سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو هتل های نزدیک یافت آباد تهران

از تا

4 هتل یافت شد

یافت آباد تهران محله ای در قسمت جنوب غربی شهر تهران می باشد و در منطقه ۱۸ شهرداری تهران واقع شده است. یافت آباد تهران به مرکز بورس مبل و چوب ایران شناخته شده است و واحد های تجاری زیادی در راستای ارائه مبل و چوب در این محله قرار گرفته اند. هتل های نزدیک یافت آباد تهران برای مسافرانی که به قصد خرید چوب و مبلمان ناب به تهران سفر کرده اند گزینه بسیار مناسبی می باشد. بنابراین این هتل از میان هتل های تهران گزینه مناسبی برای اقامت می باشد.

اهمیت هتل های نزدیک یافت آباد تهران

از مهم ترین مراکز خرید محله یافت آباد، بورس مبل و بورس چوب و محل نمایشگاه دائمی مبلمان ایران است. هتل های نزدیک یافت آباد تهران به مسافران این امکان را می دهد تا از ترافیک دور باشند و از دسترسی خوب این محله نهایت استفاده را ببرند و در نهایت می توانند تمام وقت خود را صرف انجام امور خود کنند. ناگفته نماند، اطراف محله یافت آباد تهران جاذبه های دیگری نیز وجود دارد که مسافران می توانند برای گذراندن اوقات فراغت خود از آنها استفاده کنند؛ که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

لیست هتل های نزدیک یافت آباد تهران

هتل های نزدیک یافت آباد تهران شامل هتل رزهام، هتل البرز، هتل پارادایس، هتل آپارتمان کیمیا هستند. این هتل ها امکانات و اتاق های متفاوتی دارند و مناسب هر سلیقه و بودجه هستند. شما می توانید این هتل ها را به راحتی از سیتا رزرو کنید.

  • هتل رزهام
  • هتل البرز
  • هتل پارادایس
  • هتل آپارتمان کیمیا

تنوع اتاق در هتل های نزدیک یافت آباد تهران

هتل سه ستاره البرز تهران دارای اتاق های یک تخته، دو تخته، سه تخته، چهار تخته و اتاق دو تخته توئین، سوئیت دو نفره، سوئیت سه نفره ، سوئیت چهار نفره است. هتل دو ستاره پارادایس دارای اتاق یک تخته، سه تخته، دو تخته توئین و دو تخت دبل است. همچنین هتل آپارتمان کیمیا نیز دارای اتاق های یک تا چهار تخته می باشد.

امکانات هتل های نزدیک یافت آباد تهران

هتل سه ستاره پرشیا و هتل سه ستاره البرز دارای امکاناتی نظیر رستوران، کافی شاپ، سالن کنفرانس و... می باشند. همچنین هتل دو ستاره البرز و هتل آپارتمان کیمیا نیز امکاناتی مانند رستوران، کافی شاپ و دیگر امکانات معمولی را جهت رفاه حال مسافران در دسترس قرار می دهد. در اطراف این محله، مسافران نسبت به بودجه ای که دارند می توانند محل اقامت مناسب خود را انتخاب کنند.

اماکن و جاذبه های اطراف هتل های نزدیک یافت آباد تهران

اطراف هتل های نزدیک یافت آباد تهران مکان های تفریحی گردشگری، بوستان ها و بازارهای مبل نیز وجود دارد. از اماکن گردشی تفریحی می توان به مجتمع سینمایی پردیس، زورخانه مسجد امیرالمومنین، زورخانه باب الحوائج، روستای کاظم زاده اشاره نمود. همچنین بوستان هایی در اطراف محله یافت آباد وجود دارند که می توان بوستان غدیر، بوستان قائم، بوستان شمشیری، بوستان بانوان نرگس، بوستان سلامت و بوستان شمشیری را نام برد. بازار های اطراف یافت آباد نیز شامل بازار مبل کوروش، بازار مبل کاسپین، بازار مبل امام رضا (ع)، بازار مبل ونوس می باشد.