سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو هتل های نزدیک فرودگاه امام خمینی تهران

از تا

2 هتل یافت شد

فرودگاه امام خمینی، از مهم ترین فرودگاه های ایران است که در پایتخت واقع شده است. فاز دوم این فرودگاه نیز اکنون در حال احداث است. همانطور که می دانید برای رزرو هتل در پایتخت گزینه های زیادی پیش روی شماست. از طرف دیگر بسیاری از شما که عازم خارج از کشور هستید تمایل دارید بدون هدر رفتن وقت و گیر کردن در ترافیک های سنگین تهران، به این فرودگاه برسید. اینجاست که هتل های نزدیک فرودگاه امام خمینی تهران اهمیت خود را نشان می دهد. شما می توانید با رزرو این هتل ها نگرانی از بابت دیر رسیدن به پرواز خود را کنار گذاشته و با خاطری آسوده به استراحت بپردازید.

لیست هتل های نزدیک فرودگاه امام خمینی تهران

با توجه به اینکه فرودگاه امام خمینی در خارج از شهر قرار گرفته است، طبیعتا هتل زیادی در اطراف آن وجود ندارد. ما در اینجا نزدیک ترین هتل های نزدیک به این فرودگاه را به شما معرفی می کنیم. هتل رکسان (نووتل سابق) و هتل رمیس (ایبیس سابق)، دو اقامتگاهی اند که از میان هتل های تهران گزینه مناسبی برای رزرو و اقامت تا زمان پرواز شما به شمار می روند. شما می توانید این دو هتل را به راحتی و به صورت آنلاین از رزرواسیون سیتا رزرو کنید.

تنوع اتاق هتل های نزدیک فرودگاه امام خمینی تهران

هتل پنج ستاره رکسان اتاق یک تخت، دو تخت توئین و دبل و سوئیت فرانسوی را در اختیار میهمانان خود قرار می دهد که همگی با صبحانه ارائه می شود. لازم به ذکر است شما می توانید اتاق های این هتل را به صورت ساعتی و حداکثر مدت 6 ساعت رزرو کنید که در این صورت شامل صبحانه نیست و قابلیت یکبار رزرو ساعتی را دارند. اتاق های این هتل به به سمت محوطه زیبای هتل دید دارند. هتل چهار ستاره رمیس تهران نیز دارای اتاق های یک تخت، دو تخت تویین و دو تخت دبل است. رزرو ساعتی اتاق های این هتل به مدت 6 و 10 ساعت هستند که در صورت اقامت ساعتی صبحانه ارائه نمی شود و تنها یکبار امکان رزرو ساعتی را دارید. وضعیت دید اتاق های این هتل نیز رو به محوطه هتل است.

امکانات هتل های نزدیک فرودگاه امام خمینی تهران

هتل رکسان در کنار امکانات و خدمات بسیار خود، امکانات ویژه ای از جمله استخر، جکوزی، سونا، خدمات ماساژ، رستوران (با ظرفیت 115 نفر)، کافی شاپ، پارکینگ، آرایشگاه، پارک کودک، سالن ورزشی و... را در اختیار میهمانان خود قرار می دهد. در ضمن هتل رمیس تهران نیز دارای پارکینگ، کافی شاپ، کافی نت، اینترنت و دیگر امکانات بسیاری است.