سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو هتل های نزدیک میدان فردوسی تهران

از تا

12 هتل یافت شد

میدان فردوسی تهران در مرکز شهر تهران و منطقه 12 واقع است و یکی از میدان های مهم شهر تهران به شمار می آید. این میدان دسترسی خوبی به خیابان های انقلاب، امام خمینی، حافظ، سعدی، استانبول، سپهبد قرنی، لاله زار و وحدت دارد که یکی از مزیت های این میدان به حساب می آید. از این رو برخی از مسافران در میان هتل های تهران، هتل های نزدیک میدان فردوسی تهران را جهت اقامت انتخاب می کنند تا از این موقعیت استفاده کنند و با صرفه جویی در وقت خود به راحتی به نقاط دیگر تهران دسترسی داشته باشند.

لیست هتل های نزدیک میدان فردوسی تهران

اطراف میدان فردوسی تهران هتل های سه ستاره و هتل های دو ستاره زیادی وجود دارد که هرکدام امکانات متفاوتی را جهت رفاه حال مسافران در نظر گرفته اند. این هتل ها از جمله هتل باباطاهر، هتل درسا، هتل ایرانشهر، هتل اسکان فرصت، هتل هالی، هتل پرشیا، هتل امیر، هتل پامچال، هتل اطلس، هتل آزادی، هتل مینا و هتل آپارتمان مهرگان می باشند.

 • هتل باباطاهر
 • هتل درسا
 • هتل ایرانشهر
 • هتل اسکان فرصت
 • هتل هالی
 • هتل پرشیا
 • هتل امیر
 • هتل پامچال
 • هتل اطلس
 • هتل آزادی
 • هتل مینا
 • هتل آپارتمان مهرگان

تنوع اتاق در هتل های نزدیک میدان فردوسی تهران

با توجه به تعداد هتل های نزدیک میدان انقلاب تهران، مسافران می توانند به راحتی هتل متناسب با بودجه خود را انتخاب کنند. هتل های سه ستاره باباطاهر، درسا، ایرانشهر، اسکان فرصت، هالی، پرشیا، امیر، پامچال و اطلس دارای اتاق های یک تخت، یک تخت سینگل، دو تخت، دو تخت توئین، دو تخت دبل، دو تخت وی آی پی، سه تخت، سه تخت تریپل، سه تخت رویال، فمیلی روم، سوئیت، سوئیت وی ای پی، چهار تخت و پنج تخت می باشد.

هتل های دو ستاره آزادی و مینا دارای اتاق های یک تخت، دو تخت، سه تخت، سه تخت رویال، سوئیت چهار تخته رویال و آپارتمان شش تخت می باشد. همچنین هتل آپارتمان مهرگان نیز دارای اتاق های چهار تخت، سوئیت دو نفره و آپارتمان یک خوابه دو نفره می باشد. این هتل ها با ساخت همه نوع اتاقی، سلیقه تمامی مسافران را در نظر گرفته تا آنها بتوانند از این تنوع استفاده نموده و بهترین انتخاب را داشته باشند. برای اطلاع دقیق تر از تنوع اتاق های این هتل ها می توانید آن ها را از رزرواسیون سیتا دنبال کنید.

امکانات هتل های نزدیک میدان فردوسی تهران

امکانات هتل های سه ستاره که پیش تر بیان شد، شامل رستوران، کافی شاپ، استخر، سونا و جکوزی، ماساژ و خدمات تور می باشند. همچنین از امکانات هتل های دوستاره ذکر شده، می توان به رستوران، کافی شاپ و خدمات تور اشاره کرد. همچنین هتل آپارتمان مهرگان با امکاناتی نظیر رستوران، سالن کنفرانس، سالن اجتماعات، کافی شاپ، آرایشگاه، صرافی، خدمات تور و... پذیرای مسافران می باشد.

اماکن و جاذبه های اطراف هتل های نزدیک میدان فردوسی تهران

اطراف میدان فردوسی تهران اماکن و جاذبه های بسیاری وجود دارد که اقامت در هتل های نزدیک میدان فردوسی تهران را دلچسب تر کرده است. بازار بزرگ تهران، پاساژ علاالدین، موزه فرش، موزه هنرهای معاصر، موزه آبگینه و سفالینه، کلیسای سنت جوزف، کلیسای سرکیس مقدس، کاخ گلستان، پارک دانشجو، بوستان زیبا، دانشگاه امیرکبیر، فرودگاه مهرآباد و ایستگاه راه آهن از اماکن و جاذبه های اطراف هتل های نزدیک میدان فردوسی تهران می باشند. همچنین میدان ولیعصر، میدان آرژانتین، میدان آزادی و خیابان لاله زار از میادین و خیابان های مهمی هستند که در اطراف این هتل ها قرار دارند. به علاوه این میدان دسترسی خوبی به وسایل حمل و نقل عمومی مانند ایستگاه های مترو، اتوبوس تندرو و خطوط بی آر تی که در اطراف این میدان واقع شده اند دارد.