سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو گروه هتل های هما

از تا

5 هتل یافت شد

گروه هتل های هما از جمله شرکت های بسیار موفق در حوزه گردشگری است که دارای 5 هتل در شهرهای تهران، مشهد، شیراز و بندرعباس است. این گروه از ابتدا تا سال 1391 متعلق به هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران بود؛ ولی هم اکنون سهام این گروه هتل ها متعلق به سازمان تامین اجتماعی است. حدودا 1000 اتاق و سوئیت و بیش از 800 نفر پرسنل و نیروی انسانی در مجموع این هتل ها وجود دارند. هتل های این مجموعه نه تنها برای اقامت و استراحت میهمانان؛ بلکه جهت برگزاری کنفرانس ها، سمینارهای مختلف، مراسم، همایش ها و... نیز در خدمت هموطنان قرار می گیرد. همچنین رستوران و کافی شاپ های موجود در این هتل ها، به عموم مردم و نه فقط برای میهمانان اقامتگاه خدمت رسانی می کند. این گروه به دلیل سابقه خوبی که دارد یکی از گزینه های محبوب برای رزرو هتل محسوب می شود.

لیست اقامتگاه های گروه هتل های هما

همانطور که گفته شد این گروه از هتل های زنجیره ای دارای 5 هتل است. این هتل ها همگی پنج ستاره هستند و برای ساختن خاطره ای خوش در ذهن میهمانان تمام تلاش خود را می کنند. این هتل ها شامل هتل هما تهران، هتل هما بندرعباس، هتل هما1 مشهد، هتل هما 2 مشهد و هتل هما شیراز هستند. که از قدیمی ترین آن می توان به هتل هما تهران، هما شیراز و هما 1 مشهد اشاره کرد.

هتل هما تهران

در میان گروه هتل های هما، هتل هما تهران در سال 1352 در محله ونک افتتاح شد و در سال 1392 مورد بازسازی قرار گرفت. این هتل در 16 طبقه خود دارای 177 اتاق و 354 تخت است که این اتاق ها به خیابان، کوه و محوطه هتل دید دارد. شما با رزرو هتل هما تهران به جاهای دیدنی مانند بوستان آب و اتش، موزه پول، پل طبیعت و باغ خزندگان دسترسی بسیار راحتی دارید. این هتل دو رستوران به نام گلستان و هما کلاس دارد که غذاهای ایرانی، فرنگی، دریایی، فست فود، سنتی و گیاهی را برای میهمانان سرو می کنند. امکاناتی همچون سالن کنفرانس(با 22 نفر ظرفیت)، سالن اجتماعات(با 2000 نفر ظرفیت)، بیزنس روم(با 23 نفر ظرفیت)، استخر، سونا، جکوزی، سالن ماساژ، کافی شاپ، سالن و زمین ورزشی، خدمات پزشکی و دیگر امکانات ویژه در این هتل به میهمانان ارائه می شود. در میان هتل های تهران این اقامتگاه یکی از موارد محبوب به شمار می آید.

هتل هما بندرعباس

دیگر اقامتگاه پرطرفدار از میان گروه هتل های هما، در بندرعباس واقع شده است. این هتل در سال 1348 تاسیس شد و نهایتاً در سال 1385 بازسازی شد تا سطح کیفیت خدمات به میهمانان افزایش پیدا کند. هتل هما بندرعباس در 7 طبقه خود 178 اتاق و 381 تخت دارد که ویو این اتاق ها رو به دریا، خیابان و محوطه هتل است. شما با رزرو این هتل می توانید به جاهای دیدنی بسیاری مانند حمام گله داری، معبد هندوها، محله باستانی سورو و موزه بزرگ بندرعباس که در نزدیکی این هتل قرار دارد، سر بزنید. این هتل دارای امکانات ویژه ای مثل رستوران، سالن کنفرانس(با 300 نفر ظرفیت)، سالن اجتماعات(با 50 نفر ظرفیت)، استخر، ماساژ، کافی شاپ، چایخانه سنتی، زمین تنیس، فروشگاه و... است.

