سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو هتل های نزدیک میدان ونک تهران

از تا

9 هتل یافت شد

میدان ونک تهران واقع در شمال تهران و در منطقه ۳ شهرداری می باشد. این میدان یکی از قدیمی ترین و اصلی ترین میدان های پایتخت به شمار می آید که در مسیر خیابان ولیعصر قرار دارد که رفت و آمد به سایر نقاط تهران را به راحتی امکان پذیر می سازد؛ بنابراین به دلیل دسترسی میدان ونک به سایر نقاط تهران، اقامت در هتل های نزدیک میدان ونک تهران در میان هتل های تهران به مسافران توصیه می شود.

اهمیت هتل های نزدیک میدان ونک تهران

وجود برج های تجاری، مراکز خرید، امکانات رفاهی، خدماتی، درمانی و فرهنگی که در اطراف میدان ونک وجود دارند، اهمیت این میدان را دو چندان کرده اند. به علاوه میدان ونک از لحاظ دسترسی بسیار شناخته شده است به طوری که می توان گفت دسترسی به میدان ونک به معنای دسترسی به تمام نقاط تهران است؛ درنتیجه با اقامت در هتل های نزدیک میدان ونک تهران دیگر نگرانی بابت ترافیک شهر تهران و اتلاف وقت نخواهید داشت.

لیست هتل های نزدیک میدان ونک تهران

اطراف میدان ونک تعدادی هتل پنج ستاره، چهار ستاره و سه ستاره وجود دارند که هر کدام امکانات خاصی را در اختیار مسافران قرار می دهند. از هتل های نزدیک میدان ونک تهران می توان به هتل هما، هتل رامتین، هتل ارم، هتل اسکان الوند، هتل نیلو، هتل پاریز، هتل آپارتمان وزرا، هتل آپارتمان ونک و هتل آپارتمان تاج محل اشاره کرد.

امکانات هتل های نزدیک میدان ونک تهران

هتل پنج ستاره هما دارای امکاناتی همچون رستوران، کافی‌شاپ، سالن ماساژ، استخر، سونا و جکوزی، باشگاه ورزشی، زمین تنیس و.. می باشد.

از امکانات هتل های چهار ستاره مانند هتل رامتین، هتل ارم و هتل اسکان الوند می توان به رستوران غذاهای بین‌المللی، سونا و جکوزی، اسپا، باشگاه ورزشی، خدمات ماساژ و... اشاره کرد.

به علاوه امکانات هتل های سه ستاره نیلو و پاریز از جمله رستوران، کافی شاپ، استخر، سالن ورزشی و... می باشد. همچنین هتل آپارتمان ستاره، هتل آپارتمان تاج محل، هتل آپارتمان وزرا و هتل آپارتمان ونک نیز از امکاناتی همچون رستوران، کافی شاپ، سونا، استخر، جکوزی و... برخوردار هستند.

دسترسی ها و مراکز خرید اطراف هتل های نزدیک میدان ونک تهران

وجود چندین بازار و مرکز خرید نزدیک این میدان از دیگر امتیازات این میدان است که از بین آنها می توان به مراکز زیر اشاره کرد:

  • مرکز خرید آسمان ونک
  • مرکز خرید ونک
  • مرکز خرید تجاری خورشید
  • پارک آب و آتش
  • پل طبیعت
  • پارک طالقانی
  • و...

میدان ونک دسترسی خوبی به وسایل حمل و نقل عمومی مانند بی آر تی و تاکسی دارد که برای دسترسی راحت مسافران در اطراف این میدان واقع شده اند.