سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو هتل هاى بوشهر

از تا

10 هتل یافت شد

بندر و هوای گرم و شرجی و دلپذیرش، ذوق هر فردی را برای سفر برمی انگیزد. سفر به جنوبی ترین شهرهای ایران و گذر از آب های زلال خلیج فارس با لنج، کشتی و قایق، بسیار رویایی و خیال انگیز است. قدم زدن در بافت قدیمی و سنتی شهر بندری، بی تکرار و خاطره انگیز خواهد بود. خوردن میگو و ماهی و غذاهای دریایی، هر انسانی را به اشتها می آورد. مگر می شود به جنوب ایران سفر کردن و بندر بوشهر را ندید؟ سفر به بوشهر علاوه بر دیدن ساحل و دریای بی کران خلیج فارس، تجربه های به یادماندی برایتان به ارمغان می آورد. اولین نیاز هر سفر، اقامت در محلی امن و راحت با امکانات رفاهی مطلوب و قیمت مناسب است. برای پیدا کردن چنین مکانی ابتدا قیمت هتل ها را در سایت های مختلف بررسی و مقایسه نمائید. پس از آن می توانید به رزرواسیون سیتا مراجعه کرده و با خیالی راحت اقدام به رزرو هتل در بوشهر نمائید.

بندر بوشهر

بوشهر مرکز استانی با همین نام، در جنوب کشور قرار دارد. یکی از شهرهای بندری ایران و پر جمعیت ترین شهر استان بوشهر است. بوشهر حالتی شبه جزیره داشته و فقط از سمت شرق، به خشکی متصل است. قدمت این شهر به 5000 سال می رسد. شهر بوشهر بافتی قدیمی و سنتی دارد. اولین چاپخانه سنگی و اولین تلگراف در بوشهر راه اندازی شده است. اقتصاد این شهر بسیار وابسته به دریاست. بندر بوشهر به دلیل وجود نیروگاه اتمی، شیلات، صادرات و صنعت کشتی سازی رونق اقتصادی خوبی دارد. با رزرو هتل در بوشهر می توانید تمام متاطق این شهر را از نزدیک ببینید. بوشهر در برخی مناطق هم سطح دریا و در برخی نواحی پایین تر از سطح دریاست. به دلیل نزدیکی به عرض های پایین جغرافیایی و قرار گرفتن در مسیر بادهای گرم عربستان، هوای گرم و نیمه بیابانی دارد. کمبود پوشش گیاهی و بارندگی نسبتا کم، از دیگر عوامل گرمای این بندر است. علاوه بر گرما، هوای بوشهر در اکثر مواقع شرجی است.

هتل های بوشهر

بوشهر به دلیل داشتن نیروگاه اتمی، صنعت کشتی سازی و شیلات، علاوه بر گردشگران ایرانی و خارجی، مقصد سفر کاری بسیاری از مسافران است. همین امر سبب شده تا هتل و اقامتگاه های متعددی در سطح شهر بوشهر ساخته شود. هر یک از این هتل ها ویژگی و خدمات منحصر به فرد خود را دارد. با مراجعه به رزرواسیون سیتا می توانید همه هتل های بوشهر را مشاهده و بررسی نمائید.

بهترین زمان برای رزرو هتل در بوشهر

شهر بندری بوشهر در همه فصل سال برای مسافران و گردشگران جذابیت خاص خود را دارد. علاوه بر سفر و گردشگری، عده بسیاری برای انجام امور اقتصادی و نظامی به این شهر سفر می کنند. هوای بوشهر بیشتر گرم و شرجی است. با این حال بهترین فصل سفر به این شهر زیبا، اواخر پائیز تا اوایل بهار است. در تابستان هوا بسیار گرم و بیابانی و شرجی خواهد بود اما دریا آرام و آفتابی است. برای لذت بردن از ساحل، بندر و امکان تاریخی و تفریحی این شهر، قبل از هر چیز نیازمند رزرو هتل های بوشهر هستید. با مراجعه به سامانه رزرواسیون سیتا، لیست کامل این هتل ها را در اختیار خواهید داشت.

قیمت هتل در بوشهر

برای رزرو و اقامت در هتل های بوشهر نمی توان یک قیمت مشخص را ارائه داد. نرخ این هتل ها در فصول و شرایط مختلف، متفاوت خواهد بود. اگر می خواهید از نرخ دقیق آن ها مطلع شوید به سامانه سیتا مراجعه کرده و قیمت هر هتل را استعلام بگیرید. توجه داشته باشید قیمت یک هتل به عوامل مختلفی بستگی دارد. شهرت و تعداد ستاره های هر هتل می تواند در تعیین قیمت آن موثر باشید. لوکیشن و دسترسی راحت به امکان تفریحی، تاریخی و رفاهی از جمله عوامل تعیین کننده نرخ یک هتل است. امکانات، خدمات، نظم و تمیزی آن می تواند در بالا و پایین بود قیمتش تاثیرگذار باشد. تمام این موارد سبب می شود که نتوان نرخ ثابتی برای رزرو هتل در بوشهر ارائه داد. بعد از مقایسه قیمت هتل های بوشهر، برای انتخاب و رزرو یکی از آن ها به رزرواسیون سیتا مراجعه نمائید.

نحوه ی رزرو هتل های بوشهر

در گذشته تنها راه رزرو یک هتل، مراجعه حضوری به شهر مقصد بود. این کار علاوه بر صرف وقت و هزینه، استرس زیادی را به مسافران تحمیل می کرد. در شهرها یا فصول پر مسافر، فکر پیدا کردن مکانی مناسب برای اقامت، دغدغه ی مسافران در طول مسیر راه بود. رسیدن به مقصد و پیدا نکردن هتلی مناسب، لذت سفر را از بین می بُرد. امروزه با وجود اینترنت و صفحات مجازی روش های سنتی رزرو هتل در بوشهر منسوخ شده است. رزرو بهترین هتل ها با پایین ترین قیمت از طریق رزرواسیون سیتا برای شما امکان پذیر است. با مقایسه قیمت هتل های مختلف و مراجعه به این سامانه می توانید به راحتی اقامتگاه مورد نظر خود را رزرو کنید. با این کار آسوده خاطر و مطمئن سفر خواهید کرد.

