سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو هتل هاى چالوس

از تا

7 هتل یافت شد

تا به حال برایتان پیش آمده در ارتفاعات سرسبز و پوشیده از برف باشید و به دریا نگاه کنید؟ حتما می پرسید چطور چنین چیزی ممکن است؟ با ما همراه باشید تا عقیق همیشه سبز ایران را به شما معرفی کنیم. چالوس، شهری با قدمت دیرینه در دل کوه ها و جنگل های سرسبز شمال، رویای دست یافتنی برای شما خواهد بود. استراحت در سواحل دریای خزر از یک سو، قدم زدن در جنگل های انبوه از سوی دیگر، لذت بردن از هوای پاک و مطبوع، همه و همه با سفر به چالوس امکان پذیر خواهد بود. لازمه سفر به این شهر رویایی، داشتن اقامتگاهی مناسب و راحت است. همچنین رزرواسیون سیتا، لیست هتل های ساحلی چالوس را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

شهر چالوس

چالوس یکی از شهرهای قدیمی استان مازندران است. این شهر که پرجمعیت ترین شهر قسمت غربی مازندران است، در کنار ساحل دریای خزر است. چالوس به واسطه وجود جنگل های انبوه و سرسبز و طبیعت بکر به «عقیق همیشه سبز» شهرت دارد. این شهر از شمال به دریای خزر و از جنوب به تهران می رسد. علاوه بر ساحل دریا و جنگل های شمال، این شهر به کوهپایه های رشته کوه البرز نیز نزدیک است. مردم این شهر اکثرا با لهجه مازنی صحبت می کنند. با رزرو هتل در چالوس می توانید لذت اقامت در شهری رویایی را تجربه کنید.

کوه ها و ارتفاعات چالوس در اکثر فصول سال پوشیده از برف است. همین موضوع سبب شده است که هوای آن معمولا معتدل و مرطوب باشد. زمستان و بهمن ماه سردترین فصل و ماه است. تابستان از نیمه تیر تا نیمه مرداد بالاترین دما را دارد. با این حال دمای هوای چالوس در تابستان آن چنان گرم و غیر قابل تحمل نیست. همجواری با دریای خزر و جنگل های شمال و طبیعت بکر و هوای مطبوع این شهر، همه ساله مسافران و گردشگران بسیاری را به خود فرا می خواند.

هتل های چالوس

طبیعت بکر و سرمست کننده چالوس، سبب شده است که مسافران زیادی از اقصی نقاط کشور و دنیا به این شهر سفر کنند. وجود اقامتگاه و هتل های مختلف، رویای سفر به این شهر را دل انگیزتر می کند. چالوس با داشتن هتل های مدرن و پنج ستاره خواسته هر گردشگری را اغنا می کند. در کنار آن، وجود هتل های یک تا سه ستاره اقامت در این شهر با هر بودجه ای را ممکن می سازد. برای دیدن تنوع هتل های چالوس به رزرواسیون سیتا مراجعه نمائید. در این سامانه ضمن آشنایی با هتل ها و خدمات و امکانات رفاهی هر یک، می توانید هتل مورد نظر خود را انتخاب و رزرو نمائید.

بهترین زمان برای رزرو هتل در چالوس

با توجه به وجود کوه های مرتفعِ پوشیده از برف، این شهر در بیشتر فصول سال آب و هوای مطبوع و دل انگیزی دارد. سفر به چالوس در هر فصلی می تواند لذت بخش باشد. در تابستان هوای آن چندان گرم و شرجی و آزاردهنده نیست. در زمستان سرمای هوا خشک و استخوان سوز نیست. در بهار و پائیز هوای رویایی و دل پذیری دارد. با این تفاسیر با رزرو هتل در چالوس، در هر فصلی می توانید از طبیعت زیبا، دریای خزر و اماکن گردشگری آن لذت فراروان ببرید. برای تجربه یک سفر تکرارنشدنی به چالوس بهتر است بعد از انتخاب تایم سفر خود، یکی از هتل های منحصر به فرد این شهر را رزو کنید.

قیمت هتل در چالوس

قیمت یک هتل در چالوس با توجه به عوامل مختلف، متفاوت خواهد بود. این که شما در چه فصل و زمانی به چالوس سفر می کنید، می تواند در تعیین قیمت هتل های آن نقش داشته باشد. معمولا در فصول پر مسافر و تعطیلات، پیدا کردن هتلی با امکانات و قیمت مناسب کمی دشوارتر است. لوکیشن هتل و دسترسی آسان به اماکن زیبای گردشگری نیز می تواند قیمت یک هتل را اندکی کمتر یا بیشتر کند. خدمات و امکانات رفاهی که یک هتل به شما ارائه می دهد از جمله دیگر عوامل تاثیرگذار است. تمام موارد فوق سبب می شود که نتوان قیمت دقیق و مشخصی را برای رزرو هتل در چالوس بیان کرد. با این حال می توانید در هر زمان به رزرواسیون سیتا مراجعه کرده و از صفحه رزرو هتل، به صورت آنلاین از قیمت دقیق اقامت در هتل های چالوس مطلع شوید.

نحوه ی رزرو هتل های چالوس

همه ساله مسافران زیادی به چالوس سفر کرده یا از آن گذر می کنند. این شهر به خصوص برای تهرانی های عزیز که فاصله اندکی با آن دارند، مقصد رویایی و نهایی سفر است. همین امر سبب می شود که در بیشتر فصول سال و به خصوص در تعطیلات، پیدا کردن هتلی مناسب، کمی دشوار باشد. رزرواسیون سیتا به شما پیشنهاد می کند که قبل از اقدام به سفر، هتل مورد نظر خود را انتخاب و رزرو نمائید. با مراجعه به این سامانه و بررسی هتل های مختلف از نظر موقعیت مکانی، امکانات و قیمت، می توانید یکی از هتل های چالوس را برای مدت زمان اقامت خود رزرو کنید.

