سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

هتل بین المللی لاله بیستون کرمانشاه

کرمانشاه، 30 کیلومتری شرق کرمانشاه، و بر سر راه قدیمی کرمانشاه به همدان و در دامنه ی کوه بیستون
اشتراک‌گذاریwhatsapptelegram
فضاي داخلي هتل لاله بیستون کرمانشاه
نماي هتل لاله بیستون کرمانشاه 1
نماي بيروني هتل لاله بیستون کرمانشاه
نماي هتل لاله بیستون کرمانشاه
لابي هتل لاله بیستون کرمانشاه 1

اتاق‌های هتل بین المللی لاله بیستون کرمانشاه

معرفی هتل بین المللی لاله بیستون کرمانشاه

ایران زیبای ما در هر منطقه، تنوعی از آب و هوا و فرهنگ و تاریخ را به نمایش گذاشته است؛ غرب ایران، از بهترین مناطق برای گردشگری می باشد و هر ساله افراد بسیاری را به خود جذب می کند. استان کرمانشاه نیز، در این منطقه قرار گرفته و زیبایی های طبیعی و جاذبه های تاریخی آن سبب پر شدن هتل های کرمانشاه در ایام تعطیل می شود. شهر بیستون جزء یکی از شهر های توریستی کرمانشاه است که آثار تاریخی کهن و ارزشمندی دارد. هتل پنج ستاره ای که در این ناحیه آماده خدمت رسانی به هم وطنان عزیزمان و میهمانان بین المللی است، هتل بین المللی لاله بیستون کرمانشاه می باشد. اگر قصد سفر به بیستون را دارید و می خواهید با کسب اطلاعات در این باره، نسبت به رزرو هتل بین المللی لاله بیستون کرمانشاه اقدام کنید، شما را دعوت می کنیم که تا پایان مقاله همراه ما باشید.

خدمات امکانات هتل بین المللی لاله بیستون کرمانشاه

هتل لاله بیستون کرمانشاه، دارای یک رستوران به ظرفیت 150 نفر، پارکینگ رایگان به ظرفیت 100 خودرو، لابی به ظرفیت 50 نفر و اینترنت رایگان در لابی می باشد.
  • موقعیت مکانی
هتلی لاله بیستون در محوطه داخلی سایت جهانی بیستون، کاروانسرای شاه عباسی قرار گرفته است. این هتل در فاصله 25 کیلومتری از کرمانشاه واقع است و منطقه ای کوهستانی به شمار می رود. این بنا در سال 1394، مورد بازسازی و مرمت قرار گرفته تا بتواند شرایط را برای یک اقامت خوب و مناسب برای میهمانان داخلی و خارجی فراهم سازد. از جمله اقدامات باز سازی شامل مجهز کردن هتل از لحاظ مسائل حفاظتی و امکانات رفاهی دیگر است.

همان طور که در مطالب فوق گفته شد، هتل لاله بیستون کرمانشاه در موقعیت مکانی بسیار خوبی  واقع شده است. به طوری که فاصله این هتل تا کاروانسرای شاه عباسی 1 کیلومتر و 204 متر، تا مجموعه تاریخی بیستون 1 کیلومتر و 881 متر، تا تندیس هرکول 1 کیلومتر و 924 متر، تا فرودگاه شهید اشرافی 29 کیلومتر و 810 متر، تا طاق بستان 30 کیلومتر و 985 متر، تا درخت رحمت 30 کیلومتر و 985 متر، تا پایانه مسافربری کاویان 31 کیلومتر 393 متر و تا موزه پاریه سنگی زاگرس 37 کیلومتر و 922 متر است. در واقع با وجود وسیله نقلیه، شما با اقامت در هتل لاله بیستون می توانید به راحتی از بسیاری از مناطق گردشگری مهم و شگفت انگیز دیدن فرمایید.
  • اتاق ها
هتل بین المللی لاله بیستون کرمانشاه، فضایی کاملا سنتی و قدیمی دارد و با معماری چهار ایوانی می تواند سفری به گذشته را به شما هدیه دهد. این هتل در یک طبقه دارای 20 اتاق اقامتی می باشد. لازم به ذکر است که هیچ یک از اتاق های آن دارای پنجره نیستند. این مجموعه با داشتن 59 تخت، اتاق و سوییت هایی با تنوع تعداد تخت را به میهماناش ارائه بدهد به طوری که هر دو نوع تخت دو نفره و تک نفره در آن موجود می باشد و شما می توانید با هر تعداد همراهانتان یکی از اتاق ها را به دلخواه و نیازتان انتخاب کنید. برای رزرو هتل بین المللی لاله بیستون کرمانشاه، باید بدایند که ساعت تحویل اتاق های هتل لاله بیستون کرمانشاه، ساعت 14 و تخلیه نیز در ساعت 12 صورت می گیرد تا اتاق ها به وسیله کارکنان هتل، برای اقامت میهمانان بعدی آماده گردد. اقامت کودکان زیر 6 سال، در صورتی که از سرویس اضافه استفاده نکنند، رایگان صورت می گیرد.
  • رضایت میهمان
عزیزانی که رزرو هتل بین المللی لاله بیستون کرمانشاه را انجام داده اند و در این هتل اقامت داشته اند، به موقعیت مکانی مناسب و کیفیت بالای اتاق ها رای بیشتری داده اند.

اطلاعات تکمیلی هتل بین المللی لاله بیستون کرمانشاه

وضعیت هتل: فعال | وضعیت رزرو: فعال | محدودیت ترافیک: دارد

امکانات هتل بین المللی لاله بیستون کرمانشاه

قوانین رزرو هتل بین المللی لاله بیستون کرمانشاه

hotel-rules

قوانین کلی هتل

خدمات ترانسفر استقبال رایگان: ندارد

خدمات بدرقه رایگان: ندارد

آدرس هتل بین المللی لاله بیستون کرمانشاه

فاصله هتل بین المللی لاله بیستون کرمانشاه تا اماکن مهم

my_location
map

سوالات متداول

نظرات هتل بین المللی لاله بیستون کرمانشاه

نظرات اولین نفری باشید که نظر می دهید