سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

رزرو هتل های ارزان قشم

از تا

5 هتل یافت شد

قشم، جزیره ای قدیمی و پر قدمت در ایران است که به دلیل جاهای دیدنی زیاد، مناسب گشت و گذار و تفریح است. همچنین به دلیل داشتن بندری به نام درگهان مکانی مناسب برای خرید وسایل مورد نیاز شماست. دره ستارگان، جنگل حرا، قلعه پرتغالی ها، ساحل نقره ای، مراکز خرید گوناگون و... از مکان هایی است که شما را برای سفر به این جزیره زیبا ترغیب می کند. برای سفر به جزیره قشم نیاز به رزرو هتل و چند روزی اقامت دارید. اگر شما از آن دست افرادی هستید که حساسیت زیادی بر روی محل اقامت خود ندارید و تنها برای چند ساعت استراحت در روز اقامتگاهی را نیاز دارید، می توانید هتل های ارزان قشم را برای اقامت خود انتخاب کنید. پس از گشت و گذاری عالی می توانید به راحتی در این هتل ها به استراحت بپردازید و انرژی خود را برای ادامه سفر به دست آورید.

معرفی جزیره قشم

جزیره قشم با وسعت 1500 کیلومتر مربع، یکی از پر رفت آمدترین جزیره هایی است که در استان هرمزگان قرار گرفته است. این جزیره زیبا، به بندرعباس نزدیک است و سواحل زیادی از جمله ساحل زیتون، ساحل سیمین، ساحل جزایر ناز، ساحل سوزا، ساحل مسن، ساحل لافت، ساحل شیب‌دراز، ساحل سلخ و ساحل دوستکو را دارد. این سواحل از سه نوع صخره ای، ماسه ای و گلی تشکیل شده اند. آب و هوای جزیره قشم گرم و خشک است ولی در عین حال رطوبت بالایی در هوای این جزیره وجود دارد. در ماه های تیر و شهریور دمای هوا بالا و در ماه های دی و بهمن به سردترین وضعیت خود می رسد. اگر می خواهید ارزانترین هتل های قشم را رزرو کنید باید بدانید بهترین موقع در زمان بهار و پاییز است؛ چون هوای قشم در بهار و پاییز در شرایط متعادل تری قرار دارد و شما در وضعیت بهتری از نظر هوا، می توانید از جاذبه های قشم دیدن کنید.

لیست هتل های ارزان قشم

اگر هتل های ارزان قیمت جزیره قشم را نمی شناسید، ما اینجا هستیم تا این هتل ها را برای رزروی راحت تر به شما معرفی کنیم. شما می توانید این هتل ها را به آسانی و به صورت آنلاین از رزرواسیون سیتا رزرو کنید. ارزان ترین هتل های قشم شامل هتل آرکا، هتل بهشت، هتل آپارتمان سما 2، هتل امیر، هتل آپارتمان پلاس و هتل آسانا هستند. گرچه این هتل ها قیمت ارزانی دارند اما در حد خود امکانات خوبی را برای میهمانان فراهم کرده اند و خدماتی که آنان درخواست دهند را سریعا در دسترس قرار می دهند. در همین صفحه از رزرواسیون سیتا تک تک این هتل ها را باز کنید و سپس عکس ها، لوکیشن، تنوع اتاق ها، امکانات، قوانین، جاذبه های نزدیک به این هتل ها و دیگر اطلاعات را مشاهده کنید و بعد از مقایسه و تصمیم نهایی خود، اقدام به رزرو آنلاین یکی از این اقامتگاه ها کنید.

  • هتل آرکا
  • هتل بهشت
  • هتل آپارتمان سما 2
  • هتل امیر
  • هتل آپارتمان پلاس
  • هتل آسانا

نحوه رزرو هتل های ارزان قشم

در فصول معتدل قشم، طبیعتا تعداد مسافران و میهمانان این جزیره زیادتر است؛ بنابراین ظرفیت هتل ها و اقامتگاه ها نیز سریعا تکمیل می شود. از زمانی هم که اینترنت و رزرو اینترنتی اقامتگاه ها باب شده است. کمتر کسی وقت خود را برای رزرو حضوری هتل، تلف می کند. در نتیجه بهتر است برای رزرو هتل و اقامتگاه به سایتی معتبر و مورد اطمینان مراجعه کنید تا هم بتوانید تمامی هتل های قشم را مشاهده و مقایسه کنید و هم بتوانید در کمترین زمان ممکن گزینه موردنظر خود را رزرو کنید. رزرواسیون سیتا، نیازهای های شما را برای یک رزرو آسان در وب سایت خود در نظر گرفته و سعی کرده تا شما بتوانید رزرو راحت تر و سریع تری را به انجام برسانید. در cita.ir شما می توانید انواع اقامتگاه های قشم را مشاهده کنید و پس از اگاهی از امکانات، اتاق ها و مقدار فاصله تا جاذبه ها و...، با توجه به بودجه خود یکی از ارزان ترین هتل های قشم را به راحتی رزرو کنید.

مزایای رزرو هتل های ارزان قشم

اگر در طول سال اهل سفرهای زیاد و گشت و گذار بسیار در اقصی نقاط کشور هستید، حتما باید بودجه ای که برای این کار کنار می گذارید را در نظر بگیرید. رزرو هتل یا هر نوع اقامتگاه دیگری، بیشترین بودجه را در سفرهای شما به خود اختصاص می دهد. پس لازم است برای اینکار برنامه ای بچینید. رزرو هتل ارزان در قشم یکی از مزیت هایی است که می توانید بودجه سفر خود را کنترل کنید. علاوه بر این می توانید با رزرو هتل قبل از شروع سفر، خیال خود را از بابت اقامت راحت کنید و استرسی برای پیدا کردن یک اقامتگاه خوب و مورد اطمینان جهت استراحت را نداشته باشید. رزرواسیون سیتا نیز از انتخاب هتل تا رسیدن به قشم و اقامت در هتل در کنار شما خواهد بود و شما را حمایت خواهد کرد.

در میان هتل های قشم، با رزرو هریک از هتل های ارزان قشم می توانید به راحتی به جاذبه های زیادی از جمله دره ستارگان، جنگل حرا، غار خربس، ژئو پارک، دره تندیس ها، ساحل نقره ای، درخت انجیر معابد، پارک کروکودیل، قلعه پرتغالی ها، غار نمکدان، چاه های تلا، جزایر ناز، مقبره بی بی مریم، بازار درگهان، سیتی سنتر قشم و... دسترسی داشته باشید و به گشت و گذار و تفریح و خرید بپردازید.