سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو هتل های ارزان یزد

از تا

17 هتل یافت شد

یزد، شهری قدیمی و باستانی، شهری است که با وارد شدن به آن احساس می کنید در تاریخ سفر کرده اید. با سفر به این شهر، بادگیرها و خانه های سنتی و کاه گلی را می بینید و حالی خوب در مکانی ناب و اصیل را تجربه می کنید. شهر یزد پر از جاذبه های متنوع و گوناگون است که باید چندین روز از وقت خود را خالی کنید تا بتوانید سر حوصله این جاذبه های گردشگری را ببینید. برای سفر به یزد نیاز به رزرو هتل برای اقامتی راحت دارید تا سفری دلنشین و خاطره انگیز را تجربه کنید. اگر دوست دارید در سفر خود مدام به گشت و گذار مشغول باشید و تنها برای استراحتی کوتاه مدت به هتل خود بازگردید، رزرو یکی از هتل های ارزان یزد برای شما مناسب است. بعضی از مسافران تمایل دارند از امکانات ویژه محل اقامت خود استفاده کنند، در این صورت رزرو هتل های ارزان گزینه مناسبی برای این افراد نیست.

ما در این نوشتار سعی می کنیم از میان هتل های این شهر باستانی، ارزان ترین هتل های یزد را به شما معرفی کنیم تا بتوانید رزروی راحت و بدون دردسر را تجربه کنید؛ اما در ابتدا به معرفی شهر یزد می پردازیم. پس با ما همراه باشید...

شهر یزد

شهر تاریخی یزد با مساحت 76,469 کیلومتر مربع در مرکزی ترین نقطه ایران قرار گرفته است. این شهر به دلیل بافت تاریخی و قدیمی اش، در سال 1384 به عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است. یزد را با نام هایی مثل شهر بادگیرها، شهر قنات و قنوت و قناعت، حسینیه ایران، دارالعباده، دارالعلم و دارالعمل، شهر شیرینی، شهر دوچرخه ها و شهر آتش و آفتاب می شناسند. آب و هوای این شهر گرم و خشک است؛ بنابراین بهترین زمان برای سفر و انتخاب یکی از هتل های ارزان یزد در فصول سرد سال است. جاذبه های گردشگری تاریخی زیادی برای دیدن در اختیار گردشگران قرار گرفته است. همچنین صنایع دستی و سوغاتی های شیرین یزد طرفداران بسیاری دارد. نمی شود که به یزد رفت و یکی از این سوغاتی ها را تهیه نکرد.

لیست هتل های ارزان یزد

به سبب تعداد زیاد جاهای دیدنی و جاذبه های گردشگری یزد، اقامتگاه های مختلفی بنا شده تا مسافران از بابت اقامت و استراحت نگرانی نداشته باشند. با توجه به بافت تاریخی یزد، اکثرا هتل ها دارای معماری سنتی بنا شده و یا در بناهای تاریخی و قدیمی ساخته شده اند؛ اما نگران نباشید شما می توانید انواع و اقسام هتل را در این شهر کویری پیدا کنید. از جمله ارزان ترین هتل های یزد می توان به اقامتگاه بوم گردی سرای میرزابابا، هتل سنتی ادیب الممالک، هتل رنبق، هتل سنتی پارس، هتل باغ پهلوان پور، مجتمع اقامتی کاروان، هتل سنتی مظفر، هتل سنتی رویای قدیم، هتل سنتی والی، هتل سنتی کوروش، هتل سنتی فاضلی، هتل سنتی خوان دوحد، هتل سنتی فیروزه، هتل اطلس، اقامتگاه بوم گردی سنتی سرای شعر باف، هتل سنتی عمارت مالمیر، اقامتگاه سنتی آرا و اقامتگاه بوم گردی سرای درویش اشاره کرد. شما می توانید این هتل ها را به راحتی از رزرواسیون سیتا رزرو کنید.

چگونه هتل های ارزان یزد را رزرو کنم؟

اگر برای رزرو کردن نیاز به راهنمایی و کمک دارید و یا سایت معتبری را برای رزرو نمی شناسید، کافی است به رزرواسیون سیتا به آدرس Cita.ir مراجعه کنید. در سیتا می توانید با وارد کردن نام شهر در بخش جستجو می توانید لیست تمامی اقامتگاه های شهر مورد نظر را به همراه قیمت مشاهده نمایید. پس از مقایسه و آنالیز قیمت هر هتل بر حسب بودجه خود در صفحه اختصاصی هر یک تصاویر، لوکیشن، لیست اتاق ها، امکانات، جاذبه های اطراف و قوانین اقامتگاه در دسترس شما قرار گرفته است. پس از جستجو و انتخاب یکی از هتل های ارزان یزد می توانید دکمه رزرو را انتخاب کنید. در نهایت با وارد کردن اطلاعات رزرو کننده، هزینه نهایی را به صورت آنلاین پرداخت کنید. پس از واریز هزینه، رزرو شما قطعی شده و می توانید با خیال راحت برای سفر خود برنامه ریزی کنید.

جاهای دیدنی یزد

پس از رزرو یک هتل از میان هتل های یزد می توانید برنامه ای برای گشت و گذار و تفریح در این شهر برای خود بچینید. ما در این قسمت لیست جاذبه های گردشگری یزد را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید برنامه ای مفید برای سفر خود تدارک ببینید. باید بگوییم بافت تاریخی یزد خود یکی از مهمترین دیدنی های این شهر است که در گوشه گوشه آن، این بافت خشتی را مشاهده می کنید. از معروف ترین جاذبه های یزد از جمله مسجد جامع، مجموعه امیر چخماق، باغ دولت آباد، خانه لاری ها، زندان اسکندر و آتشکده ورهرام هستند. همچنین قنات زارچ، موزه مارکار، آب انبار شش بادگیر، آتشکده بهرام یزد، موزه‌ قصر آیینه‌ یزد، دخمه زرتشتیان، حمام خان یزد و... از دیگر جاهای دیدنی شهر زیبای یزد به شمار می روند.

به پایان معرفی ارزان ترین هتل های یزد رسیدیم؛ امیدواریم بتوانید به کمک رزرواسیون سیتا، هتل ارزان و دلخواه خود را رزرو کنید و سفری خاطره انگیز و دلنشین را تجربه نمایید.