سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو هتل های نزدیک حافظیه شیراز

از تا

6 هتل یافت شد

حافظیه شیراز از مشهورترین مکان های دیدنی استان فارس در شیراز است. این مکان به خاطر قرار گرفتن آرامگاه حافظ در آن، به این نام معروف شده است. در بخش جنوبی دروازه معروف شیراز، دروازه قرآن قرار گرفته است. حافظ که شخصیتی شناخته شده و معروفی دارد، هرساله گردشگران زیادی را اعم از داخلی و خارجی برای بازدید به سمت خود جذب می کند. حافظیه فقط به آرامگاه حافظ محدود نمی‌شود و بخشهای مختلفی دارد که دارای معماری و فضای سبز بسیار زیبایی هستند، ، از این رو از میان هتل های شیراز، هتل های نزدیک حافظیه شیراز مکان مناسبی جهت اقامت مسافران می باشند.

تنوع هتل های نزدیک حافظیه شیراز

به دلیل سفرهای زیاد به شیراز و همچنین علاقه گردشگران به حافظیه، اطراف این مکان دیدنی انواع هتل ها و هتل آپارتمان ها وجود دارد که با توجه به تعداد ستاره ها، امکانات خاصی را ارائه می دهند. گردشگران نیز با توجه به بودجه و توانایی خود می توانند هتل های نزدیک این مکان دیدنی را رزرو کنند و نگرانی بابت هزینه ها نداشته باشند.

هتل های نزدیک حافظیه شیراز

از هتل های نزدیک حافظیه شیراز می توان به هتل پنج ستاره بزرگ شیراز، هتل پنج ستاره پرسپولیس، هتل چهار ستاره پارک سعدی ، هتل چهار ستاره رویال شیراز، هتل سه ستاره اطلس شیراز، هتل آپارتمان سه ستاره جهان نما، هتل آپارتمان سه ستاره رز ریحان اشاره نمود.

امکانات هتل های نزدیک حافظیه شیراز

هتل های پنج ستاره نزدیک حافظیه شیراز دارای امکانات ویژه ای همچون رستوران ایتالیایی، رستوران گردان، سالن های ورزشی تفریحی، سالن بدنسازی، سونا، جکوزی، کافی شاپ، سالن آمفی تئاتر، سالن تشریفات، سالن اجتماعات و اتاق اجلاس می باشند. از امکانات هتل های چهار ستاره نزدیک حافظیه شیراز می توان به امکانات خاصی از جمله رستوران، کافی شاپ، سالن چند منظوره، فوتبال دستی، سونای خشک و سونای بخار، جکوزی، پينگ پنگ، آکواریوم آب شیرین واقع در لابی، خدمات تور گردشگری اشاره کرد. همچنین هتل های سه ستاره، دو ستاره و هتل آپارتمان های نزدیک حافظیه شیراز نیز امکانات بسیار خوبی جهت رفاه و آسایش مسافران ارائه می دهند. امکانات دقیق هر هتل را از سیتا مشاهده کنید.

چرا اقامت در هتل های نزدیک حافظیه شیراز

بدیهی است که شیراز مکان های دیدنی بسیاری دارد، که یکی از مهم ترین آنها حافظیه می باشد. این مکان به دلیل وجود آرامگاه حضرت عشق، مورد توجه اکثر مسافران و گردشگران است. به علاوه وجود مکان های سیاحتی و دیدنی دیگری از جمله دروازه قرآن، باغ جهان نما، موزه هفت تنان، باغ ارم، باغ دلگشا و دیگر مکان های گردشگری که همگی اطراف حافظیه هستند باعث جذابیت بیشتر این مکان شده است. حافظیه شیراز، دروازه قرآن و باغ جهان نمای شیراز با فاصله اندکی از هم قرار دارد. چه چیزی بهتر از این، که محل اقامت مسافران هم در نزدیکی این مکان های گردشگری باشد تا در وقت خود صرفه جویی کنند و زمان کمتری را برای بازدید برخی دیدنی های شهر قرار دهند و همچنین بتوانند از مکان های بیشتری بازدید کنند. علاوه بر آن مراکز درمانی و بیمارستان‌ها، ایستگاه اتوبوس، پارک و شهربازی، رستوران و کافه‌های متنوع، و اداره‌های شهر شیراز هم در اطراف هتل‌های نزدیک حافظیه شیراز قرار دارند.