سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

هتل جهانگردی ماهان کرمان

شهرستان ماهان- میدان قرنی- روبروی سینمای قدس ، هتل جهانگردی ماهان
اشتراک‌گذاریwhatsapptelegram
نمای بیرونی هتل جهانگردی ماهان کرمان
لابی هتل جهانگردی ماهان کرمان
رستوران هتل جهانگردی ماهان کرمان
رستوران هتل جهانگردی ماهان کرمان
فضای داخلی هتل جهانگردی ماهان کرمان

اتاق‌های هتل جهانگردی ماهان کرمان

معرفی هتل جهانگردی ماهان کرمان

یکی از کلان شهرهای ایران کرمان می باشد که به عنوان بزرگ ترین و مهم ترین شهر جنوبی کشور از آن یاد می شود. کرمان در گذشته تا کنار دریای عمان و تنگه هرمز پیشروی داشته و بعد ها آن را به بخش های مختلفی تقسیم بندی کرده اند. با رفتن به کرمان می توانید ابنیه های تاریخی مختلفی از دوران پادشاهی حاکمان گذشته مشاهده نمایید، بنابراین با توجه به اینکه جاذبه های زیبایی دارد گردشگران زیادی از سراسر کشور و دیگر کشورها به این شهر سفر می کنند. کسانی که برای رفتن به کرمان برنامه ریزی می کنند، می توانند از پیست اسکی، پارک های جنگلی، شهربازی، بزرگ ترین آسیاب بادی خاورمیانه، قلعه عسکر کرمان و ... دیدن نمایند. 

زمانی که قصد دارید راهی کرمان شوید می توانید با مراجعه به سایت های مختلف هتلی را برای محل اقامت خود انتخاب کنید. در این شهر با توجه به قدمت و جاذبه های دیدنی که دارد هتل ها و اقامتگاه های مختلفی را راه اندازی کرده اند. مهمانسرای جهانگردی ماهان کرمان از میان محل های اقامتی که در این شهر وجود دارد برای اقامت گزینه بسیار مناسبی به شمار می رود، چرا که با قیمت مناسبی که دارد امکانات و خدمات رفاهی متنوعی را در اختیار مسافران قرار خواهد داد.

معرفی مهمانسرا جهانگردی ماهان کرمان

مهمانسرای جهانگردی ماهان کرمان در سال 1350 افتتاح شده است و در همان سال فعالیت خود را در حیطه پذیرایی از مهمانان شروع کرده است. در سال 1388 این مهمانسرا را برای خدمات رسانی بهتر مورد بازسازی قرار داده اند. که در این بازسازی 4 واحد دیگر به اتاق های این مهمانسرا اضافه کرده اند. مهمانسرای یک ستاره جهانگردی ماهان کرمان در 40 کیلومتری از کرمان قرا دارد، بنابراین می توان گفت با رزرو مهمانسرا جهانگردی ماهان کرمان می توانید با استفاده از تاکسی یا دیگر وسایل حمل و نقل به شهر تاریخی کرمان دسترسی داشته باشید. مهانسرای جهانگردی ماهان از قوانین مختلفی برخوردار است که طبق آن ها کودکان زیر 5 سال می توانند از سرویس رایگان استفاده نمایند، همچنین خانم ها برای استفاده از اتاق های مهمانسرا باید کارت شناسی خود را ارائه دهند و افراد متاهل هم صیغه نامه های معتبری را باید به همراه داشته باشند. 

امکانات و خدمات مهمانسرای جهانگردی ماهان کرمان

هر هتلی را که برای اقامت در نظر داشته باشید از امکانات و خدمات رفاهی مناسبی برخوردار است که مهمانسرا جهانگردی ماهان کرمان هم از این قاعده مستثنی نیست. در مورد امکانات این مهمانسرا می توان به رستوران آن اشاره کرد که برای صرف وعده های شام و نهار خود می توانید انواع غذاهای ایرانی را از این رستوران برای خود سفارش دهید. در نتیجه دغدغه پیدا کردن جایی مناسب برای خوردن غذای مورد علاقه خود را نخواهید داشت. نمازخانه ای که در مهمانسرا قرار دارد برای خواندن نماز های مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر امکانات مهمانسرا می توان به اینترنت در لابی، سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی ، تلویزیون، یخچال، و ... اشاره کرد. 

اماکن نزدیک به مهمانسرا جهانگردی ماهان کرمان

با رزرو هتل در کرمان می توانید به راحتی به ابنیه های تاریخی مختلفی دسترسی داشته باشید. لازم به ذکر است که بگوییم آرامگاه شاه نعمت الله ولی، خیابان ولیعصر، عمارت متولی باشی و ... در نزدیکی مهمانسرا جهانگردی ماهان کرمان قرار دارند.

اطلاعات تکمیلی هتل جهانگردی ماهان کرمان

وضعیت هتل: فعال | وضعیت رزرو: فعال | محدودیت ترافیک: دارد

امکانات هتل جهانگردی ماهان کرمان

قوانین رزرو هتل جهانگردی ماهان کرمان

hotel-rules

قوانین کلی هتل

خدمات ترانسفر استقبال رایگان: ندارد

خدمات بدرقه رایگان: ندارد

آدرس هتل جهانگردی ماهان کرمان

فاصله هتل جهانگردی ماهان کرمان تا اماکن مهم

my_location
map

نظرات هتل جهانگردی ماهان کرمان

نظرات اولین نفری باشید که نظر می دهید