سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو هتل های ساحلی چابهار

از تا

2 هتل یافت شد

چابهار، شهر جذاب و توریستی ایران که در جنوب شرقی کشورمان محسوب می شود، هر ساله مسافران زیادی برای خرید و تفریح به این شهر تاریخی و زیبا سفر می کنند. چابهار یک شهر بندری است که هتل های بسیاری برای راحتی و آرامش مسافران در آن قرار گرفته اند. هتل های چابهار برای اقامت و آرامش مسافرانی که برای گردش و خرید به این شهر سفر می کنند، در این شهر ساخته شده اند. هتل های ساحلی چابهار به میهمانان این شهر امکان لذت بردن از ساحلی آرام و زیبا را در صبح هنگام و شبی ستاره باران می دهد. بندر چابهار یکی از مناطق آزاد برای بازرگانی کالاهای مختلف می باشد. از این رو مسافرانی که به این شهر سفر می کنند می توانند از انواع مراکز خرید و تفریحی موجود استفاده کنند.

هتل های ساحلی چابهار

این هتل ها با ویو بسیار عالی و مزیت های بسیار، امکان دسترسی سریع و راحت به ساحل زیبای خلیج چابهار را در اختیار میهمانان این هتل ها قرار می دهد. هتل لیپار چابهار و هتل بین المللی لاله چابهار از جمله این هتل ها هستند که می توانید به راحتی از رزرواسیون سیتا رزرو کنید.

اهمیت وجود هتل های ساحلی در بندر چابهار

معمولا مسافران هنگام سفر به جزایر و شهرهای نزدیک به دریا، ترجیح می دهند اکثر وقت خود را به گشت و گذار در کنار ساحل زیبا و آرامش بخش دریا یا خلیج صرف کنند. به همین دلیل محل اقامت خود را طوری انتخاب می کنند که به این جاذبه نزدیک تر باشد. اینجاست که اهمیت هتل های نزدیک سواحل به چشم می آید. این هتل های زیبای ساحلی از نظر نزدیکی به ساحل دارای اهمیت خاصی هستند و مسافران زیادی که هر ساله به دلایل مختلفی به این بندر سفر می کنند سعی می کنند محل اقامت خود را طوری انتخاب کنند که کمترین فاصله را با ساحل داشته باشند.

امکانات هتل های ساحلی چابهار

هتل های نزدیک به ساحل بندر چابهار دارای امکانات متفاوتی هستند. این هتل ها چهار ستاره هستند و شامل اتاق های مختلف و متناسب با انواع سلیقه ها می باشند. هتل لیپار چابهار و هتل بین المللی لاله چابهار از جمله هتل های نزدیک به ساحل زیبای بندر چابهار بوده که امکانات خوبی را در اختیار میهمانان قرار می دهد. به طور کلی هتل های ساحلی چابهار دارای امکانات متفاوتی از جمله رستوران، اتاق بازی، خشکشویی، خدمات تور شهری، رستوران سنتی، فست فود، کافی شاپ بیست و چهار ساعته، سالن بدنسازی، سالن بیلیارد، سالن کنفرانس و... می باشند.

جاذبه ها و مراکز خرید نزدیک به هتل های ساحلی چابهار

در اطراف این هتل ها می توان به جاذبه های مختلف از جمله تفریحگاه ساحلی دریا کوچک، قلعه تیس، مسجد جامع تیس، رودخانه باهوکلات، بازار ماهی فروش ها، آرامگاه سید غلامرسول، بازار سنتی بلوکان (مادربزرگان)، بوستان سنگی لیپار، تفرجگاه ساحلی لیپار، کوه‌های مریخی چابهار و انواع رستوران ها اشاره نمود.