سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

هتل جهانگردی چلندر نوشهر

مازندران - چلندر - کیلومتر 18 جاده نوشهر به نور
اشتراک‌گذاریwhatsapptelegram
نمای هتل جهانگردی چلندر نوشهر
ورودی هتل جهانگردی چلندر نوشهر 1
ورودی هتل جهانگردی چلندر نوشهر
نمای هتل جهانگردی چلندر نوشهر 1
نمای بیرونی هتل جهانگردی چلندر نوشهر 1

اتاق‌های هتل جهانگردی چلندر نوشهر

معرفی هتل جهانگردی چلندر نوشهر

یکی از هتل های بسیار مجلل و محبوب که سالانه افراد بسیاری را به سمت خود سوق می دهد، هتل جهانگردی چلندر نوشهر نام دارد. این هتل توانسته طی سال ها فعالیت خود دو ستاره را از آن خود نماید و رقیب نسبتا سر سختی برای دیگر هتل های نوشهر تلقی شود. چشم انداز های طبیعی و بسیار زیبایی در اطراف این هتل قرار دارد که مسافران را به وجد می آورد و آن ها را شگفت زده می کند. شما می توانید با اقامت در این هتل، تجربه ای از یک زندگی آرام و به دور از هیاهوی شهر به دست آورید. دقت داشته باشید که این مجموعه معماری منحصر به فردی را در بر دارد و طراحی داخلی آن به دست خبره ترین افراد صورت گرفته است. اگر می خواهید از موقعیت جغرافیایی این هتل آگاه گردید، کافی است ما را تا پایان این قسمت از مقاله همراهی نمایید و از مطالب ذکر شده بهره کافی و لازم را ببرید.

امکانات هتل جهانگردی چلندر نوشهر

هتل جهانگردی چلندر نوشهر، یک رستوران مجلل و مجهز را به منظور رفع نیاز مخاطبانش تاسیس نموده است. در منوی این رستوران تمامی غذا های گرم و سرد ایرانی مشاهده می شود که افراد می توانند با هر نوع سلیقه ای یکی از آن ها را برای خود سفارش دهند و از طعم بی نظیر آن بهره مند گردند. غذا هایی که در این مجموعه آماده می گردد، طعم های بی نظیری را در بر دارند که افراد در هیچ رستوران دیگری قادر به چشیدن دوباره آن نخواهند بود. این موضوع نشان از مهارت خاص و بسیار سر آشپزان این مجموعه دارد. دقت داشته باشید که این رستوران در فضای سر سبز این هتل قرار دارد و چشم انداز های بسیاری را در اطراف آن می توان مشاهده نمود. اگر می خواهید از میزان رضایت مسافران این مجموعه آگاه شوید، به شما پیشنهاد می کنیم تا در ادامه مقاله با ما همراه بمانید و مطالب ذکر شده را مطالعه قرار دهید.
  • موقعیت مکانی
همانطور که چندی قبل ذکر شد، این مجموعه توانسته در بهترین محدوده شهر قرار گیرد و به جاذبه های مختلف دسترسی آسانی داشته باشد. شما می توانید با اقامت در هتل جهانگردی چلندر که در کیلومتر 18 جاده نوشهر به نور واقع گردیده است، به مکان هایی همچون آبشار آب پری، نمک آبرود و سد خاکی دست یابید و آن ها را مورد بازدید قرار دهید. دقت داشته باشید شما با رزرو هتل جهانگردی چلندر نوشهر با یک تیر دو نشان زده اید، زیرا هم می توانید در هر ساعت از شبانه روز به مکان های گردشگری اطراف آن مراجعه نمایید و همچنین می توانید تجربه زندگی مدرن و بسیار لاکچری را در یکی از واحد های موجود در آن به دست آورید.
  • اتاق ها
هتل جهانگردی چلندر توانسته با توجه به نیاز های مشتریان خود، واحد های اقامتی متنوعی را تدارک ببیند و بهترین امکانات را در آن ها قرار دهد. مسافران محترم می توانند با توجه به نیاز و بودجه شان یکی از این اتاق ها را برای اقامت چند روزه خود رزرو نمایند و لحظات بسیار رمانتیک و خوشی را برای خود به ارمغان آورند. 
  • رضایت مهمانان
یکی از نکاتی که مسافران به هنگام انتخاب یک واحد اقامتی به آن بسیار توجه می نمایند، میزان رضایت مندی مهمانان آن مجموعه است. طی آخرین تحقیقاتی که توسط تیم ما صورت گرفت، دریافتیم که این مجموعه با ارائه خدمات بسیار متنوع و البته با کیفیت خود توانسته نظر اکثریت مهمانانش را به خود جلب کند و رضایت مندی آن ها را از آن خود نماید. به شما پیشنهاد می کنیم برای سپری کردن روز هایی به دور از دغدغه رزرو هتل جهانگردی چلندر نوشهر را فراموش نکنید.

اطلاعات تکمیلی هتل جهانگردی چلندر نوشهر

وضعیت هتل: فعال | وضعیت رزرو: فعال | محدودیت ترافیک: دارد

امکانات هتل جهانگردی چلندر نوشهر

قوانین رزرو هتل جهانگردی چلندر نوشهر

hotel-rules

قوانین کلی هتل

خدمات ترانسفر استقبال رایگان: ندارد

خدمات بدرقه رایگان: ندارد

آدرس هتل جهانگردی چلندر نوشهر

فاصله هتل جهانگردی چلندر نوشهر تا اماکن مهم

my_location
map

نظرات هتل جهانگردی چلندر نوشهر

نظرات اولین نفری باشید که نظر می دهید