سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو هتل های ساحلی کیش

از تا

6 هتل یافت شد

هتل های ساحلی همیشه طرفدارهای مخصوص به خود را دارد. جزیره کیش و هتل های کیش، یکی از پرطرفدار ترین مقصدهای ساحلی برای گذراندن تعطیلات در جنوب ایران است. اگر به تفریح های آبی علاقمند هستید و از تماشای غروب خورشید در کنار آب های آرام بخش خلیج فارس لذت می برید، اقامت در هتل های ساحلی کیش، مناسب ترین گزینه برای شماست.

لیست هتل های ساحلی کیش

با رزرو هتل های جزیره کیش که به ساحل بسیار نزدیک اند می توانید از پنجره اتاق خود منظره زیبای دریا را تماشا کنید و لذت ببرید. هتل های ساحلی کیش شامل هتل شایان، هتل سیمرغ، هتل داریوش، هتل ترنج، هتل مارینا پارک و هتل آبادگران است. شما می توانید به راحتی این هتل ها را از سیتا مشاهده و رزرو کنید.
  • هتل شایان
  • هتل سیمرغ
  • هتل داریوش
  • هتل ترنج
  • هتل مارینا پارک
  • هتل آبادگران

اولویت هتل های ساحلی کیش نسبت به دیگر هتل ها

اگر قصد سفر به جزیره زیبای کیش را دارید، تا در طول اقامتتان از همنشینی با دریای نیلگون خلیج فارس لذت ببرید، شب ها با صدای امواج دریا به خواب بروید، صبح ها با چشم انداز منحصر به فرد جزیره بیدار شوید و در طول روز به دل آب و تفریح بزنید، انتخاب هتل های ساحلی کیش را در الویت برنامه اقامتی خود قرار دهید. اما هتل های ساحلی کیش کدامند؟ در حال حاضر این هتل ها جزو هتل های پنج ستاره و منحصر به فرد جزیره کیش محسوب می شوند که تنها در فاصله چند قدمی از خلیج فارس قرار گرفته اند و هرکدام دارای ویژگی های خاصی بوده که موجب خلق تجربه متفاوتی از اقامت برای مهمان ها می شود. این هتل ها هرکدام به نوعی از بهترین هتل ساحلی کیش به حساب می آیند.‎

تفریحات موجود در هتل های ساحلی کیش

جزیره کیش، جزیره آب و آفتاب، یکی از بهترین مقصدهای ساحلی همراه با تفریحات متنوع دریایی در جنوب ایران است. هتل های ساحلی کیش نیز برای افزایش رفاه مهمان های مجموعه خود، دارای کلوب های تفریحی و دریایی هستند. تفریحاتی مانند قایق سواری، جت اسکی، غواصی، سالن ایرهاکی، والیبال ساحلی، سالن بیلیارد، دوچرخه سواری در جاده مخصوص و خدماتی مانند ماساژ، استخر، سونا، جکوزی و سالن بدنسازی است. از مزیت های بسیار خوب و مشترک هتل های ساحلی کیش، می توان به دسترسی راحت تفریحات دریایی اشاره کرد؛ یا از لذت همراهی صدای دریا در قدم زدن ها و دوچرخه سواری های شبانه جزیره در اطراف محل اقامت نام برد. در ادامه با معماری هتل های ساحلی کیش، بیشتر آشنا شوید.

معماری هتل های ساحلی کیش

بیشتر معماران هتل های کیش کوشیده اند در طراحی بنا و محوطه آن، مناسب جو منطقه عمل کنند تا رنگ و بوی بیشتری از این مقصد ساحلی را در ذهن مسافران خلق کنند. معماری هتل های ساحلی کیش از متفاوت ترین و خاص ترین طراحی ها در جزیره برخوردار هستند. معماری هایی که تحسین هر بیننده ای را به همراه دارد و باعث می شود خواهان اقامت در هتل های ساحلی کیش باشند. علاوه بر معماری خاص بنای هتل ها، هر کدام دارای محوطه ای باز و پوشیده از انواع گیاهان سرسبز هستند که قدم زدن در میان آن ها موجب ایجاد حسی سرشار از آرامش در شما می شود و ساعت ها شما را مشغول تماشا و لذت بردن از محیط می کند.

نمونه ای از این معماری های منحصر به فرد متعلق به هتل ترنج کیش است، هتلی روی آب ها با سوئیت های دلباز و کف شیشه ای که تراسی با چشم انداز غروب خورشید در انتهای دریای بی کران دارد. طراحی چیدمان نهایی سوئیت های این هتل در خلیج زیبای فارس، برگرفته از نقش و نگارهای اصیل ایران بوده که بته جقه نام دارد. بته جقه به معنای سرو خمیده، نمادی از تمدن ایران باستان بوده است. لازم به ذکر است مصالح استفاده شده در این طراحی منحصر به فرد، به طور کامل با محیط زیست سازگار است. همین امر سبب شده تا این هتل خاص از محبوبیت بالایی در بین مردم برخوردار باشد.

همچنین هتل داریوش کیش که یکی از هتل های ساحلی کیش است، با الهام گرفتن از معماری ایران باستان، تخت جمشید طراحی شده است که به تنهایی یک جاذبه دیدنی در جزیره کیش به حساب می آید. اگرچه تخت جمشید و عظمت آن در هیچ کجا همانندی ندارد، اما طراحان هتل داریوش سعی کرده اند تا حسی همانند شاهان هخامنشی را به مهمان های هتل منتقل کنند. کافی است از در اصلی وارد این هتل بزرگ شوید تا تنها گوشه ای از عظمت واقعی این بنا را در تخت جمشید حس کنید و هربار در کنار چشم انداز خلیج فارس سرشار از حس غرور ملی شوید.

این موارد تنها توصیفی از ویژگی های بهترین هتل های ساحلی کیش هستند و باید برای لمس کردن این حس از زیبایی و شکوه، آن را از نزدیک تجربه کرد.