سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو هتل های نزدیک ولنجک تهران

از تا

4 هتل یافت شد

ولنجک یکی از محله‌های شمال تهران می باشد که در شمیران واقع شده است. این محله در کوهپایه‌ های قله توچال در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد و از آب و هوای بسیار خوبی برخوردار است. وجود مکان های مهمی نظیر بام تهران، تله کابین توچال، سالن اجلاس سران و همچنین وجود بزرگراه چمران در این محله که دسترسی بسیار خوبی را به سایر نقاط تهران به وجود آورده است، باعث شده تا مسافران از میان تمامی هتل های تهران، هتل های نزدیک ولنجک تهران را برای اقامت انتخاب نمایند.

لیست هتل های نزدیک ولنجک تهران

اطراف محله ولنجک تهران هتل های زیادی وجود ندارد اما ما در اینجا چند هتلی که کمترین فاصله تا این محله دارند را معرفی می کنیم. هتل های نزدیک ولنجک تهران هتل پارسیان استقلال تهران، هتل پارسیان آزادی تهران، هتل پارسیان اوین و هتل بلوط هستند که کمترین فاصله را تا این محله دارند. اما این هتل ها از تنوع اتاق خوبی برخوردار هستند و امکانات ویژه ای را در اختیار میهمانان قرار می دهد.

  • هتل پارسیان استقلال تهران
  • هتل پارسیان آزادی تهران
  • هتل پارسیان اوین تهران
  •  هتل بلوط تهران

امکانات هتل های نزدیک ولنجک تهران

هتل پنج ستاره پارسیان آزادی و هتل پنج ستاره پارسیان استقلال دارای اتاق های دبل و توئین و همچنین سوئیت های رویال و جونیور می باشند. از امکانات هتل های پنج ستاره می توان رستوران، کافی شاپ، سالن ورزشی، سالن اسپا، سالن ماساژ، استخر، سونا و جکوزی، سالن همایش و سالن چند منظوره اشاره کرد. همچنین هتل چهار ستاره پارسیان اوین با امکاناتی نظیر رستوران ایرانی و چینی، کافی شاپ، استخر، سالن همایش، سالن کنفرانس پذیرای مسافران می باشد. به علاوه هتل های سه ستاره هتل توچال و هتل بلوط نیز دارای امکانات خوبی همچون رستوران ایرانی، رستوران ایتالیایی، استخر، سونا و جکوزی، سالن بدنسازی می باشند. هتل های نزدیک ونجک تهران را می توانید از رزرواسیون سیتا به راحتی رزرو نمایید.

اماکن و جاذبه های اطراف هتل های نزدیک ولنجک تهران

همانطور که قبلا هم گفته شد با دسترسی خوبی که بزرگراه چمران به سایر نقاط تهران دارد رفت و آمد به ولنجک بدون ترافیک و اتلاف وقت صورت میگیرد که نکته حائز اهمیتی برای مسافران به حساب می آید. علاوه بر آن وجود مکان‌های دیدنی در محله ولنجک، پارک‌ها، مراکز تجاری لوکس، انواع کافه‌ها و رستوران‌ ها در ولنجک باعث شده که مسافران زیادی به این محله جذب شوند تا اوقات فراغت خود را در این محله بگذرانند. از بوستان‌های محله ولنجک تهران می توان به بوستان نگین، گلریزان، نور، توحید، تندرستی، اقاقیا، توسکا، یاسمن و دانشجو اشاره کرد. همچنین محله ولنجک شامل مراکز خرید و تجاری بسیاری از جمله مرکز خرید ولنجک، توچال، خلیج فارس، هشت بهشت زعفرانیه، بازار روز میوه و تره بار ولنجک، تعاونی تحقیقات گیاه پزشکی کشور و مرکز خرید گالری می باشد به علاوه اطراف هتل های نزدیک ولنجک تهران دارای مکان های تفریحی ورزشی همچون بام تهران، تله کابین توچال، مجموعه فرهنگی ورزشی سبز، خانه کشتی منصور برزگر می باشد.