سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو هتل نزدیک سی و سه پل اصفهان

از تا

7 هتل یافت شد

یکی از نمادهای زیبا و خاص شهر اصفهان سی و سه پل نام دارد که شاهکاری بی نظیر و باقی مانده از دوره سلطنت شاه عباس اول است. هتل های نزدیک سی و سه پل اصفهان به دلیل هم جواری با این بنای تاریخی، اهمیت بسیاری دارند. پیترو دلاواله یکی از سیاحان بزرگ ایتالیایی در وصف سی و سه پل می گوید «روی رودخانه زاینده رود پلی وجود دارد که تماما از آجر ساخته شده و عرض آن از تمام پل های رم بیشتر و طول آن حداقل سه یا چهار برابر آن پل ها ست. معماری این پل به طرز غریبی است و در دو طرف آن طاق نماهایی وجود دارد که مردم از زیر و بالای ان عبور می کنند.

 آنچه بیشتر نظر انسان را جلب می کند، راهروهایی زیر پل است که تقریبا هم سطح آب قرار گرفته و خستگی و زمزمه آب در طبقه زیرین پل بخصوص در تابستان های گرم بسیار مطبوع است. همچنین در جهتی که آب جریان دارد نزدیک پل، دروازه کوچکی از سنگ قرار داده اند تا آب از روی آن سرازیر شود و به صورت آبشار کوچکی است که این منظره در حد خود بسیار زیباست.»

همین زیبایی، معروفیت و نزدیکی این مکان به سایر نقاط گردشگری شهر، باعث شده مسافران هتل های نزدیک به زاینده رود اصفهان را برای اقامت انتخاب کنند. این مکان به قسمت زنده شهر اصفهان به خصوص در شب تبدیل شده و خاطره ای خوش از حال و هوای مردم با صفایش در ذهن گردشگران باقی می گذارد.

لیست هتل های نزدیک سی و سه پل

شما با رزرو اقامتگاهی نزدیک این پل تاریخی می توانید در عرض چند دقیقه با پای پیاده به آن برسید و روز خود را با قدم زدن در هوایی خوب شروع کنید. هتل های نزدیک سی و سه پل شامل هتل سفیر، هتل ونوس، هتل پارسیان کوثر، هتل عباسی، هتل پارسیان سوئیت و هتل عالی قاپو هستند که می توانید به آسانی از سیتا رزرو کنید.

  • هتل سفیر
  • هتل ونوس
  • هتل پارسیان کوثر
  • هتل عباسی
  • هتل پارسیان سوئیت
  • هتل عالی قاپو

مزیت هتل های نزدیک سی و سه پل نسبت به سایر هتل ها

در هر گوشه ای از این شهر زیبا و تاریخی، می توان آثار ارزشمندی را دید که نوازش گر روح آدمی است. سی و سه پل اصفهان که اثری خارق العاده از دوره صفویه است، سوار بر یکی از مهم ترین رودخانه های ایران، زاینده رود شده است. این رودخانه معروف و محبوب، شهر را به دو نیمه شمالی و جنوبی تقسیم کرده است. از همین رو زاینده رود و تمام پل های سوار بر آن مانند سی و سه پل، درست در میانه این شهر تاریخی قرار گرفته دارند. به همین دلیل هتل های بسیاری اطراف زاینده رود احداث شده تا مسافران این شهر زیبا در نزدیکی مراکز گردشگری و تاریخی قرار بگیرند.

هتل های نزدیک سی و سه پل اصفهان شامل هتل های پنج ستاره تا دو ستاره و اقامتگاه های محلی است که برای هر سلیقه ای مناسب بوده تا تجربه اقامتی خوب را داشته باشد. همچنین بیشتر سوئیت های اقامتی هتل های نزدیک زاینده رود با چشم انداز این رود زیبا، همراه با پل های تاریخی سوار بر آن است که نگاه هر بیننده ای را از قاب پنجره اتاقش جذب می کند.

سی و سه پل اصفهان اتصال دهنده یکی از خیابان های دوست داشتنی و کهن این شهر به نام چهارباغ عباسی و چهارباغ بالاست. از این رو دسترسی سریع به یکی از خیابان های اصلی و زیبای شهر اصفهان از دیگر مزیت های مهم محل اقامت برای مهمان های هتلهای نزدیک سی و سه پل است.

اهمیت وجود هتل های نزدیک سی و سه پل در نزدیکی برای مسافران

اطراف این پل با شکوه یکی از مشهورترین تفرجگاه های مردم خوش گویش اصفهان به شمار می رود که به هنگام غروب آفتاب به کنار آن به تفریح می پردازند و زاینده رود را تبدیل به یکی از مکان های زنده شهر در شب های اصفهان کرده است. سی و سه پل، یکی از بهترین مکان ها برای گردشگران جهت شناخت بیشتر فرهنگ، آداب و رسوم مردم این شهر است.

بسیاری از دیدنی های تاریخی اصفهان در اطراف خیابان چهارباغ عباسی قرار دارند. به همین دلیل این خیابان از جاذبه های دیگری نیز برای اهالی خوش گویش و گردشگران برخوردار است. از همین رو اتصال سی و سه پل به این خیابان تاریخی و مراکز گرشگری موجب دسترسی راحت و سریع مسافران ساکن هتل های نزیک سی و سه پل شده است. جاذبه های تاریخی و تفریحی نزدیک به این مکان شامل کاخ هشت بهشت، مدرسه چهارباغ، مجموعه نقش جهان، چهلستون، دو رستوران ایرانی و محبوب شهر با غذاهای خوش عطر و طعم محلی همچنین مراکز خرید است.

عمارت چهل ستون در چند قدمی هتل های نزدیک سی و سه پل

عمارت باشکوه و زیبای چهل ستون اصفهان که اثری به جا مانده از دوره صفویه است با نام باغ موزه چهلستون نیز شناخته می شود. این باغ زیبا در بستر شهر و در میان سایر باغ ها شکل گرفته شده است. عمارت چهلستون در شرق چهارباغ پایین و غرب میدان نقش جهان قرار دارد. این عمارت زیبا در مسیر تاریخی و دیدنی از سی و سه پل به خیابان چهارباغ عباسی و در ادامه چهارباغ پایین قرار گرفته شده است.