سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو گروه هتل های پارس

از تا

6 هتل یافت شد

گروه هتل های پارس دارای 5 هتل پنج ستاره و یک هتل چهار ستاره است. این هتل های زنجیره ای در شهر های اهواز، تبریز، مشهد، کرمان، آبادان و کیش آماده خدمت رسانی به میهمانان خود هستند. این گروه هم اکنون متعلق به هلدینگ توسعه ترابر ایرانیان است. این هتل ها به دلیل ارائه امکانات عالی، خدمات خوب و مهمان نوازی بی نظیر مورد توجه میهمانان قرار گرفته است به همین دلیل یکی از گزینه های پرطرفدار برای رزرو هتل و اقامت به شمار می روند.

لیست اقامتگاه های گروه هتل های پارس

این گروه از هتل های زنجیره ای دارای 6 هتل است. هتل پارس اهواز، هتل پارس ائل گلی تبریز، هتل پارس کرمان، هتل پارس مشهد و هتل پارس کاروانسرا آبادان از هتل هایی هستند که نام پارس را به دوش می کشند. مالکیت هتل شایان کیش نیز متعلق به همین شرکت بوده ولی با نام متفاوتی به میهمانان خود خدمت رسانی می کند. همه این هتل ها به جز کاروانسرا آبادان دارای پنج ستاره درخشان هستند. در ادامه با جزئیات این هتل ها آشنا می شویم.

هتل پارس اهواز

در سال 1352 جهت ارائه اتاق به میهمانان این شهر افتتاح شد. این هتل برای رضایت بیش تر میهمانان و افزایش کیفیت، در سال 1395 بازسازی هایی را انجام داد. در میان هتل های تبریز این هتل در 5 طبقه خود 134 اتاق جای داده که مجموعاً 220 تخت را شامل می شود. این اتاق ها به رودخانه کارون و محوطه هتل دید دارد. امکانات ویژه ای از جمله دو رستوران برای صبحانه و غذاخوری، کافی شاپ، بیزنس روم و سالن کنفرانس با ظرفیت 30 نفر، سالن اجتماعات با ظرفیت 250 نفر، فروشگاه، آرایشگاه و... در این هتل برای استفاده میهمانان در دسترس قرار گرفته است.

هتل پارس مشهد

هتل پارس مشهد یکی از هتل های لوکس در گروه هتل های پارس به حساب می آید که در سال 1382 به بهره برداری رسید و نهایتاً در سال 1390 مورد بازسازی قرار گرفت. این هتل دارای 5 طبقه، 228 اتاق و 466 تخت است و اتاق های آن به خیابان و محوطه بسیار زیبای هتل دید دارد. آرامش خاص آن نیز به دلیل فاصله بیشتر آن نسبت به هتل های دیگر از حرم مطهر است. این هتل دارای دو رستوران سنتی و لوتوس است. به علاوه امکانات دیگری از جمله سالن کنفرانس(با 100 نفر ظرفیت)، سالن اجتماعات(با 300 نفر ظرفیت)، بیزنس روم(با 20 نفر ظرفیت)، سونا، استخر، جکوزی، سالن ماساژ، گیم نت، پارک و اتاق بازی کودک، زمین تنیس، زمین و سالن ورزش، وسایل بدنسازی، کافی شاپ، آتلیه، فروشگاه، نگهداری کودک و... در اختیار شما میهمانان قرار می گیرد.

هتل پارس کرمان

هتل پنج ستاره پارس کرمان در سال 1381 و در 8 طبقه افتتاح شد. در سال 1390 مورد بازسازی قرار گرفت و در حال حاضر 197 اتاق با 354 تخت در اختیار میهمانان قرار می دهد. دید این اتاق ها به خیابان و محوطه هتل است. با رزرو این هتل از گروه هتل های پارس می توانید امکاناتی همچون رستوران(با 300 نفر ظرفیت)، سالن کنفرانس(با 100 نفر ظرفیت)، سالن اجتماعات(با 250 نفر ظرفیت)، کافی شاپ، زمین تنیس، آرایشگاه، آتلیه و... را استفاده کنید.

هتل پارس کاروانسرا آبادان

هتل چهار ستاره پارس کاروانسرا آبادان، در سال 1350 افتتاح شد اما به دلیل شروع جنگ تحمیلی در اختیار رزمندگان قرار گرفت. در نهایت پس از یک بازسازی 4 ساله، در سال 1374 بهره برداری شد و در سال 1387 به مالکیت گروه هتل های پارس در آمد. این هتل در 2 طبقه خود دارای 93 اتاق و 186 تخت بوده و دید آن ها رو به خیابان و محوطه هتل است. هتل پارس کاروانسرا آبادان 3 رستوران به نام های شقایق، ارکیده و نسترن دارد. امکاناتی مانند سالن کنفرانس(با 300 نفر ظرفیت)، استخر، کافی شاپ، پارک کودک، چایخانه سنتی، وسایل بدنسازی، زمین تنیس، مرکز خرید، آرایشگاه، زمین و سالن ورزش و... جهت استفاده میهمانان در این هتل تهیه شده است.

هتل شایان کیش

هتل پنج ستاره شایان یکی از پرطرفدارترین گزینه ها در میان هتل های ساحلی کیش است که در سال 1354 افتتاح شد و نهایتا در سال 1388 به گروه هتل های پارس پیوست. این هتل 4 طبقه، 191 اتاق و 540 تخت دارد که این اتاق ها به دریای زیبا خلیج فارس، خیابان و محوطه هتل دید دارد. رستوران سنتی و رستوران شمبلیر برای راحتی و رفاه شما میهمانان عزیز جهت سرو غذا در هتل وجود دارد. سالن کنفرانس(با 230 نفر ظرفیت و تجهیزات کامل)، ماساژ، استخر، سونا، سالن بیلیارد، وسایل بدنسازی، آتلیه، کافی شاپ، چایخانه سنتی و... از دیگر امکانات ویژه این هتل است.

گروه هتل های پارس از ابتدا تا بحال سعی کرده اند بهترین خدمات را به میهمانان خود ارائه دهند. شما می توانید تمامی این هتل ها را در همین صفحه از رزرواسیون سیتا مشاهده کرده و سپس در لیست اتاق های موجود، اتاق مورد نظر را بر اساس تعداد نفرات و سلیقه خود، به راحتی رزرو کنید.