سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو گروه هتل های کوثر

از تا

6 هتل یافت شد

گروه هتل های کوثر کار خود را از سال 1372 آغاز کرد. این گروه از هتل های زنجیره ای متعلق به سازمان اقتصادی بنیاد شهید و امور ایثارگران است که در شهرهای مختلف ایران دارای یازده هتل و اقامتگاه است. این هتل ها در شهرهای تهران، بندر انزلی، مشهد، رامسر، قم، اصفهان، البرز و تبریز قرار گرفته اند. این گروه دارای یک هتل 5 ستاره، سه هتل 4 ستاره، یک هتل 3 ستاره، دو هتل 2 ستاره، یک هتل 1 ستاره، و سه مجتمع گردشگری است که هرکدام به نحوی آماده خدمت رسانی به میهمانان شهرهای ذکر شده هستند. ما در این نوشتار لیست این هتل ها را در اختیار شما قرار می دهیم و هریک را برای رزرو هتل از میان این گروه به شما معرفی می کنیم.

لیست اقامتگاه های گروه هتل های کوثر

همان طور که گفته شد این گروه دارای 11 هتل و مجتمع گردشگری است. هتل خورشید هشتم کوثر مشهد (5 ستاره)، هتل هویزه تهران (4 ستاره)، هتل سفید کنار بندر انزلی (4 ستاره)، هتل ثامن مشهد (4 ستاره)، هتل آپارتمان ساحلی کوثر رامسر (3 ستاره)، هتل قدس مشهد (2 ستاره)، هتل کوثر رضوی مشهد (2 ستاره)، هتل شاهد قم (1 ستاره)، مجتمع گردشگری ملک شهر اصفهان، مجتمع گردشگری کوثر البرز کردان و مجتمع گردشگری قوری گل تبریز از جمله اقامتگاه های گروه هتل های کوثر هستند. در ادامه با جزئیات این هتل ها آشنا می شوید.

هتل خورشید هشتم کوثر مشهد

هتل 5 ستاره خورشید هشتم کوثر مشهد نوسازترین هتل از این گروه است که در سال 1401 ساخته و بهره برداری شد. این هتل دارای 11 طبقه، 158 اتاق و 326 تخت بوده و دید این اتاق ها رو به حرم، خیابان و محوطه هتل است. تا حرم مطهر امام رضا 3 دقیقه با خودرو فاصله دارید. از این 11 طبقه، 6 طبقه آن اقامتی و تجارتی بوده و 5 طبقه دیگر برای پارکینگ، رستوران، سالن همایش و مجالس، استخر، سونا، مجموعه آب درمانی و امکانات ورزشی در نظر گرفته شده است. مقبره پیر پالان دوز، مجتمع تجاری آرمان، گنبد خشتی، بازار رضا، مسجد گوهرشاد، موزه های متنوع و... از جمله مکان هایی هستند که به این هتل نزدیک اند.

هتل هویزه تهران

هتل هویزه تهران یکی از اقامتگاه های 4 ستاره گروه هتل های کوثر است که در سال 1353 با 15 طبقه، 136 اتاق و 296 تخت ساخته و بهره برداری شد. نهایتا در سال 1394 جهت ارائه خدمات بهتر مورد بازسازی قرار گرفت. رستوران، سالن کنفرانس، بیزنس روم، پارکینگ، آرایشگاه، کافی شاپ و... از جمله امکانات این هتل است که با اقامت در آن می توانید از امکانات فوق استفاده کنید. کلیسای سرکیس مقدس، پارک دانشجو، سینما استقلال، موزه آبگینه و سفالینه و... در نزدیکی این هتل قرار گرفته است.

هتل سفید کنار بندر انزلی

هتل 4 ستاره سفید کنار بندر انزلی جزو گروه هتل های کوثر به شمار می آید که در سال 1352 ساخته و در سال 1397 بازسازی شد. این هتل دارای 3 طبقه، 123 اتاق و 296 تخت با ویو دریا، ساحل، جنگل و محوطه هتل است. امکاناتی همچون رستوران، سالن کنفرانس، کافی شاپ، زمین تنیس، چایخانه سنتی، گیم نت، پارک کودک، زمین ورزش و... در این مجموعه جهت استفاده شما قرار گرفته است. با رزرو این هتل به بازار پردیس، عمارت شهرداری، پارک تکاوران، مرداب گم شده، آرامگاه میرزا کوچک خان جنگلی و... دسترسی راحتی خواهید داشت.

هتل ثامن مشهد

هتل 4 ستاره ثامن مشهد در سال 1388 ساخته و در سال 1395 بازسازی شد. این هتل در 2 طبقه خود، 41 اتاق و 100 تخت دارد که دارای ویویی رو به خیابان، دشت، کوه و رودخانه است. رستوران، سالن اجتماعات، سونا، جکوزی، اتاق بازی، ماساژ، کافی شاپ، زمین تنیس، پارک کودک، زمین و سالن ورزش، چایخانه سنتی، سالن بیلیارد از جمله خدمات ویژه این هتل است. از این هتل تا حرم امام رضا 7 دقیقه با خودرو فاصله دارید. مرکز خرید آسمان و اطلسیه، باغ خونی، پارک میرزا کوچک خان، بازار رضا، کلیسای مسروپ مقدس، موزه های مشهد و... در نزدیکی این هتل قرار گرفته اند.

هتل آپارتمان ساحلی کوثر رامسر

هتل آپارتمان ساحلی کوثر رامسر تنها اقامتگاه آپارتمانی گروه هتل های کوثر است که در سال 1387 ساخته و نهایتا در 1388 مورد بازسازی قرار گرفت. 3 طبقه، 117 اتاق و 440 تخت در این هتل وجود دارد که ویویی رو به دریا و محوطه هتل دارد. رستوران، کافی شاپ، زمین ورزشی، فروشگاه و پارکینگ از جمله امکانات ویژه این هتل است. موزه تماشاگه خزر رامسر، آبگرم، قلعه مارکوه، پارک آبی رامسر و... از جمله جاذبه های نزدیک به این مجموعه است.

هتل قدس مشهد

هتل 2 ستاره قدس مشهد، در سال 1354 به بهره برداری رسید و در سال 1395 با 4 طبقه، 65 اتاق و 150 تخت بازسازی شد. اتاق های این هتل به حرم و محوطه هتل دید دارند. امکاناتی همچون رستوران، کافی شاپ، پارکینگ سرپوشیده و... را می توانید در این هتل پیدا کنید. در عرض 5 دقیقه از این هتل به حرم امام رضا می رسید. بازار رضا، موزه های مشهد، آرامگاه شیخ بهایی، مقبره پیر پالان دوز، پارک میرزا کوچک خان، باغ خونی، گنبد خشتی و... در نزدیکی این مجموعه قرار گرفته است.

گروه هتل های کوثر از ابتدا تا بحال سعی کرده اند بهترین خدمات را به میهمانان خود ارائه دهند. شما می توانید تمامی این هتل ها را در رزرواسیون سیتا جستجو کرده و پس از مشاهده لیست اتاق ها، یکی از آن ها را بر اساس تعداد نفرات و سلیقه خود، به راحتی از سیتا رزرو کنید.