سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

در حال بارگذاری

هتل چالدره تنکابن

starstarstarstarstar
location_on
تنکابن (شهسوار) - کیلومتر 18 جاده دو هزار - مجتمع اقامتی هتل چالدره
اشتراک‌گذاریwhatsapptelegram
نمای بیرونی هتل چالدره تنکابن 2
چشم انداز هتل چالدره تنکابن
فضای هتل چالدره تنکابن
رستوران هتل چالدره تنکابن
نمای رستوران هتل چالدره تنکابن

اتاق‌های هتل چالدره تنکابن

معرفی هتل چالدره تنکابن

خطه سرسبز مازندران، به خصوص منطقه زیبا و گردشگری تنکابن و جنگل های رویایی و زیبای دو هزار، از جمله مناطقی هستند که سالانه مورد توجه تعداد زیادی از گردشگران و مسافران واقع می شوند. یکی از هتل های که بسیاری از بازدیدکنندگان این منطقه اقامت در آن را انتخاب می کنند، هتل زیبای چالدره تنکابن است. در این مقاله قصد داریم تا به منظور کمک به افرادی که قصد رزرو هتل چالدره تنکابن را دارند، اطلاعات جامع و کاملی را در مورد این واحد اقامتی در اختیار خوانندگان قرار دهیم.

امکانات هتل چالدره تنکابن

مسافرانی که اقامت در هتل چالدره تنکابن را بر می گزینند، می توانند در سه وعده روزانه از رستوران این مجموعه که با ظرفیت پذیرش 120 مهمان در محوطه هتل واقع شده است، استفاده کنند. علاوه بر این، واحد اقامتی چالدره تنکابن دارای یک کافی شاپ با ظرفیت 60 نفر در داخل محوطه است که به صورت 24 ساعته به مسافران خدمات ارائه می دهد.  از جمله سایر خدمات و امکاناتی که از سوی این واحد اقامتی در خدمت افرادی قرار داده می شود که قصد رزرو هتل چالدره تنکابن را دارند می توان به مواردی مانند پارکینگ با ظرفیت توقف 180 خودرو، فضای سبز، خدمات ماساژ بانوان، تور گردشگری در جنگل، خانه داری 24 ساعته، تاکسی سرویس، سالن همایش، صندوق امانات و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.این هتل دارای امکانات ورزشی شامل تخته نرد، باشگاه ماهیگیری، خانه دارت و دوچرخه سواری هم است که مهمانان مقیم در مجموعه می توانند از آنها استفاده کنند.
  • موقعیت مکانی
هتل چالدره تنکابن، مجموعه اقامتی چهار ستاره است که در سال 1379 در شهرستان تنکابن (شهسوار) و در کیلومتر 18 جاده دوهزار و در میان جنگل های زیبا، دست نحورده، بکر و رویایی دو هزار شروع به کار کرد. البته این مجتمع اقامتی در سال 1395 مورد بازسازی و نوسازی قرار گرفت. این مجموعه اقامتی زیبا در فاصله 38 کیلومتری از فرودگاه رامسر و فاصله 18 کیلومتری از سواحل زیبای دریای مازندران قرار دارد. از جمله مناطق گردشگری که در نزدیکی این هتل قرار دارند هم می توان به آبشار فرهاد جوی در فاصله 10 کیلومتری از هتل، دشت دریا سبز در فاصله 8 کیلومتری و قلعه گردن در فاصله 10 کیلومتری از مجموعه اقامتی اشاره کرد.
  • اتاق ها
در این قسمت از این مقاله، اطلاعاتی درباره انواع اتاق های این مجموعه در اختیار گردشگرانی قرار می دهیم که قصد رزرو هتل چالدره تنکابن را دارند. این مجموعه دارای یک ساختمان اصلی به همراه 50 کلبه ای جنگلی است که در دو دسته کلی توسکا به مساحت 36 متر و افرا به مساحت 65 متر است در محوطه هتل واقع شده اند. کلبه های افرا با استفاده از مصالح سیمانی ساخته شده اند، در حالیکه کلبه های توسکا، چوبی هستند. ظرفیت این کلبه ها، بین 2 تا 4 نفر متغییر است. 

پذیرش کودکانی که کمتر از 4 سال دارند، در صورت استفاده نکردن از سرویس تخت، رایگان است. مهمانانی که در این این کلبه ها اقامت می کنند، می توانند از منظره جنگل و رودخانه لذت ببرند.البته مهمانان باید به این نکته توجه داشته باشند که کلبه ها فاقد امکانات پخت و پز هستند. در حقیقت مهمانان، اجازه روشن کردن آتش و درست کردن کباب در محوطه هتل را هم ندارند.
  • رضایت مهمانان
رضایت مهمانان، آخرین موردی است که در این مقاله به آن می پردازیم. بازخوردهای به دست آمده از مهمانان پیشین هتل، نشان دهنده رضایت کلی این مهمانان از مجموعه به خصوص در مورد فضای کلی و نحوه خدمات رسانی پرسنل مجتمع است. در حقیقت رتبه این هتل در بخش نظرات گوگل، رتبه 4.1 از 5 است که رتبه بسیار خوبی به شمار می آید.

اطلاعات تکمیلی هتل چالدره تنکابن

توضیحات رستوران توضيحات رستوران هتل چالدره

هتل فعال است

رزرو روی هتل فعال است

هتل در محدوده طرح ترافیک قرار ندارد


امکانات هتل چالدره تنکابن


قوانین رزرو هتل چالدره تنکابن

hotel-rules

قوانین کلی هتل

مسافرین گرامی می توانند بعد از ساعت اتاق خود را تحویل گیرند و
قبل از ساعت اقامتگاه خود را تحویل دهند

خدمات ترانسفر استقبال رایگان: ندارد

خدمات بدرقه رایگان: ندارد

Infant

قوانین خردسال

هزینه کودکان تا سال رایگان (بدون تخت) محاسبه خواهد شد.

هزینه کودکان از تا سال نیم‌بها (بدون تخت) محاسبه خواهد شد.

هزینه کودکان از سال به بالا به عنوان بزرگسال محاسبه خواهد شد.

Credit Card

قوانین کنسلی


آدرس هتل چالدره تنکابن

فاصله هتل چالدره تنکابن تا اماکن مهم

my_location