سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو گروه هتل های آریا

از تا

10 هتل یافت شد

گروه هتل های آریا مجموعه از هتل های شیک است که معماری های نوین و سنتی دارند. مدیر عامل این گروه، جناب سید محسن آقایان است که از ویژگی ایشان می توان به خلاقیت، نوآوری، ابتکار عمل و توسعه ارتباطات پایدار بر پایه اخلاق مداری و احترام متقابل نام برد. آقای محسن قریب نیز رئیس هیئت مدیره این مجموعه و همچنین عضو هیئت مدیره شرکت ایرانگردی و جهانگردی است. آقای کریم بیگی، نایب رئیس هیئت مدیره هستند که البته منسب مدیرعامل و مالک هتل آسمان اصفهان و هتل ستاره اصفهان نیز بر عهده ایشان است. آقای اصغر نبیل عضو هیئت مدیره گروه آریا هستند که در مناسب دیگر نیز مشغول به فعالیت هستند. قدیمی ترین اقامتگاه در میان این گروه از هتل ها در سال 1351 بنا شده است. ما در این نوشتار سعی داریم هتل های این مجموعه را با شرح جزئیات به شما معرفی کنیم؛ رزرو هتل از میان اقامتگاه های این گروه خاطرات دلنشینی را به شما هدیه می دهد.

لیست اقامتگاه های گروه هتل های آریا

گروه هتل های آریا دارای 10 هتل پنج ستاره، چهار ستاره و سه ستاره در شهرهای مختلف و پر بازدید کشور است. این هتل ها در شهرهایی از جمله کیش، اصفهان، شیراز، تبریز، اراک، قم، یزد و نور قرار گرفته اند. هتل شایگان کیش، هتل نارنجستان نور، هتل بین المللی پارس شیراز و هتل امیرکبیر اراک، هتل های پنج ستاره این گروه هستند. هتل آسمان اصفهان، هتل بین المللی تبریز، هتل باغ مشیر الممالک یزد، هتل بین المللی قم و هتل کریمه قم از هتل های چهار ستاره این گروه به شمار می آیند. هتل باران اصفهان نیز هتل سه ستاره این مجموعه است. تمامی هتل های این گروه تمام سعی خود را می کنند تا شما اقامتی خاطره انگیز را تجربه کنید. در ادامه شما را با جزئیات این هتل ها آشنا می کنیم؛ پس با ما همراه باشید.

هتل شایگان کیش

هتل پنج ستاره شایگان در سال 1382 در جزیره زیبای کیش ساخته و بهره برداری شد. در نهایت در سال 1396 مورد باز سازی قرار گرفت که با 3 طبقه، 130 اتاق و 354 تخت در خدمت گردشگران گرامی است. این هتل تا ساحل خلیج همیشه فارس 12 دقیقه با پای پیاده فاصله دارد و امکاناتی مانند رستوران، سالن اجتماعات، بیزنس روم، کافی شاپ، چایخانه سنتی، سونا، ماساژ، آرایشگاه، پارک کودک، آتلیه، پارک کودک و... دارد. در میان هتل های کیش، هتل شایگان جزو پر طرفدارترین ها به حساب می آید.

هتل نارنجستان نور

هتل نارنجستان نور از اقامتگاه های گروه هتل های آریا است که در سال 1379 در منطقه نور مازندران ساخته و بهره برداری شد. این هتل برای افزایش کیفیت خدمات، در سال 1391 بازسازی شد و 5 طبقه، 119 اتاق و 169 تخت را در اختیار میهمانان خود قرار داد. با رزرو این اقامتگاه می توانید در کمتر از یک دقیقه با پای پیاده به ساحل دریای خلیج فارس برسید. امکاناتی همچون رستوران، سالن اجتماعات، کافی شاپ، مرکز خرید، سالن بیلیارد، چایخانه سنتی، ماساژ و فروشگاه را تدارک دیده است. دید برخی از اتاق های این هتل به دریای زیبای خزر دید دارد.

هتل بین المللی پارس شیراز

هتل پارس شیراز در میان اقامتگاه های گروه هتل های آریا در سال 1381 با 9 طبقه، 189 اتاق و 385 تخت ساخته شد. اتاق های این مجموعه به خیابان و رودخانه خشک شیراز ویو دارد. تا بحال بازسازی بر روی این هتل انجام نشده است. سه رستوران گل سرخ، لوتوس و ایتالیایی واقع در هتل پارس شیراز، انواع غذاهای سنتی، گیاهی، دریایی، فست فود و... را ارائه می کنند. امکانات ویژه دیگری مانند سالن کنفرانس، سالن اجتماعات، استخر، سونا، جکوزی، ماساژ، کافی شاپ، سالن ورزش، آرایشگاه و مرکز خرید را در این هتل می توانید پیدا کنید.