هتل هما 1 مشهد

هتل هما 1 مشهد در سال 1352 افتتاح شد و یکی از بزرگ ترین اقامتگاه های گروه هتل های هما است که از قدمت زیادی برخوردار است. البته این هتل 6 طبقه در سال 1396 بازسازی شد به طوری که اکنون با 135 اتاق و 304 تخت خود بهترین خدمات و امکانات را به مسافران مشهد ارائه می کند. در میان هتل های مشهد این هتل 20 دقیقه تا حرم فاصله دارد ولی در روز دارای 2 نوبت سرویس رفت به حرم امام رضا است. بازار گوهرشاد، بازار جنت، پارک کوهسنگی و مرکز خرید نیکا فاصله کمی با این هتل دارند. دو رستوران تابستانی و گل سرخ با ظرفیت 100 و 230 نفر انواع غذاها را در اختیار میهمانان داخل هتل و مسافران مشهد مقدس قرار می دهد. سالن کنفرانس(با 200 نفر ظرفیت)، سالن اجتماعات(با 450 نفر ظرفیت)، بیزنس روم(با 50 نفر ظرفیت)، جکوزی، سونا، کافی شاپ، پارک کودک، چایخانه سنتی، زمین تنیس، زمین ورزش و... گوشه ای از امکانات ویژه این هتل به شمار می روند.

هتل هما 2 مشهد

گروه هتل های هما در سال 1375 هتل دیگری را به نام هتل هما 2 مشهد در مشهد افتتاح کردند. این هتل در سال 1395 مورد بازسازی قرار گرفت و در 5 طبقه خود 206 اتاق و 426 تخت را در اختیار میهمانان قرار داد. هتل هما 2 مشهد در طول روز 4 نوبت سرویس رفت به حرم مطهر برای میهمان تدارک دیده است. دو رستوران سنتی و مرمر برای ارائه انواع غذاهای ایرانی، خارجی، گیاهی، فست فود و... در این هتل قرار گرفته است. سالن کنفرانس(با 22 نفر ظرفیت)، سالن اجتماعات(با 250 نفر ظرفیت)، بیزنس روم(با 100 نفر ظرفیت)، استخر، سونا، جکوزی، کافی شاپ، ماساژ، آرایشگاه، زمین تنیس، سالن و زمین ورزش، پارک کودک، مرکز خرید و... از امکانات موجود در هتل هما 2 مشهد هستند.

هتل هما شیراز

هتل هما شیراز از جمله محبوب ترین اقامتگاه های گروه هتل های هما است که در سال 1351 بهره برداری شد و در سال 1395 مور بازسازی قرار گرفت. این هتل در مرکز شهر شیراز قرار گرفته است و به همین دلیل به بسیاری از جاهای دیدنی از جمله ارگ کریمخانی، حمام وکیل، موزه پارس، ارامگاه حافظ، باغ جهان نما، حرم مطهر شاهچراغ، خانه زینت الملوک، موزه هفت تنان، باغ نارنجستان قوام و... فاصله بسیار کمی دارد. این هتل دارای 8 طبقه، 232 اتاق و 464 تخت است. امکانات ویژه ای همچون رستوران(پرنیان)، سالن اجتماعات(با 500 نفر ظرفیت)، بیزنس روم(با 12 نفر ظرفیت)، استخر، سونا، جکوزی، ماساژ، زمین تنیس، پارک کودک، سالن ورزش، کافی شاپ در هتل هما شیراز به میهمانان عزیز ارائه می شود.

گروه هتل های هما از ابتدا تا بحال سعی کرده اند بهترین خدمات را به میهمانان خود ارائه دهند. شما می توانید تمامی این هتل ها را در همین صفحه از رزرواسیون سیتا مشاهده کرده و سپس در لیست اتاق های موجود، اتاق مورد نظر را بر اساس تعداد نفرات و سلیقه خود، به راحتی رزرو کنید.