سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو هتل های نزدیک برج میلاد تهران

از تا

10 هتل یافت شد

اگر می خواهید به تماشای سومین برج بلند در خاورمیانه و ششمین برج مرتفع در جهان بروید، باید به تهران سفر کنید تا برج میلاد را از نزدیک ببینید. این برج زیبا که به یکی از نمادهای شهر تهران نیز شهرت گرفته است با ارائه خدمات و امکانات تفریحی بی نظیرش در میان گردشگران و مسافران از توجه بالایی برخوردار است. تماشای زیبایی های شهر تهران در ساعات پایانی شب از بالاترین نقطه در شهر لذت وصف ناپذیری دارد. مسافرانی که به شهر تهران سفر می کنند بدیهی است که رزرو هتل را فراموش نمی کنند. مسافران در میان هتل های تهران با رزرو هتل های نزدیک برج میلاد تهران می توانند به آسانی به این مکان دسترسی داشته و از امکانات آن در کنار همراهانشان استفاده نمایند و اوقات خاطره انگیزی را در کنار هم سپری کنند.

لیست هتل های نزدیک برج میلاد تهران

شهر تهران پایتخت و یکی از کلان شهرهای ایران است از این رو مسافران داخلی و خارجی بسیاری جهت انجام امور اداری، تفریحی و... به این شهر سفر می کنند. به همین خاطر در این شهر بزرگ هتل های بسیاری برای اقامت مسافران وجود دارد. ما در اینجا نزدیک ترین هتل ها را از نظر فاصله تا برج میلاد به شما معرفی خواهیم کرد. هتل های نزدیک برج میلاد تهران شامل هتل هما، هتل اسکان الوند، هتل رامتین، هتل نیلو، هتل بزرگ تهران، هتل سیمرغ، هتل تاج محل، هتل پرنیان، هتل وزرا، هتل آپارتمان تاوریژ و هتل آپارتمان ونک هستند. با مراجعه به سیتا می توانید این هتل ها را از میان دیگر هتل های شهر تهران انتخاب و پیش از شروع سفر به صورت آنلاین رزرو نمایید.

 • هتل هما
 • هتل اسکان الوند
 • هتل رامتین
 • هتل نیلو
 • هتل بزرگ تهران
 • هتل سیمرغ
 • هتل تاج محل
 • هتل پرنیان
 • هتل وزرا
 • هتل آپارتمان تاوریژ 
 • هتل آپارتمان ونک

تنوع اتاق در هتل های نزدیک برج میلاد تهران

با توجه به تعداد و تنوع هتل های موجود در شهر تهران مسافران می توانند به راحتی اتاق مورد نظر خود را در هتل های این شهر و همچنین هتل های نزدیک برج میلاد تهران جهت اقامتی دلنشین انتخاب نمایند. هتل پنج ستاره هما با ارائه اتاق های یک و دو نفره اقتصادی، یک تخت، دو تخت توئین، دبل و لوکس هما کلاس، سوئیت جونیور، سوئیت رویال دو خوابه و هما کلاس، سوییت یک خوابه معمولی، رویال و هما کلاس پذیرای مسافران بسیاری است. همچنین هتل های چهار ستاره اسکان الوند، رامتین، نیلو، بزرگ، سیمرغ و تاج محل دارای اتاق های متنوعی نظیر یک تخت، یک و دو تخت برای مهمان خارجی، دو تخت دبل، کینگ، وی آی پی و توئین، دو تخت کینگ برای مهمان خارجی، سه تخت و... هستند. از سوئیت ها و آپارتمان های این هتل ها نیز می توان به سوییت دو نفره، سوئیت رویال و فمیلی، سوئیت دو نفره سناتور، سوییت آپارتمان و استودیو برای دو نفر، آپارتمان یک و دو خوابه وی آی پی و یک و دو خوابه یک و دو نفره و... اشاره نمود.

با وجود چنین اتاق های متنوعی در هتل های نزدیک برج میلاد تهران مسافران دیگر نگرانی بابت اقامت و آرامش خود نخواهند داشت. بعلاوه هتل آپارتمان های پرنیان، وزرا، تاوریژ و ونک نیز دارای اتاق های دو تخت، دو تخت ویلایی لوکس، یک خوابه برای یک و دو نفر هستند. همچنین در این هتل آپارتمان ها سوئیت دو و سه نفره، سوئیت دو تخته توئین و دبل، سوئیت استودیو برای یک و دو نفر، آپارتمان یک و دو خوابه اکونومی، آپارتمان یک و دو خوابه برای دو، سه و چهار نفره نیز وجود دارد. لازم به ذکر است جهت اطلاع کامل از اتاق ها و امکانات موجود در هتل های نزدیک برج میلاد تهران می توانید به cita.ir مراجعه نمایید و با مقایسه هتل ها و اتاق ها انتخاب مناسب تری داشته باشید.

امکانات هتل های نزدیک برج میلاد تهران

با اقامت در هتل پنج ستاره هما می توانید از امکانات دلپذیری نظیر رستوران و رستوران بام، کافی شاپ، استخر، سونا خشک و بخار، جکوزی، ماساژ، زمین تنیس، زمین و سالن ورزشی، وسایل بدنسازی، سالن همایش و کنفرانس، اتاق میهمان و جلسات کاری، تالار پذیرایی و... بهرمند شوید. هتل های چهار ستاره گفته شده نیز امکاناتی نظیر رستوران، کافی شاپ، استخر، سونا و جکوزی، ماساژ، سالن بیلیارد، سالن اجتماعات، سالن ورزشی، سالن بدنسازی، سالن کنفرانس و همایش، گشت نیم روزی، خدمات تور و... را به مسافران ارائه می دهند. همچنین از امکانات هتل آپارتمان های ذکر شده نیز می توان به رستوران، کافی شاپ، استخر، سونا و جکوزی، سالن بدنسازی، ماساژ، اتاق مهمانی و جلسات، صرافی و... اشاره نمود. هتل های نزدیک برج میلاد تهران با ارائه چنین امکاناتی به مسافران خود توانسته اند تمام خواسته ها و نیاز های مسافران خود را برآورده سازند.

اماکن و جاذبه های اطراف برج میلاد تهران

برج میلاد یکی از جاهای دیدنی در شهر تهران به حساب می آید و علاوه بر امکانات تفریحی و گردشگری که داخل این برج وجود دارد جاذبه ها و اماکن گردشی دیگری نیز در اطراف آن قرار دارد. پارک دلفین ها، آبشار برج میلاد، آبنمای موزیکال، پینت بال برج میلاد، لیزریوم برج میلاد و... از جمله این اماکن هستند. با اقامت در هتل های نزدیک برج میلاد تهران می توانید دسترسی خوبی به این مکان و جاذبه های اطراف داشته باشید.