سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو هتل های نزدیک بازار تبریز

از تا

9 هتل یافت شد

بازار بزرگ تبریز یکی از شناخته شده ترین بازارها در ایران به شمار می آید که به ثبت جهانی نیز رسیده است. این بازار بزرگ و سرپوشیده هر سال مسافران و گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند. این بازار از بخش هایی نظیر بازار امیر، بازار حلاجان، راسته کهنه، بازار حاج محمد حسین، صفی، بازار امیر ابوالحسن، سرای حاج میرزا علی نقی، تیمچه حاج صفرعلی، تیمچه و دالان میرزا شفیع و همچنین تیمچه مظفریه و راسته قیصریه که از ویژه ترین قسمت های بازار به شمار می آیند تشکیل شده است. وجود سراها و دالان هایی که در این بازار قرار دارند باعث شده تا مسافران علاوه بر خرید از دیدن این تمدن و معماری زیبا نیز بهره مند شوند و اوقات خوشی را در این بازار سپری کنند. در نتیجه با انتخاب هتل های نزدیک بازار بزرگ تبریز در میان هتل های تبریز مسافران می توانند با آسودگی خاطر؛ زمان بیشتری را صرف خرید و گشت و گذار در این بازار تاریخی کنند.

لیست هتل های نزدیک بازار بزرگ تبریز

هتل های نزدیک بازار بزرگ تبریز گزینه مناسبی جهت اقامت مسافرانی است که به قصد خرید به این شهر سفر می نمایند و علاوه بر خرید خواستار بازدید از آثار تاریخی این شهر نیز هستند تا با یک تیر چند نشان بزنند. هتل های نزدیک بازار بزرگ تبریز شامل هتل اهراب، هتل آزادی، هتل آذربایجان، هتل آپارتمان ارس، هتل آپارتمان فرید، هتل آپارتمان بهبود، هتل آپارتمان زیبا، هتل آپارتمان استقبال، هتل آپارتمان صائب تبریز هستند.

  • هتل اهراب
  • هتل آزادی
  • هتل آذربایجان
  • هتل آپارتمان ارس
  • هتل آپارتمان فرید
  • هتل آپارتمان بهبود
  • هتل آپارتمان زیبا
  • هتل آپارتمان استقبال
  • هتل آپارتمان صائب تبریز

تنوع اتاق در هتل های نزدیک بازار بزرگ تبریز

هتل های سه ستاره اهراب و آزادی با ارائه اتاق های متنوعی همچون یک تخت، یک تخت کینگ، دو تخت، دو تخت VIP، دو تخت فیستا، سه تخت، اتاق سه نفره افیشنسی،  فمیلی روم سه نفره، کانکت سه تخت، سوئیت استودیو سه نفره، اتاق چهار نفره افیشنسی و سوئیت یک خوابه دست مسافران را در انتخاب اتاق باز گذاشته است. این هتل ها با ساخت همه نوع اتاقی، سلیقه تمامی مسافران را در نظر گرفته تا آن ها بتوانند از این تنوع استفاده نموده و بهترین انتخاب را داشته باشند. هتل دو ستاره آذربایجان نیز دارای اتاق های یک تخت، دو تخت، سه تخت، چهار تخت و سوئیت بوده. هتل های نزدیک بازار بزرگ تبریز هزینه مناسبی را در مقابل با اتاق هایی که در اختیار مسافران قرار میدهد، دریافت می نماید.

هتل آپارتمان های ارس، فرید، بهبود، زیبا، استقبال و صائب تبریز نیز اتاق های یک تخت، دو تخت، سه تخت، سوئیت یک تخت، سوئیت دو تخت، سوئیت دو نفره اقتصادی، سوئیت سه تخت، سوئیت چهار تخت، سوئیت پنج تخت و سوئیت شش تخت، سوئیت یک خوابه چهار تخت، سوئیت یک خوابه پنج تخت، سوئیت دو خوابه پنج نفره، سوئیت دو خوابه شش نفره، سوئیت سه خوابه هشت نفره، آپارتمان دو خوابه چهار نفره و آپارتمان دو خوابه پنج نفره را ارائه می دهند. برای آگاهی دقیق از اطلاعات اتاق ها، این هتل ها را از رزرواسیون سیتا دنبال کنید.

امکانات هتل های نزدیک بازار بزرگ تبریز

وجود هتل های نزدیک بازار بزرگ تبریز و همچنین امکانات خاص هر هتل، این امکان را به مسافران می دهد تا با توجه به بودجه و نیاز خود هتل مناسب را انتخاب نماید و سفر خاطره انگیز تری داشته باشند. از امکانات هتل های نزدیک بازار بزرگ تبریز می توان به مواردی که در ادامه ذکر می شود اشاره نمود. هتل های  سه ستاره اهراب و آزادی  با امکاناتی همچون رستوران، کافی شاپ، لاندری، تاکسی سرویس، روم سرویس، پذیرش ۲۴ ساعته، اتاق چمدان، خدمات خانه داری، خدمات تور، لاندری، خودپرداز و… آماده پذیرایی از مسافران است. همچنین هتل دو ستاره آذربایجان امکانات خوبی مانند رستوران و کافی شاپ، فروشگاه، اتاق چمدان، صندوق امانات، لاندری، روم سرویس، پذیرش ۲۴ ساعته، تاکسی سرویس و... را جهت رفاه و آسایش میهمانان خود در نظر گرفته است. هتل آپارتمان های ارس، فرید، بهبود، زیبا، استقبال، صائب تبریز نیز امکانات و خدماتی ارزنده نظیر رستوران، کافی شاپ، صبحانه، خدمات تور، گشت نیمروزی، صرافی، مینی بار با هزینه، تاکسی سرویس، روم سرویس، صندوق امانات، لاندری و... را در دسترس مسافران قرار می دهد.

اماکن و جاذبه های اطراف هتل های نزدیک بازار بزرگ تبریز

علاوه بر اینکه خود بازار بزرگ تبریز یکی از آثار و جاذبه تاریخی به حساب می آید، اطراف آن اماکن و جاذبه های دیگری نیز وجود دارد. مسافرانی که در هتل های نزدیک بازار بزرگ تبریز اقامت دارند به راحتی می توانند به این جاذبه ها دسترسی داشته باشند و سفر خود را دو چندان دلچسب تر نمایند. از جمله این جاذبه ها می توان به پارک ائل گلی، کاخ شهرداری، ارگ علیشاه، موزه شهریار، موزه سنجش، خانه مشروطه، موزه آذربایجان، موزه قاجار، میدان ساعت، مقبره شاعران تبریز، مسجد کبود، مسجد جامع، برج آتش نشانی و... اشاره نمود. لازم به ذکر است وجود وسایل نقلیه عمومی، ایستگاه مترو و تاکسی ها در نزدیکی هتل ها دسترسی به این امکان و جاذبه ها را برای مسافران راحت تر کرده تا مسافرانی که خواستار تردد راحت و اقتصادی هستند، بتوانند از این امکان استفاده نمایند.