هتل آسمان اصفهان

هتل چهار ستاره آسمان اصفهان در سال 1384 بنا و نهایتا در سال 1397 بازسازی شد و تا به حال با 13 طبقه، 88 طبقه و 186 تخت آماده خدمت رسانی به میهمانان خود است. شما با رزرو این اقامتگاه از گروه هتل های آریا می توانید در عرض 5 دقیقه با خودرو به پل تاریخی سی و سه پل برسید. امکانات ویژه ای همچون رستوران فست فود، رستوران گردان، سالن اجتماعات، استخر، سونا، جکوزی، ماساژ، کافی شاپ، فروشگاه، پارکینگ دارد. لازم به ذکر است در میان هتل های اصفهان، هتل آسمان طرفداران زیادی دارد.

هتل امیرکبیر اراک

هتل چهار ستاره امیر کبیر اراک در سال 1384 در 5 طبقه، 75 اتاق متنوع و 181 تخت ساخته شد. دید این اتاق ها به سوی محوطه هتل و کوه است. از امکانات خاص این هتل می توان به رستوران، استخر، سونا، جکوزی، ماساژ، کافی شاپ، زمین ورزش، گیم نت، زمین تنیس، سالن ورزش، مرکز خرید، خدمات پزشکی و چایخانه سنتی اشاره کرد.

هتل بین المللی تبریز

هتل بین المللی تبریز، از قدیمی ترین اقامتگاه های گروه هتل های آریا به شمار می رود که در سال 1351 بنا شد و نهایتاً در سال 1395 مورد بازسازی قرار گرفت. رستوران با 200 نفر ظرفیت، سالن کنفرانس، کافی شاپ، فضای سبز و پارکینگ با 60 خودرو ظرفیت از امکانات این هتل هستند. از این هتل تا مقبره شاعران، موزه آذربایجان و مسجد کبود حدوداً 5 دقیقه با خودرو فاصله دارید.

هتل بین المللی قم

هتل بین المللی قم که جزو اقامتگاه های چهارستاره گروه هتل های آریا است، در سال 1383 ساخته شد و در سال 1394 مورد بازسازی قرار گرفت. 85 اتاق این هتل به حرم حضرت معصومه و خیابان دید دارند. هتل بین المللی قم دارای امکانات ویژه ای همچون سونا، جکوزی، ماساژ، چایخانه سنتی، مرکز خرید، کافی شاپ، رستوران(نسترن و ایتالیایی)، سالن کنفرانس و اجتماعات است. با رزرو این اقامتگاه تا حرم، بازار قم و باغ گنبد سبز کمتر از 10 دقیقه فاصله دارید.

هتل کریمه قم

هتل کریمه قم در سال 1389 در 4 طبقه، 57 اتاق و 140 تخت ساخته شد و تا به حال نیازی به بازسازی پیدا نکرده است. امکاناتی همچون رستوران، سالن کنفرانس، کافی شاپ، چایخانه سنتی، پارکینگ سرپوشیده و... در این مجموعه وجود دارد که می توانید هنگام اقامت از آن ها استفاده نمایید. با رزرو این هتل در کمتر از 10 دقیقه به مکان هایی همچون بازار قم، مجتمع تجاری سیرنگ، باغ گنبد سبز و حرم حضرت معصومه دسترسی دارید.

هتل مشیر الممالک یزد

تنها اقامتگاه از گروه هتل های آریا که بافت و معماری سنتی دارد، هتل مشیر الممالک یزد است. در میان هتل های یزد، این هتل چهار ستاره در سال 1382 با 3 طبقه، 106 اتاق و 280 تخت بازسازی شد تا امکانات بهتری مانند رستوران فرنگی و فست فود کافه تریا، سالن اجتماعات، سالن ورزش، مرکز خرید، خدمات پزشکی، کافی شاپ، آتلیه، چایخانه سنتی، فروشگاه و... را برای راحتی میهمانان در دسترس قرار دهد. شما با رزرو این اقامتگاه و پیمودن مسافتی کمتر از 10 دقیقه می توانید از باغ دولت آباد، بازار خان، زندان اسکندر، خانه لاری ها، فهادان و بادگیرها دیدن کنید.

هتل باران اصفهان

تنها هتل نوساز سه ستاره از گروه هتل آریا، هتل باران اصفهان است که در سال 1397 ساخته شد و نوسازترین هتل این مجموعه به شمار می آید. این هتل دارای 7 طبقه، 38 اتاق و 131 تخت است که امکاناتی از جمله رستوران، کافی شاپ، اینترنت رایگان و پارکینگ را ارائه می دهد. با رزرو هتل باران اصفهان و 20 دقیقه پیمودن مسافت با خودرو به اماکنی مانند حمام علیقلی آقا و منارجنبان دسترسی داشته باشید.

به پایان معرفی این نوشتار از گروه هتل های آریا رسیدیم. این گروه تا بحال سعی کرده اند بهترین خدمات را به میهمانان خود ارائه دهند. شما می توانید تمامی این هتل ها را در رزرواسیون سیتا جستجو کرده و پس از مشاهده لیست اتاق ها و تصاویر، یکی از آن ها را بر اساس تعداد همراهان و سلیقه خود، به آسانی رزرو کنید.