سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو هتل های نزدیک بازار پردیس کیش

از تا

14 هتل یافت شد

مسافران مقصد جزیره زیبای کیش دو دسته اند؛ آن هایی که می خواهند به دور از شلوغی های شهر در جوار دریای نیلگون باشند و از همنشینی با آب ها آرامش و انرژی دریافت کنند و دسته دوم آن هایی هستند که در سفر به دنبال جریان زندگی و قسمت هیاهوی شهر هستند. اگر جزو دسته دوم هستید و دوست دارید شب های سفر خود را در کافه ها و رستوران های جزیره به گپ و گفت با دوستان و هم سفرانتان بگذرانید یا سوار بر دوچرخه و موتور برقی شوید و به دور جزیره، در کنار سواحل خلیج فارس گشتی بزنید، بهترین گزینه برای شما هتل های نزدیک به بازار پردیس کیش است زیرا تمامی این امکانات تنها در چند قدمی شما قرار دارند.

در میان انبوه هتل های کیش اقامت در هتل های نزدیک به بازار پردیس کیش و خرید از این مرکز خرید با توجه به تنوع کالاها همیشه برای مسافران لذت بخش است. این بازار محبوب، شامل انواع مختلف پوشاک، کیف و کفش، ساعت، تلفن های همراه، سیستم های کامپیوتری، مکمل های غذایی، وسایل صوتی و تصویری، لوازم آرایشی و بهداشتی، آژانس های مسافرتی، شعب بانک ها رستوران و کافه است. این موقعیت مکانی ویژه در مرکز شهر، موجب صرفه جویی در هزینه رفت و آمد مسافران به بیشتر مراکز تفریحی و خرید از جمله پردیس دو، مرکز تجاری، پانیذ، زیتون، مروارید، مریم، سارینا یک و رویامال شده است.

لیست هتل های نزدیک بازار پردیس کیش

بازار پردیس کیش یکی از با سابقه ترین و بهترین مراکز خرید موجود در جزیره کیش است. هر ساله مسافران زیادی برای سفر به این جزیره هتل های اطراف بازار های مختلف را برای اقامت انتخاب می کنند. هتل های نزدیک بازار پردیس کیش شامل هتل بزرگ ارم، هتل شایگان، هتل کوروش، هتل آرامیس، هتل سارا، هتل پانیذ، هتل آرامیس پلاس، هتل پارمیس، هتل ایران، هتل پانوراما، هتل هلیا، هتل لیلیوم، هتل پارمیدا و هتل پارسیان هستند که شما می توانید یکی از آن ها را به راحتی از سیتا رزرو کنید.

 • هتل بزرگ ارم کیش
 • هتل شایگان
 • هتل کوروش
 • هتل آرامیس
 • هتل سارا
 • هتل پانیذ
 • هتل آرامیس پلاس
 • هتل پارمیس
 • هتل پانوراما
 • هتل هلیا
 • هتل لیلیوم
 • هتل پارمیدا
 • هتل پارسیان

مزایای وجود بازار پردیس کیش برای هتل های اطراف آن

هتل های نزدیک به بازار پردیس کیش از موقعیت ویژه ای در جزیره زیبای کیش برخوردارند و همین امر موجب محبوبیت این هتل ها در بین مسافران شده است. بازار پردیس کیش، یکی از قدیمی ترین مراکز خرید اما مدرن جزیره کیش بوده که می توانید اجناس با کیفیت مورد نیاز از برندهای معروف را به راحتی پیدا و خریداری کنید. همچنین این بازار بزرگ در مرکز جزیره زیبای کیش قرار دارد که به راحتی می توانید با کمی قدم زدن در هوای مطبوع جزیره، خود را به دیگر مراکز خرید، مراکز تفریحی یا ساحل های مرجانی برسانید و از سفر خود لذت ببرید.

نزدیکی هتل ها و اماکن تفریحی در اطراف بازار پردیس کیش باعث شده وسایل حمل و نقل های بسیاری در این منطقه برای افزایش رفاه مردم در تردد باشند و در دسترس مسافران و گردشگران قرار بگیرند. همچنین از دیگر مزیت های این بازار برای مسافرانی که خواهان رفت و آمدی اقتصادی تر به مناطق مختلف کیش هستند وجود ایستگاه مینی باس مقابل بازار پردیس است. فقط به خاطر داشته باشید مینی باس های جزیره بر خلاف تاکسی ها تنها در زمان مشخصی از شبانه روز مشغول تردد در سطح جزیره هستند.

امکانات ویژه هتل های نزدیک به بازار پردیس کیش

تعدادی از هتل های نزدیک به بازار پردیس کیش از ویژگی هایی غیر از اقامت برخوردارند تا کیفیت خدمت رسانی به گردشگران را افزایش دهند. اگر هوس سرو غذا یا یک نوشیدنی با چشم انداز دریای آرام در جزیره کرده باشید هتل های ساحلی نزدیک بازار پردیس کیش داراری رستوران و کافه های سر بسته و روبازی هستند که می توانید تجربه سرو یک صبحانه لذیذ و تازه به صورت سلف سرویس یا خوردن یک نوشیدنی دلچسب را در محیطی دلنشین داشته باشید.

امکانات برخی هتل های نزدیک بازار پردیس کیش دارای ویژگی های فراتر از خدمات استاندارد یک هتل است. وجود امکانات کامل تفریحی مانند دوچرخه سواری در جزیره، سالن های بازی، جت اسکی، غواصی و دیگر تفریحات آبی یا بازدید از زیبایی منحصر به فرد معماری یک هتل می تواند ساعت ها مسافران را مشغول لذت بردن از مجموعه کند.