سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو هتل های نزدیک شوش تهران

از تا

4 هتل یافت شد

محله شوش یکی از پرتردد ترین محله های تهران می باشد که در منطقه 15 تهران واقع است. محله شوش به راه آهن تهران بسیار نزدیک می باشد. بخاطر دسترسی خوب این محله به راه آهن تهران اکثر مسافرانی که قصد سفر با قطار را دارند ترجیح می دهند در هتل های نزدیک شوش تهران اقامت داشته باشند تا از ترافیک تهران نیز دور باشند. این محله به خیابان های مختلفی متصل شده و دارای خطوط اتوبوس، مترو و تاکسی جهت دسترسی راحت به این خیابان ها می باشد.

لیست هتل های نزدیک شوش تهران

با اقامت در هتل های اطراف این خیابان می توانید به راحتی به جاذبه های مختلف در اطراف آن مانند موزه جواهرات ملی، بوستان زیبا و... دسترسی داشته باشید. از هتل های نزدیک شوش تهران می توان به هتل آرمان، هتل حافظ، هتل مرکزی و هتل ترن اشاره کرد. این هتل ها دارای امکانات و ویژگی های خوبی جهت اقامت برای مسافران می باشد. این هتل ها از میان هتل های تهران گزینه مناسبی برای رزرو از رزرواسیون سیتا می باشند.

  • هتل آرمان تهران
  • هتل حافظ تهران
  • هتل مرکزی تهران
  • هتل ترن تهران

تنوع اتاق در هتل های نزدیک شوش تهران

با توجه به هتل های اطراف این محله و تنوع اتاقی که دارند مسافران می توانند هتل متناسب با بودجه خود را رزرو کنند. هتل دو ستاره مرکزی تهران دارای اتاق های یک تخت دو تخت توئین دو تخت دبل و سه تخت می باشد. از اتاق های هتل دو ستاره آرمان تهران نیز می توان به یک تخت دوتخت سه تخت سوئیت چهار تخته و سوئیت پنج تخته اشاره کرد. لازم به ذکر است هتل دو ستاره حافظ دارای اتاق های یک تخت دو تخت توئین دو تخت دبل سوئیت دو تخت سه تخت سوئیت سه تخت می باشد. این هتل ها با ساختی خوب و تنوع اتاق، سلیقه تمام مسافران را در نظر گرفته تا آن ها بتوانند بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشند.

امکانات هتل های نزدیک شوش تهران

به دلیل وجود تنوع هتل در اطراف این محله از شهر تهران مسافران می توانند بسته به بودجه ای که برای رزرو در نظر گرفته اند هتل مورد نظر را با امکانات مختلف رزرو نمایند. از امکانات هتل مرکزی تهران، می توان به رستوران با 40 نفر ظرفیت، کافی شاپ، روم سرویس، مرکز خرید، چایخانه سنتی، صرافی، کافی نت، لاندری و... اشاره نمود. لازم به ذکر است در هتل آرمان تهران نیز، امکاناتی همچون رستوران با 200 نفر ظرفیت، کافی شاپ، صرافی، نمازخانه، لاندری و... وجود دارد. هتل حافظ نیز دارای امکانات خوبی مانند رستوران با 50 نفر ظرفیت، کافی شاپ، خدمات CIP، صندوق امانات، نمازخانه و... است. همگی این هتل ها فضایی مناسب را جهت اقامت و رفاه حال مسافران ایجاد کرده اند و رضایت مشتریان در اولویت کار آن ها قرار گرفته است.

جاذبه ها و دسترسی های اطراف هتل های نزدیک شوش تهران

محله شوش دسترسی خوبی به خیابان های مهمی نظیر خیابان های تاجیک، رضاخانی، کوه گچی، جهانیان، میدان شوش، فدائیان اسلام و هفده شهریور دارد. شما می توانید با خودرو شخصی یا وسایل نقلیه عمومی به خیابان های ذکر شده دسترسی داشته باشید. از جاذبه های گردشگری اطراف هتل های نزدیک شوش تهران می توان به موزه جواهرات ملی، موزه آبگینه و سفالینه، موزه ملی، پارک دانشجو، بوستان زیبا، بازار بزرگ تهران و کاخ گلستان اشاره کرد. با اقامت در این هتل ها می توانید به راحتی این جاذبه ها را دنبال کرده و لذت سفر خود را چند برابر کنید. محله شوش دسترسی خوبی به وسایل حمل و نقل عمومی مانند ایستگاه های مترو، اتوبوس تندرو و خطوط بی آر تی که در اطراف این محله واقع شده اند دارد.