سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو هتل های نزدیک ارگ علیشاه تبریز

از تا

5 هتل یافت شد

ارگ علیشاه تبریز از جاذبه های دیدنی استان تبریز به شمار می رود که در مرکز شهر تبریز واقع شده است. قرار گیری این ارگ در موقعیت مکانی خوب و نزدیکی آن به خیابان های امام خمینی، فردوسی و همچنین میدان ساعت تبریز از ویژگی های مهم این مکان می باشد. همین امر باعث شده تا مسافرانی که به آثار تاریخی علاقه دارند، با خیال آسوده اقامت در هتل های نزدیک ارگ علیشاه تبریز را انتخاب کنند. به علاوه وسایل نقلیه عمومی مختلفی اطراف این مکان وجود دارند که به سهولت رفت و آمد میهمانان این هتل ها کمک می نماید. با رزرو آنلاین این هتل ها از میان هتل های تبریز و از طریق رزرواسیون سیتا، در وقت، انرژی و هزینه خود صرفه جویی کنید.

لیست هتل های نزدیک ارگ علیشاه تبریز

اطراف ارگ علیشاه تهران چندین هتل وجود دارد که از نزدیک ترین آن ها می توان به هتل آزادی، هتل اهراب، هتل آذربایجان، هتل آپارتمان ارس، هتل آپارتمان صائب تبریز اشاره نمود. این هتل ها دارای تنوع زیاد اتاق بوده و امکانات خوبی را با قیمت های مناسب در اختیار میهمانان خود قرار می دهند.

تنوع اتاق در هتل های نزدیک علیشاه تبریز

تنوع اتاق ها در این هتل ها با توجه به سلایق و نیاز های مسافران در نظر گرفته شده است که هر کدام بسته به تعداد ستاره هایشان امکانات متفاوتی را ارائه می نمایند و مسافران می توانند به راحتی هتل متناسب با بودجه و نیاز خود را انتخاب کنند. هتل سه ستاره آزادی دارای اتاق های یک تخت، یک تخت کینگ، دو تخت، دو تخت فیستا، اتاق سه نفره افیشنسی، سه تخت، فمیلی روم سه نفره، کانکت سه تخت و اتاق چهار نفره افیشنسی می باشد. هتل های نزدیک ارگ علیشاه تبریز با ساخت همه نوع اتاقی، سلیقه تمامی مسافران را در نظر گرفته تا آنها بتوانند از این تنوع استفاده نموده و بهترین انتخاب را داشته باشند. هتل سه ستاره اهراب دارای اتاق های یک تخت، دو تخت، دو تخت VIP، سه تخت، سوئیت استودیو سه نفره و سوئیت یک خوابه می باشد.

هتل دو ستاره آذربایجان دارای اتاق های یک تخت، دو تخت، سه تخت، چهار تخت و سوئیت می باشد. هتل های نزدیک ارگ علیشاه تبریز هزینه مناسبی را در مقابل با اتاق هایی که در اختیار مسافران قرار می دهد، دریافت می نماید. هتل آپارتمان ارس نیز دارای اتاق های سوئیت یک تخت، سوئیت دو تخت، سوئیت سه تخت، سوئیت چهار تخت، سوئیت پنج تخت و سوئیت شش تخت می باشد. هتل آپارتمان صائب تبریز دارای اتاق های سوئیت یک نفره، سوئیت دو نفره، سوئیت دو خوابه سه نفره، سوئیت دو خوابه چهار نفره، سوئیت دو خوابه پنج نفره، سوئیت دو خوابه شش نفره، سوییت دو خوابه هفت نفره، سوییت دو خوابه هشت نفره، سوئیت دو خوابه نه نفره و سوئیت دو خوابه ده نفره می باشد.

امکانات هتل های نزدیک ارگ علیشاه تبریز

هتل آزادی تبریز دارای امکاناتی نظیر رستوران، کافی شاپ، خدمات تور، خودپرداز، تاکسی سرویس و لاندری است. همچنین هتل های سه ستاره آزادی و اهراب، با امکاناتی همچون رستوران، کافی شاپ، خدمات تور، خودپرداز، تاکسی سرویس و لاندری آماده پذیرایی از مسافران می باشند. همچنین هتل دو ستاره آذربایجان امکانات خوبی مانند رستوران و کافی شاپ را جهت رفاه و آسایش مسافران در نظر گرفته است. به علاوه هتل آپارتمان ارس و هتل آپارتمان صائب تبریز نیز با امکانات و خدماتی ارزنده نظیر خدمات تور، تاکسی سرویس، روم سرویس، صندوق امانات، صرافی، میز فوتبال دستی و... آماده خدمت رسانی به مسافران می باشد.

جاذبه های اطراف هتل های نزدیک ارگ علیشاه تبریز

 از جاذبه های اطراف هتل های نزدیک ارگ علیشاه تبریز می توان به برج ساعت، مقبره الشعرا، موزه قاجار، موزه ادبی شهریار، موزه کاریکاتور، مهران رود، موزه آذربایجان، خانه مشروطه، ارگ علیشاه، مسجد کبود، برج یانقین، بازار تبریز، پارک باغلارباغی و... اشاره کرد. با اقامت در هتل های نزدیک ارگ علیشاه تبریز می توانید به بازدید از این اماکن بپردازید و سفر خود را دلچسب تر کنید.