مزایای رزرو هتل های بوشهر

تصور کنید که شب هنگام خسته از مسیر راه به شهر مقصد رسیده اید. حال به جای استراحت و ذخیره انرژی باید خیابان های شهر را برای پیدا کردن هتلی مناسب بگردید. این کار علاوه بر اینکه شما را خسته تر می کند از زمان تفریح، استراحت و خوشی شما می کاهد. با رزرو هتل در بوشهر می تواند بعد از رسیدن به مقصد، مستقیم به اقامتگاه خود بروید. بعد از یک استراحت کوتاه انرژی خود را به دست آورده و به گشت و گذار و لذت از این شهر زیبا می پردازید. علاوه بر آن در مسیر راه نگران شلوغی شهر و پیدا نکردن هتل مناسب نخواهید بود. قبل از شروع سفر از میزان هزینه هتل های این شهر مطلع خواهید شد. در نهایت با رزرو هتل از رزرواسیون سیتا از حمایت تیم پشتیبان این مجموعه در هنگام بروز هرگونه مشکل سود خواهید بود.

جاذبه های گردشگری بوشهر

بوشهر علاوه بر بندر و دریا، آثار تاریخی و گردشگری بسیاری دارد. بیان همه آن ها در یک سخن نمی گنجد. در زیر برخی از این اماکن را به اختصار شرح می دهیم. با رزرو هتل در بوشهر از طریق رزرواسیون سیتا می توانید از تک تک آن ها دیدن کنید.

آب انبار قوام، یکی از آثار تاریخی ایران، متعلق به دوران قاجار در غرب بوشهر است. این مکان فاصله زیادی با دریا ندارد. خانه قاضی، متعلق به دوران زندیه، در محله بهبهانی قرار دارد. این بنا در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است. مدرسه گلستان، از جمله آثار ملی ایران در محله بهبهانی بوشهر است که به دوران قاجار تعلق دارد. عمارت گلشن، از دیگر آثار ملی ایران مربوط به دوره قاجار که در محله بهبهانی قرار گرفته است. عمارت ملک، مربوط به اواخر دوره قاجار که در محله بهمنی بوشهر قرار گرفته است. این بنا که جزو آثار ملی ایران است توسط معماران فرانسوی ساخته شده است. مدرسه سعادت، یکی دیگر از آثار ملی ایران در محله کوتی بوشهر بوده که متعلق به دوران قاجار است. از نظر تاریخی، این بنا، مادر مدارس جنوب ایران بوده است.

با رزرو هتل در بوشهر، علاوه بر اماکن فوق، به برخی دیگر از جاذبه های گردشگری این شهر دسترسی خواهید داشت. عمارت کلاه فرنگی، از دیگر آثار دوران قاجار در بوشهر است. از جمله آثار ملی است که در پایگاه دریایی این شهر قرار دارد. کلیسای گئورگ مقدس، یکی از آثار ملی ایران در محله شنبدی بوشهر است. این بنا نیز متعلق به دوره قاجار بوده که به وسیله ارامنه سرشناس بوشهر ساخته شده است. گورستان مهاجمین انگلیسی، یکی دیگر از آثار ملی بوشهر در محله دواس بهمنی است. این مکان نیز از دوران قاجار به جا مانده است. موزه مردم شناسی، از دیگر اماکن دیدنی بوشهر است که در خیابان ساحلی بنا شده است.

بهترین هتل های بوشهر

شهر زیبای بوشهر با ساحل خیال انگیزش هتل های خوب و مناسب بسیاری دارد. رزرواسیون سیتا لیست هتل های بوشهر را به شما ارائه می دهد. در زیر به تعداد محدودی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

هتل جهانگردی دلوار: هتلی سه ستاره که در میدان دلیران تنگستان خیابان رئیسعلی دلواری بوشهر قرار دارد. این هتل فاصله زیادی تا ساحل دریا ندارد.

هتل پلاس بوشهر: از دیگر هتل های سه ستاره که در چهارراه کشتی رانی بوشهر قرار دارد.

هتل ارگ جدید: یکی دیگر از هتل های سه ستاره بوشهر که در نزدیکی میدان ساعت این شهر قرار دارد.

ارزان ترین هتل های بوشهر

اگر پرداخت هزینه بالا برای رزرو هتل در بوشهر برایتان مقرون به صرفه نیست، می توانید از هتل ها و اقامتگاه های به صرفه تر این شهر استفاده کنید. با مراجعه به بخش رزرو هتل در رزرواسیون سیتا، لیست هتل های تک ستاره بوشهر را خواهید دید. برخی از آن ها عبارتند از:

هتل آسمان2: هتلی تک ستاره در خیابان نواب صفوی بوشهر است. یک هتل با امکانات خوب و بسیار مقرون به صرفه است.

هتل آپارتمان یاس: یکی از هتل های تک ستاره بوشهر که در خیابان عاشوری قرار گرفته است.

هتل آپارتمان هیرون: از دیگر هتل های یک ستاره بوشهر که در فاصله بین سه راه گمرک و چهارراه نادر واقع شده است.

با اقامت در هتل های بوشهر علاوه بر لذت بردن از سفر و دیدن گوشه و کنار شهر بوشهر، در هزینه های خود نیز صرفه جویی خواهید کرد.