سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو هتل های نزدیک به میدان نقش جهان اصفهان

از تا

14 هتل یافت شد

اصفهان، پایتخت فرهنگ و تمدن ایران است که بناهای تاریخی با معماری های خاص زیادی در آن وجود دارد. میدان نقش جهان اصفهان نیز یکی از مهم ترین این بناها می باشد. از این رو هر ساله گردشگران بسیار زیادی، مهمان هتل های نزدیک به میدان نقش جهان اصفهان هستند تا بتوانند هر موقع که اراده کنند این میدان زیبا را از نزدیک ببینند. گردشگران بهترین هتل های نزدیک به میدان نقش جهان اصفهان را می توانند به راحتی از رزرواسیون سیتا رزرو کنند.

اهمیت هتل های نزدیک به میدان نقش جهان اصفهان

میدان نقش جهان اصفهان، از آن دست مکان های دیدنی است که چندین بنای تاریخی ارزنده دیگر از جمله عالی قاپو، مسجد شاه، مسجد شیخ لطف الله و سردر قیصریه، در قسمت های مختلف آن خودنمایی می کنند. از این رو گردشگران می توانند علاوه بر بازدید از این میدان، زمانی را به گشت و گذار در این بناهای مهم اختصاص دهند. همچنین دور تا دور این میدان زیبا، حجره هایی وجود دارد که با ارائه صنایع دستی خاص و منحصر بفرد این استان زیبایی این مکان را دوچندان کرده است. موقعیت قرار گیری هتل های اطراف این میدان به میهمانان این امکان را می دهد که علاوه بر لذت بردن از این میدان تاریخی بتوانند از بناهای دیدنی اطراف آن بازدید نموده و با یک تیر چند نشان را بزنند.

لیست هتل های نزدیک به میدان نقش جهان اصفهان

گردشگرانی که به این شهر زیبا سفر می کنند، تمایل دارند مدت زمان بیشتری را صرف گشت و گذار و دیدن مکان های تاریخی نمایند؛ بنابراین مشتاق به اقامت در مکانی هستند که به این اماکن نزدیک تر باشند تا وقت کمتری را صرف طی نمودن مسیر کنند. لذا هتل های نزدیک به میدان نقش جهان اصفهان به دلیل نزدیک بودن به اکثر اماکن تاریخی، گزینه خوبی برای رزرو هستند. بدینسان هتل های زیادی در نزدیکی این میدان ساخته شده اند که با ارائه امکانات و شرایطی مناسب به مسافران لحظات خوشی را برای آن ها به ارمغان می آورند. همچنین مسافران با توجه به بودجه ای که برای این امر اختصاص داده اند به راحتی می توانند از میان هتل های موجود، اتاق مناسبی را انتخاب کرده و رزرو کنند. هتل هایی که در نزدیکی این میدان بزرگ قرار دارد شامل هتل عباسی، هتل ستاره، هتل سپاهان، هتل صفوی، هتل آپارتمان پارتیکان، اقامتگاه بوم گردی سرای سنتی هاتف و... می باشد.

امکانات هتل های نزدیک به میدان نقش جهان اصفهان

هتل پنج ستاره عباسی امکانات متفاوتی از جمله رستوران های ایرانی، خارجی و دریایی، تالار و سالن همایش، مجموعه ورزشی شامل استخر، سونا، جکوزی، خدمات ماساژ و... را ارائه می دهد.هتل های سه ستاره سپاهان، صفوی، ستاره و... شامل امکانات متنوعی نظیر: رستوران (واقع در پشت بام هتل)، رستوران سنتی، سالن صبحانه خوری،خدمات راهنمای تور و... می باشد. همچنین هتل آپارتمان ها و اقامتگاه های دیگری نیز با معماری سنتی کلاسیک، نزدیک میدان نقش جهان اصفهان قرار دارند که همگی از امکانات خوب و قابل قبولی برخوردار می باشند.