سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو هتل های نزدیک میدان ساعت تبریز

از تا

4 هتل یافت شد

میدان ساعت تبریز یکی از با ارزش ترین میدان های شهر تبریز به شمار می آید؛ مهم ترین ویژگی منحصر به فرد این میدان، وجود یکی از دو برج ساعت مشهور جهان می باشد. برجی که معروفیت زیادی در میان گردشگران داخلی و خارجی دارد و همین امر باعث اهمیت این میدان شده است. کمتر مسافری است که به تبریز سفر نماید و دیدن این میدان زیبا را از دست بدهد. از این رو هتل های نزدیک میدان ساعت تهران از میان هتل های تبریز انتخاب مناسبی جهت اقامت گردشگرانی است که قصد دارند زیبایی و چشم نوازی این میدان را به چشمان خود ارمغان دهند.

لیست هتل های نزدیک میدان ساعت تبریز

 به دلیل محبوبیت و معروفیت میدان ساعت تبریز هتل های زیادی اطراف این اثر زنده تاریخی وجود دارند ولی ما در اینجا قصد داریم نزدیکترین آن ها به این میدان را به شما معرفی کنیم. از جمله این هتل ها می توان به هتل آزادی تبریز، هتل کاسپین تبریز، هتل اهراب تبریز، هتل آذربایجان تبریز اشاره کرد. شما می توانید تمامی هتل های سراسر تبریز را از صفحه رزرو هتل در رزرواسیون سیتا مشاهده کرده و به راحتی رزرو نمایید.

تنوع اتاق در هتل های نزدیک میدان ساعت تبریز

با توجه به تعداد هتل های نزدیک میدان ساعت تبریز، مسافران می توانند به راحتی هتل متناسب با بودجه خود را انتخاب کنند.

هتل سه ستاره آزادی دارای اتاق های یک تخت، یک تخت کینگ، دو تخت، دو تخت فیستا، اتاق سه نفره افیشنسی، سه تخت، فمیلی روم سه نفره، کانکت سه تخت و اتاق چهار نفره افیشنسی می باشد. این هتل با ساخت همه نوع اتاقی، سلیقه تمامی مسافران را در نظر گرفته تا آنها بتوانند از این تنوع استفاده نموده و بهترین انتخاب را داشته باشند. هتل سه ستاره کاسپین نیز دارای اتاق های یک تخت، دو تخت، دو تخت VIP و سوئیت می باشد. به علاوه هتل سه ستاره اهراب دارای اتاق های یک تخت، دو تخت، دو تخت VIP، سه تخت، سوئیت استودیو سه نفره و سوئیت یک خوابه می باشد. هتل دو ستاره آذربایجان نیز دارای اتاق های یک تخت، دو تخت، سه تخت، چهار تخت و سوئیت می باشد. این هتل ها هزینه مناسبی را در مقابل با اتاق هایی که در اختیار مسافران قرار می دهد، دریافت می کنند.

امکانات هتل های نزدیک میدان ساعت تبریز

هتل آزادی تبریز دارای امکاناتی نظیر رستوران، کافی شاپ، خدمات تور، خودپرداز، تاکسی سرویس و لاندری است. همچنین هتل های سه ستاره کاسپین و اهراب و هتل دو ستاره آذربایجان نیز با امکاناتی همچون رستوران و کافی شاپ، صرافی، گشت نیم روزی، مینی بار و دیگر امکانات و تجهیزات آماده پذیرایی از مسافران می باشند.

اماکن و جاذبه های اطراف هتل های نزدیک میدان ساعت تبریز

تبریز یکی از زیباترین شهر های ایران محسوب می شود که اماکن و جاذبه های بسیاری نیز در آن وجود دارد. میدان ساعت نیز از آن دست اماکنی است که چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند. به علاوه میدان ساعت تبریز در مرکز شهر واقع می باشد و فاصله اندکی تا نقاط مختلف شهر دارد از این رو دستیابی خوبی به اماکن و جاذبه های شهر دارد. نزدیکی این هتل ها به میدان ساعت تبریز باعث شده تا مسافران بدون اتلاف وقت به این اماکن دسترسی داشته باشند. از جاذبه های اطراف هتل های نزدیک میدان ساعت تبریز می توان به برج ساعت، مقبره الشعرا، موزه قاجار، موزه ادبی شهریار، موزه کاریکاتور، مهران رود، موزه آذربایجان، خانه مشروطه، ارگ علیشاه، مسجد کبود، برج یانقین، بازار تبریز، پارک باغلارباغی و... اشاره کرد. با اقامت در هتل های نزدیک میدان ساعت تبریز می توانید به راحتی به این جاذبه ها دسترسی داشته و به گشت و گذار در این اماکن پرداخته و سفر خود را به یادماندنی تر کنید.