانی و حتی نمای شهرکرد بهره مند شد. 
  • اتاق ها 
زمانی که مسافران برای رزرو هتل پارسیان آزادی شهرکرد اقدام می کنند، قطعا در خصوص ارائه خدمات در اتاق ها و حتی امکانات آن ها اهمیت زیادی دارد. در کل هتل پارسیان آزادی دارای ۵۳ واحد اتاق خواب با تمام تجهیزات کامل رفاهی که در ۳ طبقه واقع شده اند، می باشد. امکانات اتاق ها، شامل؛ سرو صبحانه، مینی بار با هزینه، حمام، دستشویی، بالکن و تجهیزاتی همانند؛ مبلمان، تخت خواب، آباژور و... هستند.
  • رضایت مهمانان 
اقامت داشتن در یک هتل ۴ ستاره که دور تا دور آن از باغ های میوه و هوای پاک پوشیده شده باشد، قطعا تجربه ای است که تمام مهمانان و مقیم هتل هم از آن راضی هستند. در کل از سالی که هتل تاسیس شده است، تا کنون، اکثر مسافران هتل پارسیان آزادی شهرکرد از اقامت خود راضی‌ بودند، زیرا کادر مجرب این هتل اقامتی کاملا لذت بخش را برای آنان فراهم می سازند.

اطلاعات تکمیلی هتل پارسیان آزادی شهرکرد

وضعیت هتل: فعال | وضعیت رزرو: فعال | محدودیت ترافیک: دارد | تعداد طبقات: 3 | تعداد اتاق: 53

امکانات هتل پارسیان آزادی شهرکرد

قوانین رزرو هتل پارسیان آزادی شهرکرد

hotel-rules

قوانین کلی هتل

خدمات ترانسفر استقبال رایگان: ندارد

خدمات بدرقه رایگان: ندارد

آدرس هتل پارسیان آزادی شهرکرد

فاصله هتل پارسیان آزادی شهرکرد تا اماکن مهم

my_location
map

نظرات هتل پارسیان آزادی شهرکرد

نظرات اولین نفری باشید که نظر می دهید