سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو هتل های نزدیک خیابان ولیعصر تهران

از تا

14 هتل یافت شد

خیابان ولیعصر تهران یکی از خیابان های مشهور و پر رفت و آمد در پایتخت می باشد. خیابان ولیعصر، شهر تهران را از شمال به جنوب آن متصل می کند. بسیاری از خیابان های اطراف، به وسیله خیابان ولیعصر به یکدیگر راه پیدا می کنند. خیابان ولیعصر از سمت جنوب تهران از میدان راه آهن شروع شده و به سمت شمال تهران به میدان تجریش که در محله شمیرانات قرار دارد منتهی می شود. نام این خیابان به سبب قدمت زیاد آن در فهرست آثار ملی ثبت شده است. لازم به ذکر است از ابتدا تا انتهای این خیابان، تعداد زیادی از مکان های تفریحی، گردشگری، پارک، رستوران، مراکز خرید، مراکز اداری و تجاری و... قرار دارد. به همین دلیل هتل های زیادی در اطراف این خیابان طویل قرار دارد که هر یک مزایای بخصوصی را شامل می شوند. هتل های نزدیک خیابان ولیعصر به دلیل داشتن دسترسی های زیاد در اطراف آن، مورد تقاضای بسیاری از مسافران هستند.

لیست هتل های نزدیک خیابان ولیعصر تهران

به دلیل طویل بودن این خیابان بدیهی است که مراکز اقامتی زیادی در اطراف آن قرار دارد. این هتل ها شامل هتل پارسیان استقلال تهران، هتل هما تهران، هتل بزرگ تهران، هتل آرامیس تهران، هتل سیمرغ تهران، هتل ایران تهران، هتل دیاموند تهران، هتل رامتین تهران، هتل ساینا تهران، هتل نیلو تهران، هتل جهان تهران، هتل پاریز تهران و هتل آپارتمان ونک تهران هستند.

تنوع هتل های نزدیک خیابان ولیعصر تهران

هتل هایی که در نزدیکی این خیابان قرار گرفته اند مناسب هر سلیقه و هر بودجه ای هستند. از هتل های 5 ستاره با امکانات عالی گرفته تا هتل های 2 ستاره برای اقامت و استراحت همگی برای خدمت رسانی به مسافران در این خیابان وجود دارد. هتل های پنج ستاره استقلال، هما و هتل های چهار ستاره بزرگ، آرامیس و سیمرغ، نسبت به امکاناتی که در دسترس میهمانان قرار می دهند، با قیمت مناسبی قابلیت رزرو دارند. در نزدیکی خیابان ولیعصر همچنین هتل های سه ستاره و دو ستاره وجود دارد که نسبت به هتل های پنج و چهار ستاره قیمت کمتری دارند ولی امکانات خوبی را جهت استراحت و اقامت در اختیار مسافران قرار می دهند. به طور کلی در نزدیکی این خیابان و تنها با چند دقیقه فاصله می توانید انواع هتل بر اساس سلیقه و بودجه خود رزرو کرده و در مدت اقامت خود بیش ترین لذت را از سفر خود ببرید.

امکانات و مزیت هتل های نزدیک خیابان ولیعصر تهران

همانطور که پیش تر گفته شد از هتل پنج ستاره تا دو ستاره در طول مسیر و در نزدیکی این خیابان می توانید پیدا کنید. هتل های پنج ستاره و چهار ستاره امکانات بیش تر و کامل تری را به مسافران ارائه می دهند. ولی میهمانان هتل های سه ستاره و دو ستاره نیز امکانات خوب و قابل قبولی را در اختیار میهمانان خود قرار می دهند. هتل های پنج ستاره مانند هتل هما تهران، امکانات ویژه ای مانند سالن تنیس، سالن بدنسازی وسالن ماساژ دارد. میهمانان این هتل می توانند علاوه بر استراحت، از امکانات فوق العاده این هتل بهره مند شوند. حتی در برخی از هتل سه ستاره مانند هتل دیاموند تهران، سالن بدنسازی، سالن بیلیارد، خدمات لاندری، استخر، سونا و... وجود دارد: اما این امکانات را تمامی هتل های سه ستاره ندارند و ممکن است سایر هتل های سه ستاره امکانات کمتر یا بیشتری داشته باشند. به طور کلی از مزیت هتل های نزدیک خیابان ولیعصر تهران می توان به دسترسی راحت به تمامی مراکز اشاره نمود. مطمئناً هتلی که به مراکز خرید، مراکز اداری، مکان های تفریحی و گردشگری، رستوران، پارک و... دسترسی داشته باشد، همیشه مورد نظر مسافران بوده و تمایل بیشتری به رزرو آن دارند.