سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

هتل آسمان 2 بوشهر

بوشهر، خیابان نواب صفوی، هتل آسمان 2
اشتراک‌گذاریwhatsapptelegram
نمای بیرونی هتل آسمان 2 بوشهر
رستوران هتل آسمان 2 بوشهر
null
null
null

اتاق‌های هتل آسمان 2 بوشهر

معرفی هتل آسمان 2 بوشهر

هر کدام از شهرهای ایران را که بنگرید دارای جاذبه هایی هستند که بازدید از آن ها خالی از لطف نیست. شهرهای جنوبی ایران از آب و هوایی کوهستانی و طبیعی برخوردار هستند به همین علت تابستان گرم و مرطوب و زمستان از آب و هوایی خنک برخوردار هستند. شهر بوشهر به عنوان یکی از شهرهای جنوبی ایران با خلیج فارس مجاورت دارد  و نژاد های مختلفی در این شهر مشغول به گذران زندگی هستند. با توجه به فراز و نشیب هایی که این شهر داشته است جاذبه های منحصر به فردی را می توان درون این شهر مشاهده کرد.

با راهی شدن به سوی بوشهر باید محلی را برای اقامت خود تهیه نمایید تا بتوانید با خیالی آسوده به بازدید از جاذبه های آن بپردازید. هتل های مختلفی برای رفاه حال مسافران و گردشگران درون این شهر بنا نهاده اند که هر کدام از امکانات متفاوتی برخوردار هستند و با توجه به خدماتی که ارائه می دهند از قیمت های متفاوتی هم برخوردار هستند. هتل آسمان 2 بوشهر یکی از هتل هایی است که خدمات ارزنده ای را در اختیار مسافران قرار می دهد. هنگام رزرو هتل آسمان 2 بوشهر می توانید با توجه به امکاناتی که دارد خاطرات لذت بخشی را برای خود به ثبت برسانید. برای استفاده از اتاق های هتل آسمان دو بوشهر زوج های جوان باید سند معتبر ازدواج خود را به همراه داشته باشند.

درباره هتل آسمان 2 بوشهر

هتل آسمان دو بوشهر یکی از هتل هایی است که بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد و با توجه به امکاناتی که در اختیار مسافران و مهمانان قرار می دهد از هزینه ای بسیار پایین برخوردار است. این هتل یک ستاره دارای اتاق هایی یک تخته، دو تخته و سه تخته می باشد که پرسنل مجرب و آموزش دیده ای را دارا است.

امکانات هتل آسمان 2 بوشهر

هر هتلی امکانات منحصر به فرد و متفاوتی را برای مسافران خود در نظر دارد که هتل آسمان دو بوشهر هم از این حیث مستثنا نیست. زمانی که به رزرو هتل آسمان دو بوشهر می پردازید، می توانید با مشاهده سایت های مختلف از امکاناتی که این هتل ارائه می دهد اطلاع پیدا نمایید. با استفاده از این هتل به امکاناتی چون کافی شاپ، نمازخانه، خدمات لاندری، اینترنت و ... دسترسی خواهید داشت. لازم به ذکر است که بگوییم که اگر هنگام مسافرت از ماشین های شخصی خود استفاده می کنید برای پارک ماشین ها باید از پارکینگ عمومی که رو به روی هتل قرار دارد استفاده نمایید. 

امکان و جاذبه های اطراف هتل آسمان دو بوشهر

از مزیت هایی که زمان رزرو هتل آسمان 2 بوشهر می توانید از آن بهره ببرید نزدیک بودن به جاذبه های مختلف است و بعد از گشت و گذار می توانید به محل اقامت خود باز گردید و به استراحت بپردازید. ساحل دریا در نزدیکی هتل واقع شده به طوری که بعد از 5 دقیقه می توانید به این ساحل دسترسی داشته باشید.. افرادی که هنگام مسافرت از هواپیما استفاده می کنند با انتخاب هتل آسمان دو بوشهر می توانند کمتر از 5 دقیقه به فرودگاه دسترسی داشته باشند. آب انبار قوام بوشهر و موزه دریا و دریا نوردی خلیج فارس کمتر از 20 دقیقه از هتل فاصله دارند که بازدید از آن ها بسیار لذت بخش خواهد بود، اما هنگام استفاده از ترمینال  مسافربری حدود 45 دقیقه را باید با تاکسی طی نمایید تا بتوانید به آن جا دسترسی داشته باشید.

اطلاعات تکمیلی هتل آسمان 2 بوشهر

وضعیت هتل: فعال | وضعیت رزرو: فعال | محدودیت ترافیک: دارد

امکانات هتل آسمان 2 بوشهر

قوانین رزرو هتل آسمان 2 بوشهر

hotel-rules

قوانین کلی هتل

مسافرین گرامی می توانند بعد از ساعت اتاق خود را تحویل گیرند و قبل از ساعت اقامتگاه خود را تحویل دهند

خدمات ترانسفر استقبال رایگان: ندارد

خدمات بدرقه رایگان: ندارد

hotel-rules

قوانین خردسال

هزینه کودکان تا سال رایگان (بدون تخت) محاسبه خواهد شد.

هزینه کودکان از تا سال نیم‌بها (بدون تخت) محاسبه خواهد شد.

هزینه کودکان از سال به بالا به عنوان بزرگسال محاسبه خواهد شد.

hotel-rules

جرائم

در صورت عدم مراجعه مسافر در شب اول کل شب‌ها به صورت خسارت کسر و ظرفیت باقیمانده شب‌ها برای مسافر نگه داشته می‌شود

تغییر نام شامل درصد از مبلغ تمام شب‌ها در رزروهای از نوع می‌شود.

hotel-rules

قوانین کنسلی

آدرس هتل آسمان 2 بوشهر

فاصله هتل آسمان 2 بوشهر تا اماکن مهم

my_location
map

نظرات هتل آسمان 2 بوشهر

نظرات اولین نفری باشید که نظر می دهید