سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو هتل های نزدیک تجریش تهران

از تا

4 هتل یافت شد

تجریش، یکی از محله های معروف شمال تهران است که میدان آن به خیابان ولیعصر ختم می شود. این محله به سبب وجود امامزاده صالح، بازارهای مختلف و جاذبه های تاریخی و گردشگری به عنوان یکی از محله های محبوب در تهران که هم جنبه مذهبی و هم جنبه گردشگری، تفریحی و تجاری دارد، شناخته می شود. به همین دلیل هتل های نزدیک تجریش تهران دارای اهمیت خاصی برای مسافران این کلان شهر می باشد. همچنین این محله به دلیل قرار گرفتن در موقعیت جغرافیایی خوب و داشتن آب و هوای بهتر نسبت دیگر نقاط تهران، مورد توجه گردشگران و توریست ها قرار گرفته است. هتل های نزدیک به محله تجریش از میان هتل های تهران گزینه بسیار خوبی می باشد، زیرا در اطراف این هتل جاذبه ها و اماکن بسیاری وجود دارد که به تنهایی می تواند در طی مدت اقامت، مسافران را سرگرم نماید. شما می توانید رزرو هتل را از طریق سیتا انجام دهید.

لیست هتل های نزدیک تجریش تهران

در نزدیکی این محله هتل های بسیار کمی وجود دارد. اما در ادامه هتل هایی که کمترین فاصله را با محله تجریش دارند را بیان می کنیم. هتل های نزدیک تجریش تهران شامل هتل ویستریا، هتل پارسیان استقلال تهران، هتل فرشته پاسارگاد، هتل دیاموند تهران، هتل بلوط تهران، هتل آپارتمان مدیا هستند.

 • هتل ویستریا تهران
 • هتل پارسیان استقلال تهران
 • هتل فرشته پاسارگاد تهران
 • هتل دیاموند تهران
 • هتل بلوط تهران
 • هتل آپارتمان مدیا تهران

تنوع اتاق در هتل های نزدیک تجریش تهران

با توجه به اینکه در اطراف این محله دو هتل 5 ستاره و سه هتل 3 ستاره وجود دارد بنابراین شما می توانید هتل متناسب با بودجه خود را رزرو کنید.هتل 5 ستاره ویستریا داراع اتاق های متنوع بوده که این اتاق ها شامل یک تخت، دو تخت، دو تخت توئین کینگ، دو تخت کینگ، سوئیت ویستریا و سوئیت پرزیدنتال است. هتل 5 ستاره پارسیان استقلال تهران دارای یک تخت شرقی، دوتخت، دوتخت توئین و دوتخت دبل شرقی، سوئیت جونیور، سوئیت رویال شرقی، پکیج اقتصادی دو تخت توئین و دبل می باشد. این هتل با ساخت همه نوع اتاقی، سلیقه تمامی مسافران را در نظر گرفته تا آن ها بتوانند از این تنوع استفاده نموده و بهترین انتخاب را داشته باشند. هتل های 3 ستاره دیاموند و بلوط نیز دارای سوئیت های رویال، یک تخت، دو تخت، سه تخت می باشند. این هتل ها هزینه مناسبی را در مقابل با اتاق هایی که در اختیار مسافران قرار می دهد، دریافت می نمایند. هچنین هتل آپارتمان مدیا، دارای سوئیت یک خوابه یک تخت و دو تخت می باشد. لازم به ذکر است، هتل 5 ستاره فرشته پاسارگاد که یکی از هتل های نزدیک تجریش تهران است، در حال ساخت بوده و فعلا امکان رزرو آن وجود ندارد اما امکاناتی که تا به حال برای میهمانان آینده در نظر گرفته شده است را در ادامه ذکر می کنیم.

امکانات هتل های نزدیک تجریش تهران

به دلیل وجود تنوع هتل در اطراف این منطقه از پایتخت، مسافران می توانند بسته به بودجه ای که برای رزرو در نظر گرفته اند، هتل موردنظر را با امکانات متنوع رزرو نمایند. هتل ویستریا امکانات خاصی همچون سونا، استخر، سالن ماساژ، جکوزی، سالن  ورزش، کافی شاپ، رستوران و... دارد. هتل پارسیان استقلال، دارای امکانات ویژه ای از جمله رستوران، فروشگاه، آتلیه، مرکز خرید، ترانسفر رفت و برگشت، زمین تنیس، استخر، جکوزی، سالن ورزش و... می باشد. همچنین هتل فرشته پاسارگاد که هنوز به صورت کامل بهره برداری نشده است، امکاناتی مانند مراکز تجاری و اداری، فروشگاه های صنایع دستی، سالن های کنفرانس، مراکز تفریحی و رستوران دارد. به علاوه در هتل های دیاموند و بلوط امکاناتی مانند رستوران، کافی شاپ، کتابخانه، فروشگاه و... در اختیار میهمانان قرار می گیرد. همچنین هتل آپارتمان دارای کافی شاپ، رستوران، فست فود، سالن کنفرانس و... می باشد. به طور کلی میهمانان هتل های نزدیک تجریش تهران می توانند علاوه بر امکاناتی که در اقامتگاه در اختیار آنان قرار داده می شود، از مراکز خرید و تفریحی موجود در این محله و اطراف آن که تعداد آن ها هم کم نیست بهره مند شوند.

جاذبه ها و مراکز اطراف هتل های نزدیک تجریش تهران

در اطراف این محله زیبا و مدرن اماکن مهم و مراکز خرید زیادی قرار دارد بنابراین مسافرانی که مسیرشان به تجریش می افتد، می توانند به هر چیزی که نیاز دارند، دسترسی داشته باشند. اماکن مهم و مراکزی که در اطراف اقامتگاه های نزدیک به محله تجریش وجود دارد شامل امامزاده صالح، تکیه تجریش، امامزاده قاسم، کاخ موزه سعد آباد، فرمانداری شمیرانات، بازار تجریش، مرکز خرید قائم، مرکز خرید تندیس، مرکز خرید ارگ تجاری، بیمارستان شهدای تجریش و... هستند.

فاصله هتل های نزدیک تجریش تهران

 • فاصله هتل ویستریا تهران تا میدان تجریش تهران با خودرو 1 کیلومتر است که بستگی به میزان ترافیک حدوداً در عرض 4 دقیقه (10 دقیقه پیاده روی) می توان به آنجا رسید.
 • فاصله هتل پارسیان استقلال تهران تا محله تجریش با خودرو 3 کیلومتر است که بستگی به میزان ترافیک حدوداً در عرض 15 دقیقه (23 دقیقه پیاده روی) می توان به آنجا رسید.
 • فاصله هتل الیان تهران تا محله تجریش با خودرو 4 کیلومتر است که بستگی به میزان ترافیک حدوداً در عرض 16 دقیقه (23 دقیقه پیاده روی) می توان به آنجا رسید.
 • فاصله هتل آرمان تهران تا محله تجریش با خودرو 3 کیلومتر است که بستگی به میزان ترافیک حدوداً در عرض 12 دقیقه (24 دقیقه پیاده روی) می توان به آنجا رسید.
 • فاصله هتل حافظ تهران تا محله تجریش با خودرو 5 کیلومتر است که بستگی به میزان ترافیک حدوداً در عرض 16 دقیقه (23 دقیقه پیاده روی) می توان به آنجا رسید.