سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو گروه هتل های لاله

از تا

5 هتل یافت شد

گروه هتل های بین المللی لاله در سال 1349 با تاسیس هتل لاله تهران تحت عنوان هتل اینترکُنتیننتال کار خود را آغاز کرد. در دهه های 1370 و 1380 در شهرهای کندوان، سرعین، چابهار و کرمانشاه، چهار هتل بین المللی دیگری را در تاسیس کرد. این گروه همچنین در شهر سرعین اردبیل یک مجتمع آبدرمانی را با نام مجتمع آبدرمانی سبلان افتتاح نمود که دارای طرفداران زیادی است. این مجتمع آبدرمانی برای بانوان و آقایان خدماتی مانند سونا خشک، سونا بخار، جکوزی و سالن های ماساژ تراپی را ارائه می دهد. هدف اصلی این مجموعه آبی، درمان بیماری های پوستی، روماتیسم، دردها و اسپاسم های عضلانی است. گروه هتل های لاله متعلق به شرکت توسعه گردشگری ایران است که 73 درصد سهام آن دولتی بوده و 27 درصد آن به بخش خصوصی که مربوط به سازمان گردشگری است، تعلق دارد. این هتل ها به دلیل قدمت زیادشان جزو خاطره انگیزترین هتل های ایران محسوب می شوند و یکی از گزینه های محبوب برای رزرو هتل هستند.

لیست هتل های گروه هتل های لاله

همانطور که گفته شد هتل های لاله با تاسیس و بهره برداری هتل اینترکنتیننتال در تهران از سال 1359 آغاز به کار کرد. پس از آن هتل لاله سرعین از سال 1379 ، هتل لاله کندوان، هتل لاله بیستون کرمانشاه و هتل لاله چابهار از سال 1386 تا به حال آماده خدمت رسانی به مسافران برای اقامتی دلنشین و شگفت انگیز هستند. در ادامه با جزئیات این هتل ها آشنا می شوید.

هتل بین المللی لاله تهران

هتل لاله تهران اولین اقامتگاه تاسیس شده در میان گروه هتل های لاله است که در سال 1359 آغاز به کار کرد و در سال 1376 بازسازی شد. این هتل در میان هتل های تهران دارای پنج ستاره درخشان بوده و در 13 طبقه خود، 370 سوئیت و اتاق مجهز دارد. هتل بین المللی لاله تهران را می توانید در خیابان دکتر فاطمی، نبش خیابان حجاب ببینید.

هتل بین المللی لاله سرعین

هتل چهار ستاره لاله سرعین، یکی از لوکس ترین اقامتگاه های گروه هتل های لاله است که در سال 1379 شروع به خدمت رسانی به میهمانان شهر چشمه های آب گرم نمود. این هتل 4 طبقه، 97 اتاق دارد و بهترین امکانات را در اختیار میهمانان شهر سرعین قرار می دهد. شما می توانید در خیابان دانش این هتل زیبا و همه چیز تمام را مشاهده کنید. این هتل بعد از هتل لاله تهران، قدمت بیشتری در میان مجموعه هتل های لاله دارد.

هتل صخره ای بین المللی لاله کندوان

هتل بین المللی لاله کندوان از لحاظ معماری صخره ای که دارد، یکی از خاص ترین اقامتگاه های گروه هتل های لاله است که از سال 1376 آغاز به ساخت کرد و در سال 1386 به بهره برداری رسید. این هتل با 16 باب اتاق در خدمت میهمانان شهر کندوان است. این هتل صخره ای به رودخانه و کوه دید دارد و در برخی از اتاق های آن جکوزی اختصاصی وجود دارد. در دهکده توریستی کندوان، هتل لاله همچون الماس می درخشد.

هتل بین المللی لاله چابهار

هتل چهار ستاره لاله چابهار که در سال 1386 بهره برداری شد، در سال 1397 مورد بازسازی قرار گرفت تا بهترین امکانات را به بهترین شکل ارائه دهد. این هتل در 2 طبقه، 38 اتاق مجزا با تجهیزات کامل دارد که برخی از این واحدها رو به دریای زیبای عمان است. هتل لاله چابهار را در انتهای بلوار امام خمینی، مقابل پارک الغدیر می توانید پیدا کنید.

هتل بین المللی لاله بیستون کرمانشاه

بنای هتل لاله کرمانشاه در دوران صفویه ساخته شد و در ابتدا کاربری کاروانسرا داشت. در نهایت در سال 1386 توسط سازمان میراث فرهنگی بازسازی شد و در سال 1394 جهت اقامت مسافران به هتل تغییر کاربری داد و به عنوان زیر مجموعه ای از گروه هتل های لاله به شمار آمد. در میان دیگر هتل های کرمانشاه این هتل دارای معماری زیبای دوران صفویه است و 20 اتاق مجزا دارد. این هتل را می توانید در دامنه کوه بیستون مشاهده کنید.

گروه هتل های لاله از ابتدا تا بحال سعی کرده اند بهترین خدمات را به میهمانان خود ارائه دهند. شما می توانید تمامی این هتل ها را در رزرواسیون سیتا جستجو کرده و پس از مشاهده لیست اتاق ها، یکی از آن ها را بر اساس تعداد نفرات و سلیقه خود، به راحتی از سیتا رزرو کنید.