سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

داستان ما

داستان سیتا از برخورد با چالش هایی مانند فرآیندهای ناقص رزرو هتل و دغدغه قیمت تمام شده رزرو هتل داخلی برای مسافران شروع شد. بعد از انقلاب تکنولوژی و بالا رفتن تمایل مردم به خرید اینترنتی، تمامی خریدها از جمله رزرو هتل ها به صورت اینترنتی انجام می شد. اما با این حال فرآیند رزرو هتل به صورت ناقص یا On Request و غیر آنلاین انجام می شد که نیاز به تایید مرکز اقامتی بود تا رزرو موردنظر نهایی شود. بنابراین تیم سیتا سامانه رزرواسیون کاملا آنلاینی را برای رفع این مشکل راه اندازی نمود. سامانه رزرواسیون آنلاین سیتا در راستای کاهش قیمت تمام شده رزرو هتل، خدمات جدیدی مانند رزرو ساعتی هتل را ارائه می دهد.

خدمات

واژه سیتا از چیتا ( یوز ایرانی ) به سبب سرعت آن گرفته شده است که بصورت معجزه آسا می تازد تا هر چه زودتر شما را به مقصد نهایی برساند. از ملموس ترین خدمات سامانه سیتا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

رزرو معمولی هتل

هتل آپارتمان

اقامتگاه بوم‌گردی

اقامتگاه سنتی

مهمانپذیر

رزرو ساعتی با کم ترین قیمت تمام شده

تماس با ما

  • تلفن: 0219101260802191013031
  • ایمیل: info@cita.ir
  • آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی،
    نبش قائم مقام فراهانی، پلاک 404، طبقه 1، واحد4
cita-enemad

با روش‌های مختلف رزرو اقامتگاه سیتا، در سریع ترین زمان، اقامتگاه مورد نظر خود را حتی برای چند ساعت رزرو کنید و اقامتی لذت بخش را با سامانه رزرو هتل سیتا تجربه نمایید.

استفاده از مطالب این سایت فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت سیتا می‌باشد.(ورژن: 0.0.10)

Copyright ©1400 | cita.ir