سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو هتل های مشهد نزدیک حرم

از تا

20 هتل یافت شد

مشهد شهری معنوی است که در تازگی روح و در آرامش روان ما ایرانیان تاثیر زیادی می گذارد؛ آن هم تنها بخاطر وجود پر برکت حرم مطهر امام رضا (ع). هر ساله مسافران زیادی به قصد زیارت به مشهد سفر می کنند و اکثرا سعی می کنند اقامتگاه های اطراف حرم را برای اقامت خود رزرو کنند. به همین دلیل هتل های مشهد نزدیک حرم از اهمیت زیادی نسبت به دیگر هتل های مشهد برخوردار هستند. میهمانان این هتل ها می توانند در وقت خود صرفه جویی کرده و زمان کمتری را در رفت و آمد به حرم مطهر صرف کنند. در اطراف این اقامتگاه ها نیز وسایل حمل و نقل زیادی از جمله مترو، تاکسی و اتوبوس وجود دارد تا مسافران در صورت نیاز به دیگر جاهای دیدنی مشهد سر بزنند. با رزرو هتل به صورت آنلاین نیز می توانید بیش از پیش در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید و امکان مقایسه چندین هتل را در اختیار داشته باشید.

لیست هتل های مشهد نزدیک حرم

حرم امام رضا به دلیل اهمیتی که در دل مردم دارد، بدیهی است که زائران زیادی نیز داشته باشد. هرچه محل اقامت زائران به این مکان مقدس نزدیک تر باشد، می توانند به راز و نیاز بیش تری با امام خود داشته باشند. در اطراف حرم تعدادی هتل های 5 تا 2 ستاره و تعدادی هتل آپارتمان وجود دارد که در این قسمت به معرفی آن ها می پردازیم.

از هتل های 5 ستاره اطراف حرم می توان به هتل مدینه الرضا مشهد، هتل جهان مشهد، هتل قصرالضیافه مشهد و هتل قصرالضیافه قدس رضوی مشهد اشاره نمود. هتل های 4 ستاره اطراف حرم نیز شامل هتل مشهد، هتل نگین پاسارگاد، هتل عماد، هتل الماس1، هتل جواد، هتل رز درویشی، هتل کیانا، هتل هلیا، هتل الماس نوین و هتل ایران هستند.

هتل های 3 ستاره نزدیک به حرم مطهر می توان هتل های رضویه، اطلس، نور، منجی، سپنتا، سهند، آوازه، جواهر شرق، فدک الزهراو ایران زمین را نام برد. هتل 2 ستاره کوثر نیز یکی از هتل های مشهد نزدیک حرم به شمار می آید. در نزدیکی بارگاه مطهر امام رضا (ع) هتل آپارتمان های ملل، حیات شرق، زمرد، امید، بشری و داوود نیز وجود دارند که فاصله کمی تا حرم دارند.

تنوع اتاق در هتل های مشهد نزدیک حرم

با توجه به تنوع اقامتگاه های اطراف حرم، قطعا اتاق های مختلفی نیز برای رزرو پیش روی شما قرار می گیرد. برای مثال هتل های 5 ستاره گفته شده دارای اتاق ها و سوئیت های پرزیدنت، رویال، اکونومی و... با ظرفیت های متنوع هستند که شما می توانید با توجه به بودجه و تعداد نفرات همراه یکی از این اتاق ها را رزرو نمایید. برای اطلاع دقیق از تنوع اتاق های این هتل ها این صفحه را دنبال کنید و صفحه اختصاصی مربوط به هر هتل را مشاهده کنید.

هتل های 4 ستاره ذکر شده نیز اتاق هایی همچون تویین، دبل، استاندارد، کینگ، امپریال، رویال، گاردن، Vip و... با انواع مختلف ظرفیت ها را در اختیار میهمانان خود قرار می دهد.

در ضمن هتل های 3 ستاره، 2 ستاره و هتل آپارتمان های نام برده شده انواع و اقسام اتاق ها با ظرفیت های متنوع به مسافران مشهد ارائه می دهد. شما می توانید برای اطلاع دقیق از نوع اتاق های هر کدام از هتل های مشهد نزدیک حرم، همین صفحه از رزرواسیون سیتا دنبال کنید و یکی از آن ها را بر اساس مقدار بودجه و تعداد همراهان خود، انتخاب و ررزرو کنید.

امکانات هتل های مشهد نزدیک حرم

اگر شما از آن دست افرادی هستید که روی امکانات هتلی که در آن اقامت دارید حساس هستید و تمایل دارید در هتلی اقامت داشته باشید که حداکثر امکانات را در اختیار شما بگذارد باید به سراغ هتل های 5 ستاره بروید. هتل های 5 ستاره که ذکر شده دارای امکاناتی همچون استخر، سونا، جکوزیه، رستوران، کافی شاپ، ماساژ، پارک کودک، اتاق بازی، چایخانه سنتی و... هستند. هتل ها 4 ستاره نیز امکاناتی همچون رستوران، کافی شاپ، جکوزی، ماساژ ، اتلیه، مرکز خرید و... را در اختیار میهمانان خود قرار می دهد. همچنین هتل های 3 ستاره که پیش تر گفته شد، امکاناتی مانند رستوران، کافی شاپ، پارکینگ، خدمات تور و... دارند. برای اطلاع دقیق از امکانات هر هتل از طریق همین صفحه این اقامتگاه ها را دنبال کنید و اطلاعات کاملی در مورد هریک به دست آورید.

اماکن و جاذبه های اطراف هتل های مشهد نزدیک حرم

با اقامت در هتل های مشهد نزدیک حرم علاوه بر زیارت حرم امام رضا (ع) می توانید به مقبره پیر پالان دوز، آرامگاه شیخ نخودکی، گنبد خشتی، بازار مرکزی، خانه ملک، پارک وحدت، مسجد گوهرشاد، پارک باغ ملی، بازار جنت، گنبد سبز و... دسترسی راحتی داشته باشید و از این مکان ها دیدن کنید.