سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو هتل های نزدیک میدان آزادی تهران

از تا

9 هتل یافت شد

میدان آزادی تهران در بخش غربی تهران قرار دارد و به صورت بیضی شکل بنا شده است. این میدان بزرگ پس از موزه ها و کاخ ها سومین مکانی است که به گردشگران خارجی پیشنهاد می شود. معماری میدان از سقف مسجد شیخ لطف الله که در اصفهان قرار دارد، اقتباس شده است. مسافرانی که از فرودگاه مهرآباد، ترمینال غرب تهران و بزرگراه لشگری (جاده مخصوص کرج) به تهران وارد می شوند، حتما این میدان بزرگ را خواهند دید. به دلیل موقعیت قرارگیری، چندین هتل ها در نزدیکی این میدان بنا شده اند. هتل های نزدیک میدان آزادی تهران، به دلیل دسترسی راحت به بزرگراه های جناح، شهید لشکری، آیت الله سعیدی، یادگار امام و… مسافران بیشتری را به خود جذب می کنند. زیرا شهر تهران دارای ترافیک سنگینی است و مسافران از طریق بزرگراه ها زودتر می توانند به مقصد خود برسند.

لیست هتل های نزدیک میدان آزادی تهران

هتل های بسیاری به سبب موقعیت قرار گیری میدان آزادی در کنار فرودگاه، ترمینال و... ساخته شده اند که می توانید آن ها را از سیتا رزرو کنید. هتل های نزدیک میدان آزادی شامل هتل اسپیناس بلوار، هتل لاله، هتل آساره، هتل بولوار، هتل البرز، هتل جهان، هتل اورین، هتل آتانا و هتل حجاب هستند.

  • هتل اسپیناس بلوار
  • هتل لاله
  • هتل آساره
  • هتل بولوار
  • هتل البرز
  • هتل جهان
  • هتل اورین
  • هتل آتانا
  • هتل حجاب

مزایای هتل های نزدیک میدان آزادی تهران

مسافرانی که آن دسته از هتل های تهران که در نزدیکی این میدان قرار دارند را رزرو می نمایند، می توانند از برج آزادی که دارای 4 طبقه است و هر طبقه آن از دیگری جذاب تر است دیدن نموده و جذابیت سفرخود را دو چندان نمایند. به علاوه تمانی مسافران می توانند به راحتی به مراکز خرید، داروخانه، بیمارستان و کافی شاپ، پارکینگ، مجموعه ورزشی و… دسترسی داشته باشند.

معین مال یک مرکز خرید بزرگ است که فاصله بسیار کمی با میدان آزادی و هتل های نزدیک به آن دارد. این مرکز دارای آسانسور، سرویس بهداشتی، فود کورت، کافی شاپ، پله برقی و پارکینگ می باشد و اکثر غرفه ها به فروش پوشاک مشغول هستند. همچنین بازار لاله تهران که فاصله نسبتا کمی با هتل های نزدیک میدان آزادی دارد، شامل غرفه های مختلف اجناس و اقلام، رستوران، کافی شاپ، بوفه و… می باشد.

امکانات هتل های نزدیک میدان آزادی

هتل هایی که در نزدیکی این میدان قرار دارند، دارای امکانات متفاوتی هستند و هرکدام از آن ها برای بودجه های متفاوتی مناسب هستند. در ادامه به بیان برخی از این امکانات میپردازیم.  هتل اسپیناس بلوار، دارای 284 باب اتاق است و دارای رستوران، کافی شاپ، سالن همایش، پارکینگ، سونا، استخر، جکوزی، ماساژ و… می باشد. هتل لاله تهران، دارای انواع اتاق از جمله توئین، دبل، امپریال، جونیور، رویال و کانکت می باشد. مسافرین بسته به بودجه و امکاناتی که انتظار دارند می توانند یکی از اتاق های این هتل یا سایر هتل های نزدیک میدان آزادی تهران را رزرو نمایند.

دسترسی ها تا میدان آزادی تهران

میهمانانی که در هتل های نزدیک میدان آزادی تهران اقامت دارند، می توانند برای رفت و آمد خود از وسایل نقلیه عمومی استفاده نمایند. به دلیل اینکه این میدان یک مکان پر رفت و آمد است، وسایل نقلیه عمومی زیادی مانند خطوط اتوبوس شهری، مترو و تاکسی وجود دارند که می توانند مسافران را به مقصد برسانند. در صورتی که تمایل دارید با خودروی شخصی خود به میدان آزادی برسید می توانید از پارکینگ عمومی نیز استفاده کنید.