سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو هتل های نزدیک دانشگاه شهید بهشتی تهران

از تا

4 هتل یافت شد

دانشگاه شهید بهشتی تهران یکی از بهترین و معتبرترین دانشگاه های دولتی است که در پایتخت واقع شده است. این دانشگاه بزرگ دارای دانشکده ها، پژوهشکده ها و مراکز مطالعاتی و تحقیقاتی مختلفی است که دانش آموختگان سرشناس زیادی در آن به تحصیل پرداخته اند. لازم به ذکر است در نزدیکی این دانشگاه چندین هتل برای اقامت مسافرانی که تمایل به شرکت در همایش ها و دوره های مختلف دارند، وجود دارد. موقعیت قرارگیری این هتل ها برای مسافرانی که هم برای شرکت در همایش ها و دوره ها و هم برای گشت و گذار به تهران سفر می کنند بسیار حائز اهمیت هستند. بنابراین این هتل از میان هتل های تهران می تواند گزینه بسیار مناسبی برای مسافران باشد.

هتل های نزدیک دانشگاه شهید بهشتی تهران

لازم به ذکر است تعداد هتل هایی که کمترین فاصله را با این دانشگاه داشته باشند کم هستند؛ ولی ما در این بخش سعی می کنیم این اقامتگاه ها را معرفی نماییم. هتل پارسیان آزادی تهران، هتل پارسیان استقلال تهران، هتل پارسیان اوین تهران، هتل بلوط تهران از جمله هتل های اطراف این دانشگاه می باشند.

تنوع اتاق در هتل های نزدیک دانشگاه شهید بهشتی تهران

هتل هایی که در نزدیکی این دانشگاه هستند، به دلیل قرار گرفتن در بهترین موقعیت تهران، اتاق های متنوع و مطابق سلیقه مسافرین را در اختیار آنان قرار می دهند. با رزرو این هتل ها، میهمانان علاوه بر تفریح می توانند در یک اتاق عالی استراحت نمایند. مثلا هتل پارسیان آزادی و هتل پارسیان استقلال که 5 ستاره می باشند، سوئیت های جونیور، دوبلکس، رویال، پرزیدنتال، دوبلکس، توئین، اقتصادی و... را در اختیار میهمانان قرار می دهند. هتل پارسیان اوین نیز که دارای 4 ستاره است، اتاق های رویال، توئین، دبل، اکونومی و معمولی را به مسافران ارائه می نماید. به علاوه هتل 3 ستاره بلوط تهران اتاق های دو تخته و سه تخته را جهت رزرو در دسترس قرار می دهد.

امکانات هتل های نزدیک دانشگاه شهید بهشتی تهران

به دلیل تنوع هتل در اطراف این دانشگاه، بدیهی است که امکانات متفاوتی را می توان در این هتل ها مشاهده نمود. هتل های پارسیان آزادی و پارسیان استقلال امکاناتی مانند سالن همایش و مراسم، رستوران، کافی شاپ، زمین تنیس، استخر سرپوشیده، سونا و جکوزی، ماساژ خدمات رفاهی، کلوپ ورزشی، آرایشگاه مردانه، رستوران ژاپنی و... می باشد هتل پارسیان اوین نیز دارای رستوران، کافی شاپ، اینترنت، پارکینگ، فروشگاه و... می باشد. همچنین هتل بلوط نیز دارای امکاناتی همچون استخر، سالم ورزش، رستوران، سونا، جکوزی، کافی شاپ، فروشگاه و... می باشد.

فاصله هتل های نزدیک دانشگاه شهید بهشتی تهران

  • فاصله هتل پارسیان آزادی تهران تا دانشگاه شهید بهشتی با خودرو 5 کیلومتر است که بستگی به میزان ترافیک حدوداً در عرض 9 دقیقه (28 دقیقه پیاده روی) می توان به آنجا رسید.
  • فاصله هتل پارسیان استقلال تهران تا دانشگاه شهید بهشتی با خودرو 3 کیلومتر است که بستگی به میزان ترافیک حدوداً در عرض 21 دقیقه (30 دقیقه پیاده روی) می توان به آنجا رسید.
  • فاصله هتل پارسیان اوین تهران تا دانشگاه شهید بهشتی با خودرو 2 کیلومتر است که بستگی به میزان ترافیک حدوداً در عرض 10 دقیقه (28 دقیقه پیاده روی) می توان به آنجا رسید.
  • فاصله هتل بلوط تهران تا دانشگاه شهید بهشتی با خودرو 2 کیلومتر است که بستگی به میزان ترافیک حدوداً در عرض 10 دقیقه (13 دقیقه پیاده روی) می توان به آنجا رسید.