سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو هتل های نزدیک بازار بزرگ تهران

از تا

7 هتل یافت شد

بازار بزرگ تهران یا بازار 15 خرداد تهران یکی از بزرگترین بازارهای تهران است که خود دارای بازارها، تیمچه ها و غرفه های مختلف و رنگارنگ می باشد. بسیاری از مسافران در مواقع خاص سال به جهت خرید از این بازار بسیار بزرگ به تهران سفر می کنند. در بازار بزرگ تهران انواع پوشاک، طلا، جواهر، رستوران و... را می توانید پیدا کنید. به جهت بزرگ بودن این بازار و تنوع در ارائه نیازهای مردم، گردشگران چند روزی را در تهران اقامت دارند؛ بنابراین مشتاق اقامت در هتل های نزدیک بازار بزرگ تهران هستند. رزرو هتل های تهران که در نزدیکی این مرکز خرید وجود دارد، موجب صرفه جویی در زمان مسافران می شود.

هتل های نزدیک بازار بزرگ تهران

لازم به ذکر است هتل که نزدیک به این بازار باشد در اطراف آن وجود ندارد ولی ما در این بخش سعی می کنیم هتل هایی که کمترین فاصله را با بازار 15 خرداد (بازار بزرگ تهران) دارند را معرفی نماییم. هتل های نزدیک بازار بزرگ تهران هتل شهریار، هتل الیان، هتل آرمان، هتل حافظ، هتل بزرگ فردوسی، هتل گلستان و هتل مرکزی هستند که می توانید از سیتا رزرو کنید. تهران 

 • هتل شهریار تهران
 • هتل الیان تهران
 • هتل آرمان تهران
 • هتل حافظ تهران
 • هتل بزرگ فردوسی تهران
 • هتل گلستان تهران
 • هتل مرکزی تهران

تنوع اتاق ها در هتل های نزدیک بازار بزرگ تهران

هتل چهار ستاره بزرگ فردوسی اتاق های متفاوتی از جمله یک تخت و دو تخت ویژه، دو تخت توئین و دبل و سوئیت دو تخته دارد. هتل سه ستاره شهریار که در سال 1395 بازسازی شده است، دارای 74 اتاق و سوئیت در 5 طبقه می باشد. در این هتل می توانید اتاق یک تخته، دو تخته دبل و توئین، اتاق سه تخته، چهار تخته و پنج تخته را بسته به نیاز خود رزرو کنید. در هتل دو ستاره الیان نیز می توانید اتاق های یک تخته، دو تخته و سه تخته را رزرو کنید. همچنین در هتل های دو ستاره آرمان و حافظ تهران اتاق های یک تخته، دو تخته دبل و توئین، اتاق سه تخته، چهار تخته در اختیار میهمانان قرار داده می شود. هتل آرمان علاوه بر اتاق های گفته شده دارای سوئیت های چهار نفره و پنج نفره نیز می باشد. هتل یک ستاره گلستان نیز با اتاق های دو تخته توئین و دبل و سه تخته در خدمت مسافران است.

امکانات هتل های نزدیک بازار بزرگ تهران

هتل بزرگ فردوسی تهران امکانات ویژه ای مانند رستوران، کافی شاپ، سالن کنفرانس، استخر، سالن ورزش دارد. هتل سه ستاره شهریار نیز امکانات خوبی را در اختیار میهمانان خود قرار می دهد. از این امکانات می توان به رستوران، کافی شاپ، لاندری، اینترنت، سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی و... اشاره نمود. هتل الیان با 37 اتاق، هتل آرمان با 60 اتاق و هتل حافظ با 32 اتاق، همگی دو ستاره می باشند. این هتل ها دارای امکاناتی همچون رستوران، کافی شاپ، مینی بار، لاندری، کتابخانه، تاکسی سرویس، اینترنت، خدمات CIP و... می باشند. هتل یک ستاره گلستان نیز امکانات قابل قبولی همچون رستوران، کافی شاپ، صندوق امانات در دسترس میهمانان خود قرار داده است.

فاصله هتل های نزدیک بازار بزرگ تهران

 • فاصله هتل شهریار تهران تا بازار بزرگ (بازار 15 خرداد) با خودرو 3 کیلومتر است که بستگی به میزان ترافیک حدوداً در عرض 15 دقیقه (23 دقیقه پیاده روی) می توان به آنجا رسید.
 • فاصله هتل الیان تهران تا بازار بزرگ (بازار 15 خرداد) با خودرو 4 کیلومتر است که بستگی به میزان ترافیک حدوداً در عرض 16 دقیقه (23 دقیقه پیاده روی) می توان به آنجا رسید.
 • فاصله هتل آرمان تهران تا بازار بزرگ (بازار 15 خرداد) با خودرو 3 کیلومتر است که بستگی به میزان ترافیک حدوداً در عرض 12 دقیقه (24 دقیقه پیاده روی) می توان به آنجا رسید.
 • فاصله هتل حافظ تهران تا بازار بزرگ (بازار 15 خرداد) با خودرو 5 کیلومتر است که بستگی به میزان ترافیک حدوداً در عرض 16 دقیقه (23 دقیقه پیاده روی) می توان به آنجا رسید.

به طور کلی با توجه به حجم ترافیک در تهران پیشنهاد می شود در صورتی که تمایل به خرید از این مرکز خرید بسیار بزرگ دارید، هتل های نزدیک بازار بزرگ تهران را از طریق رزرواسیون سیتا رزرو نمایید.