سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو هتل های نزدیک مراکز خرید قشم

از تا

11 هتل یافت شد

جزیره قشم یکی از بزرگ‌ ترین جزایر ایران و خلیج فارس محسوب می شود که در هرمزگان واقع شده است. اکثر مردم، جزیره قشم را به بازارها و مراکز خرید آن می‌شناسند و علاوه بر جاهای دیدنی جزیره قشم از این مراکز نیز نمی توان غافل شد. مراکز خرید قشم از نظر تنوع و قیمت مناسب بسیار مشهور هستند و همین امر موجب شده که مسافران و گردشگران در سفر خود به این جزیره زیبا، خواستار اقامت در هتل های نزدیک مراکز خرید قشم باشند تا زمان بیشتری را برای خرید از این مراکز اختصاص دهند. هتل های قشم را از سیتا مشاهده کرده و رزرو کنید.

اهمیت وجود هتل های نزدیک مراکز خرید قشم

برای مسافرانی که به قصد خرید به جزیره قشم سفر می کنند، نزدیک بودن هتل به مراکز خرید، نکته حائز اهمیتی محسوب می شود. از گذشته تا به حال خرید از مراکز قشم یکی از اهداف سفر به این جزیره به حساب می آمده است. قشم به عنوان یک منطقه آزاد شناخته شده و همواره متنوع‌ ترین کالاها را با قیمت‌های ارزان برای خریداران عرضه می نماید. بنابراین این جزیره سالانه گردشگران زیادی را به واسطه خرید از قشم به سمت خود جذب می کند.

لیست مراکز خرید قشم

بازار قدیم قشم، بازار ستاره، مجتمع تجاری سیتی سنتر ۱ و ۲، بازار بزرگ فردوسی قشم، مرکز خرید پردیس قشم، بازار خلیج فارس، مرکز خرید مرجان، مرکز خرید سیمرغ، مرکز خرید دلفین، مجتمع تجاری دریا، مرکز خرید زمرد، بازار نخل، بازار اطلس، بازار نور، مرکز تجاری ایران زمین درگهان، مجتمع تجاری پرشین گلف

هتل های نزدیک مراکز خرید قشم

 برخلاف کوچک بودن جزیره قشم، تعداد و تنوع هتل های آن زیاد است. هتل های چهار ستاره با کیفیت بالایی از خدمات و امکانات، هتل های سه ستاره و هتل آپارتمان هایی با قیمت های مناسب جهت اقامت مسافران وجود دارند. هتل های نزدیک مراکز خرید قشم انتخاب مناسبی برای اقامت مسافران است، تا هیچ نگرانی و مشکلی بابت رفت و آمد به بازارها نداشته باشند. از هتل‌های چهار ستاره می توان به هتل آتامان، هتل آرتا، هتل ارم اشاره کرد. همچنین از هتل های سه ستاره می توان هتل سینگو، هتل ریحان، هتل مارینا ۱ و 2، هتل کیمیا 3 و ۴، هتل بهشت، هتل آپادانا، هتل آرام، هتل الوند را نام برد. به علاوه از هتل های دو ستاره در اطراف مراکز خرید قشم نیز می توان به هتل آپارتمان های آدینه و هتل آپارتمان های سما ۲ اشاره کرد.

امکانات هتل های نزدیک مراکز خرید قشم

هتل های چهار ستاره نزدیک مراکز قشم شامل اتاق ها و سوئیت های دو نفره دبل و توئین، سه نفره دبل-سینگل، چهار نفره دبل-توئین و VIP رویال سه نفره می باشند. از امکانات هتل های چهار ستاره نزدیک مراکز خرید قشم می توان به رستوران، کافه بار، سالن کنفرانس، کافی شاپ، روم سرویس و... اشاره کرد. به علاوه هتل های سه ستاره نیز امکاناتی همچون رستوران، کافی شاپ، خدمات تور، سالن کنفرانس و... را دارا می باشند. از این رو مسافران می توانند با خیال آسوده ای هتل های نزدیک مراکز خرید قشم را با توجه به بودجه ای که برای آن در نظر گرفته اند انتخاب کنند.