سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو هتل های قشم نزدیک بازار

از تا

10 هتل یافت شد

جزیره قشم که یکی از زیباترین جزیره های خلیج فارس است هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. مسافران به علت های بسیاری که در ادامه ذکر می کنیم به این جزیره که بزرگترین جزیره در خلیج فارس به شمار می آید سفر می کنند. مهمترین دلیل آن وجود بازار های مختلف در سرتاسر آن است. هتل های قشم نزدیک بازار به مسافران کمک می کند با آرامش کامل و بدون هدر رفتن وقت بتوانند به بازارهای مختلف سر زده و خریدهای خود را انجام دهند.

دیگر دلیلی که جزیره زیبای قشم، گردشگران را به خود جذب می کند، وجود ساحل های آرام و جاذبه های گردشگری مختلف مانند دره چاه کوه، دره ستارگان، غار خربس و... می باشد. ما در این مطلب قصد داریم بازارها و هتل های قشم نزدیک بازار را به شما معرفی کنیم تا شما بتوانید ضمن گشت و گذار و خرید، در هتلی مناسب اقامت داشته باشید؛ پس با رزرواسیون سیتا همراه باشید.

بازار های جزیره قشم

برای خرید از جزیره زیبا و بزرگ قشم ابتدا باید با بازارهای آن آشنا شوید. در ادامه لیست بازار های بزرگ جزیره قشم را بیان می کنیم:

  • بازار قدیم قشم
  • بازار ستاره
  • مجتمع تجاری سیتی سنتر
  • بازار بزرگ فردوسی قشم
  • مرکز خرید پردیس
  • بازار خلیج فارس
  • مرکز خرید مرجان
  • و...

بازارهای موجود در جزیره قشم، عمدتا به صورت یکسره به مسافرین خدمت رسانی می نمایند.

لیست هتل های قشم نزدیک بازار

گردشگرانی که برای خرید به جزیره قشم سفر می کنند باید بدانند چه هتل هایی در نزدیکی مراکز خرید قرار دارند. بدین صورت می توانند هتل مورد نظر خود را با توجه به این نکته انتخاب کنند.

هتل های نزدیک بازار قدیم قشم شامل هتل ارم، کیمیا 3، ریحان، آرام، هتل آپادانا، هتل مارینا 2، الوند، بهشت، هتل آپارتمان سما قشم، کیمیا 4 و... می باشد.

هتل هایی که نزدیک به بازار ستاره، بازار بزرگ فردوسی و مجتمع پردیس قشم است شامل هتل آرتا قشم، هتل بوتیک ایرمان، ارم، مجتمع اقامتی ایران زمین قشم، آپادانا، ریحان و... می باشد.

تنوع اتاق در هتل های قشم نزدیک بازار 

هتل های موجود در نزدیکی بازارهای قشم انواع اتاق را برای رزرو در اختیار مسافرین قرار می دهند. گردشگران با توجه به بودجه خود می توانند اتاق مورد نظر را رزرو نمایند. برای مثال هتل آرتا قشم که یک هتل چهار ستاره می باشد، دارای اتاق های متنوع از جمله توئین، دبل و رو به دریا با تعداد تخت های متفاوت می باشد.

هتل بوتیک ایرمان قشم نیز دارای اتاق هایی با تخت توئین، دبل لوکس، دبل ویژه، دبل کلاسیک با تعداد تخت های متفاوت می باشد.

امکانات هتل های قشم نزدیک بازار

هر هتل در هر شهری امکانات و سرویس های متفاوتی را در اختیار میهمانان قرار می دهد. هتل های قشم نزدیک بازار هم به دلیل تنوع زیاد و تناسب با هر بودجه و انتخابی می تواند امکانات متفاوتی را به میهمانان ارائه نماید. برای مثال هتل آرتا قشم که یک هتل لوکس به حساب می آید دارای رستوران با 150 نفر ظرفیت است و اینترنت نامحدود را در دسترس میهمانان هتل قرار می دهد. همچنین هتل بهشت دارای امکاناتی مانند پارکینگ، کافی شاپ، رستوران، تالار پذیرایی و... می باشد.