مزایای رزرو هتل های چالوس

رزرو هتل همیشه مزایای بی شماری برای شما خواهد داشت. شاید ساده ترین آن، سبک بار سفر کردن باشد. وقتی شما قبل از سفر، هتلی مناسب، با امکانات رفاهی خوب رزرو می کنید دیگر نیاز به حمل لوازمی مانند، پتو و متکا و یا حتی ظرف و لوازم پخت و پز نخواهید داشت. علاوه بر آن با خیالی راحت از طول مسیر خود تا رسیدن به مقصد لذت خواهید برد. از سرگردان شدن در شهر برای پیدا کردن هتلی مناسب اجتناب خواهید کرد. با رسیدن به مقصد، مستقیم به اقامتگاه خود خواهید رفت. روی بودجه خود برای هزینه های سفر برنامه ریزی دقیق تری خواهید داشت. تمام این موارد، شمار اندکی از مزایای رزرو هتل در چالوس است. اگر می خواهید علاوه بر موارد فوق، از حمایت تیم پشتیبان متعهدی نیز برخوردار شوید، به رزرواسیون سیتا مراجعه نمائید.

جاذبه های گردشگری چالوس

چالوس علاوه بر دسترسی راحت به دریای خزر و کوه های انبوه و سرسبز شمال، اماکن تاریخی و گردشگری دیگری نیز دارد. با رزرو هتل در چالوس، می توانید از جاذبه های زیبای گردشگری آن لذت ببرید.

 کاخ چای خوران، از بناهای دوران پهلوی است. این کاخ که اکنون به عنوان اداره میراث فرهنگی چالوس استفاده می شود در میدان معلم قرار دارد. کاخ ملکه مادر، که به کاخ مادرِ شاه نیز شهرت دارد مربوط به دوران پهلوی دوم است. کاخ ملکه مادر در روستای مازوپشته، ابتدای کمربندی نمک آبرود ساخته شده است. پل فلزی چالوس، که در سال 1312 به اتمام رسید روی رود چالوس ساخته شده است و در مرکز این شهر قرار دارد. کارخانه حریربافی، که بین سال های 1312 تا 1315 ساخته شده است نیز در این شهر قرار دارد. در آن دوران حریربافی چالوس در سطح خاورمیانه بی نظیر بود.

با اقامت در هتل های چالوس علاوه بر اماکن فوق می توانید از دیگر جاذبه های گردشگری این شهر نیز دیدن کنید. پارک جنگلی نمک آبرود، با طبیعت بکر و بی نظیری که دارد از جمله زیباترین پارک های جهان محسوب می شود. دریاچه وَلَشت، در کوهستان های جنوب غرب چالوس قرار دارد. این مکان از جمله دریاچه های آب شیرین است که در فهرست میراث طبیعی ایران به ثبت رسیده است. آبشار اکاپل و آبشار هریجان از جمله آبشارهای زیبا، بکر و جذابی است که در اطراف شهر چالوس قرار دارد. راه سنگ فرش، که به راه ناصرالدین شاهی مشهور بود، چالوس را به منظریه شمیران متصل می کرد. امروزه بقایای اندکی از این مسیر در قسمت جنوبی چالوس به چشم می خورد.

بهترین هتل های چالوس

چالوسِ خوش آب و هوا، هتل های شیک و مدرن متعددی برای اقامت شما دارد. در زیر سه نمونه از آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

هتل ونوس پلاس: هتلی پنج ستاره با امکانات لوکس و عالی نظیر استخر و باشگاه ورزشی است. این هتل در فاصله 100 متری نمک آبرود قرار دارد. علاوه بر چشم انداز زیبا و سرسبز جنگل های شمال به مجموعه تفریحی نمک آبرود بسیار نزدیک است.

هتل پارسیان آزادی خزر: از دیگر هتل های پنج ستاره در 12 کیلومتری جاده چالوس تنکابن است. این هتل با چشم اندازی فوق العاده، روبه روی تله کابین قرار دارد.

هتل کوروش: از جمله هتل های سه ستاره لوکس است که در 2 کیلومتری جاده چالوس به نوشهر قرار دارد. امکاناتی نظیر استخر و کافی شاپ این هتل را منحصر به فرد کرده است.

ارزان ترین هتل های چالوس

اقامت در چالوس منوط به رزرو هتلی پنج ستاره و گران قیمت نیست. گاهی با رزرو هتلی ارزان قیمت هم می توان از سفر به این شهر لذت برد. در زیر دو نمونه از این هتل ها را به شما معرفی می کنیم.

مجتمع جهانگردی چالوس: با دو ستاره در کیلومتر 5 جاده کندوان قرار دارد. یکی از قدیمی ترین هتل های چالوس است که سوئیت هایی مجزا در دل جنگل و طبیعت دارد.

هتل نارین: یکی دیگر از هتل های دوستاره چالوس که بعد از پل هچیرود قرار گرفته است. با رزرو این هتل به ساحل دریای خزر، پارک جنگلی فین و کاخ چای خوران دسترسی خواهید داشت.

رزرو هتل های چالوس از رزرواسیون سیتا، دسترسی شما به ساحل دریای خزر، جنگل های زیبای شمال، اماکن گردشگری و سایت های تفریحی را میسر می سازد. پس بدون فوت وقت به این سامانه مراجعه کرده و قبل از شروع سفر، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید.