سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو هتل های نزدیک آرامگاه فردوسی

از تا

4 هتل یافت شد

حکیم ابوالقاسم فردوسی شاعر و حماسه سرای ایرانی است که آثار با ارزش آن نه تنها در ایران که در جهان نیز شناخته شده است. ایران و ایرانی به این شاعر بلند مرتبه مدیونند و احترام زیادی برای این شاعر قائل هستند. خدمات شایانی که این حکیم سخن به فرهنگ و تمدن ایران کرده است فراموش نشدنی است و نام و یاد این حکیم بزرگ در دل های ما همیشه جاودان است. آرامگاه این حکیم بزرگ در شهر توس در مشهد واقع است. با مراجعه به این مکان می توان به وضوح شکوه و عظمت پارسی را حس کرد. از این رو هتل های نزدیک آرامگاه فردوسی گزینه های مناسبی جهت اقامت مسافران علاقمند به مکان های تاریخی به شمار می روند. مسافران با اقامت در این هتل ها به آسانی می توانند به این آرامگاه و دیگر جاذبه های اطراف آن دسترسی داشته باشند. با رزرو آنلاین هتل از رزرواسیون سیتا می توانید به راحتی هتل مورد نظر خود را از میان هتل های مشهد جستجو کرده و رزرو کنید.

لیست هتل های نزدیک آرامگاه فردوسی

همانطور که می دانید مشهد شهری زیارتی سیاحتی است که در هر فصلی از سال مملو از مسافر و زائر است. به همین خاطر هتل های بسیاری در این شهر جهت آرامش و رفاه حال مسافران در نظر گرفته شده است. مسافران می توانند با توجه به نیاز و دسترسی خوب به مکان مورد نظرشان هتل های اطراف آن مکان را انتخاب و رزرو نمایند. با توجه به اینکه آرامگاه فردوسی در منطقه توس قرار گرفته است و در این منطقه هتلی وجود ندارد، ما در اینجا سعی داریم تا هتل هایی که در شهر مشهد قرار گرفته اند و کمترین فاصله را با این آرامگاه دارند را به شما معرفی کنیم. از هتل های نزدیک آرامگاه فردوسی می توان هتل پردیسان، هتل پارس، هتل آبان، هتل میثاق و هتل ثامن را نام برد. برای رسیدن به این آرامگاه از هتل پردیسان باید 29 دقیقه، از هتل پارس 31 دقیقه، از هتل آبان 33 دقیقه، از هتل میثاق 29 دقیقه و از هتل ثامن 30 دقیقه را با خودرو طی کنید.

تنوع اتاق در هتل های نزدیک آرامگاه فردوسی

هتل های نزدیک آرامگاه فردوسی با ارائه انواع اتاق ها توانسته اند رضایت تمام مسافران را جلب نمایند و مهمانان نیز با هر نوع سلیقه ای به آسانی اتاق مورد نظرشان را انتخاب و رزرو می نمایند. از اتاق های هتل پنج ستاره پردیسان می توان اتاق های یک و سه تخت، یک و سه تخت لوکس، دو تخت تویین و دبل لوکس، کانکت لوکس و استاندارد چهار نفره را نام برد. در هتل پنج ستاره پارس نیز اتاق های دو تخت برای یک نفر، دو تخت توئین، دو تخت دبل، سوئیت یک خوابه، سوئیت یک خوابه سه نفره و سوئیت دو خوابه چهار نفره وجود دارند. بعلاوه هتل های نزدیک آرامگاه فردوسی هزینه های مناسبی را در قبال اتاق هایی که به میهمانان ارائه می دهند دریافت می کنند و همین امر موجب رضایت مسافران از اقامتشان در این هتل ها است.

هتل چهار ستاره آبان دارای اتاق های دو تخت برای یک نفر، سوئیت رویال، سوئیت یک نفره معمولی، دو و سه تخت، دو تخت رویال، سوئیت رویال دو نفره و سوئیت معمولی دو نفره است. هتل چهار ستاره میثاق نیز دارای اتاق های یک تخت معمولی، دو تخت لوکس، دو تخت معمولی و سوئیت دو نفره است. بعلاوه در هتل چهار ستاره ثامن نیز اتاق های یک و دو تخت، یک و دو تخت لوکس و سوئیت دو تخته موجود است.

امکانات هتل های نزدیک آرامگاه فردوسی

امکانات و تجهیزات موجود در هتل های نزدیک آرامگاه فردوسی سبب شده تا مسافران اقامت دلپذیر و بی نقصی را تجربه کنند. از امکانات هتل پردیسان می توان به رستوران، کافی شاپ، فست فود، چایخانه سنتی، استخر، سونا خشک و بخار، جکوزی، حمام سنتی، اسپا، زمین تنیس، گیم نت، سالن بدنسازی، سالن ورزش، سالن بیلیارد، خدمات تور، سرویس حرم، سالن کنفرانس، سالن همایش، اتاق میهمانی و جلسات کاری، تالار پذیرایی، سالن آمفی تئاتر اشاره نمود. هتل پارس نیز دارای امکانات رستوران، سفره خانه، کافی‌شاپ‌ های سنتی و مدرن، سالن‌ آمفی تئاتر، سالن همایش، سالن‌های چند منظوره، اتاق میهمانی و جلسات کاری، تالار پذیرایی، زمین تنیس، کورت اسکواش، سالن بیلیارد، استخر، سونا خشک و بخار، جکوزی، ماساژ، اسپا، حمام سنتی، گیم نت، زمین بازی، سالن ورزشی، اتاق بازی، سرویس حرم و خدمات تور است. با امکاناتی که هتل های نزدیک آرامگاه فردوسی در اختیار مسافران قرار می دهند، میهمانان اوقات خوشی را در طول اقامتشان در این هتل ها سپری می کنند.

هتل آبان نیز امکاناتی نظیر رستوران، کافی شاپ، سفره خانه، فست فود، چایخانه سنتی، سونا خشک و بخار، جکوزی، ماساژ، سالن ورزشی، سالن بدنسازی، سالن اجتماعات، سالن کنفرانس، سالن همایش و سرویس حرم را در اختیار مسافران قرار می دهد. همچنین هتل میثاق نیز دارای امکانات رستوران، کافی شاپ، چایخانه سنتی، استخر، سونا خشک و بخار، جکوزی، ماساژ، سالن و زمین ورزشی، زمین تنیس، سالن بیلیارد، سالن اجتماعات و سرویس حرم است. به علاوه هتل ثامن نیز امکانات رستوران، کافی شاپ، چایخانه سنتی، سونا، جکوزی، حمام ترکی، زمین تنیس، سالن ورزشی، سالن بیلیارد، سالن بدنسازی، سالن کنفرانس، اتاق جلسات، سالن جشن و مراسم و خدمات تور را به مسافران ارائه می دهد.

اماکن و جاذبه های اطراف آرامگاه فردوسی

یکی از اماکن مهم شهر مشهد، حرم مطهر امام رضا (ع) است. علاوه بر این آرامگاه فردوسی نیز از دیگر آثار معروف در این شهر است. با این وجود جاذبه ها و اماکن دیگری نیز در اطراف این آرامگاه وجود دارند که بازدید از آنها می تواند سفرتان را دو چندان خاطره انگیزتر سازد. پس از اقامت در هتل های نزدیک آرامگاه فردوسی و بازدید از این آرامگاه می توانید دسترسی خوبی به جاذبه هایی که در ادامه ذکر می شود، داشته باشید. ارگ کهندژ توس، موزه فردوسی، جلوخان آرامگاه فردوسی، گود کشتی فردوسی و قبه هارون از جمله این اماکن و جاذبه ها هستند. همچنین در اطراف آرامگاه فردوسی رستوران، کافی شاپ، طباخی قرار دارد که شما می توانید پس از گشت و گذار در توس به این اماکن جهت صرف یک نوشیدنی و غذای خوشمزه مراجعه کنید.