سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

هتل جهانگردی شاهرود

شاهرود - خیابان فردوسی -ابتدای خیابان فردوسی- داخل پارک شهر
اشتراک‌گذاریwhatsapptelegram
نمای هتل جهانگردی شاهرود
ورودی هتل جهانگردی شاهرود 1
ورودی هتل جهانگردی شاهرود
لابی هتل جهانگردی شاهرود
رستوران هتل جهانگردی شاهرود 1

اتاق‌های هتل جهانگردی شاهرود

معرفی هتل جهانگردی شاهرود

شاهرود نگین سرسبز و باستانی کویر سمنان به شمار می آید. این شهر به همراه جاذبه های طبیعی بسیار زیبا و بی شمار آن مانند جنگل ابر، آبشار آلوچال، دالان بهشت، چشمه هفت رنگ مجن، پارک ملی توران، جنگل اولنگ و بسیاری از جاذبه های گردشگری دیگر، همه ساله مورد توجه بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی قرار گرفته و به مقصد سفر آنها تبدیل می شود. بسیاری از این مسافران و گردشگران در زمان مسافرت خود به این شهر، اقامت در هتل دو ستاره جهانگردی شاهرود را بر می گزینند. در این مقاله قصد داریم تا با هدف کمک به افرادی که قصد رزرو هتل جهانگردی شاهرود را دارند، اطلاعات کامل، جامع و به روزی را درباره این واحد اقامتی در اختیار خوانندگان قرار دهیم.

امکانات مهمانسرا جهانگردی شاهرود

مهمانسرای جهانگردی شاهرود دارای رستورانی با ظرفیت 80 نفر در طبقه همکف مجموعه است که در سه نوبت صبحانه، ناهار و شام، با ارائه انواع غذاها پذیرای مهمانان است. از امکانات دیگر ارائه شده توسط این مجموعه اقامتی می توان به مواردی مانند پارکینگ روباز با ظرفیت 15 خودر، لابی، تاکسی سرویس، فضای سبز، صندوق امانات، پذیرش 24 ساعته، روک سرویس و اینترنت در تمام مجموعه مجموعه اشاره کرد. نکته دیگری که می توان به آن اشاره کرد تسلط پرسنل و کارمندان این واحد اقامتی به زبان انگلیسی است که باعث می شود تا مهمانان غیر ایرانی هم بتوانند تجربی لدت بخشی از اقامت خود در این مهمانسرا داشته باشند.
  • موقعیت مکانی
مهمانسرای جهانگردی شاهرود فعالیت خود را در سال 1351 آغاز کرد. به منظور رفاه حال مسافران و مهمانان، این مجموعه زیبا که در دل پارک جنگلی شاهرود واقع شده است در سال 1396 و با هدف خدمات رسانی بهتر به مسافران، مورد بازسازی و نوسازی قرار گرفت. ویژگی اصلی این مجموعه اقامتی که باعث جلب توجه گردشگران و رضایت بسیاری از مهمانان مقیم از آن می شود، قرارگیری مهمانسرا در داخل پارک جنگلی است. علاوه بر این فاصله 5 کیلومتری این واحد اقامتی از ایستگاه راه آهن، فاصله 12 کیلومتری از فرودگاه و فاصله کمتر از 2 کیلومتری آن از مرکز شهر و بازار سرپوشیده شاهرود هم از دیگر ویژگی های مثبت مجموعه هستند.
  • اتاق ها
افرادی که قصد رزرو مهمانسرا جهانگردی شاهرود را دارند باید از این نکته آگاهی داشته باشند که این مجموعه اقامتی در کل دارای 42 تخت است. این تخت ها در قالب 15 واحد اقامتی در ساختمان یک طبقه مهمانسرا ساماندهی شده اند. این واحدها به صورت اتاق های دو و سه تخته و سوئیت چهار نفره به مهمانان عرضه می شوند.مهمانانی که اقامت در این اتاق ها و سوئیت ها را انتخاب می کنند، باید به این نکته هم توجه داشته باشند که اتاق ها در ساعت 14 در اختیار آنها قرار داده می شوند و ساعت تخلیه آنها هم ساعت 12 است. نکته دیگری که گردشگران باید به آن توجه داشته باشند این است اقامت کودکان زیر 5 سال در این هتل در صورت استفاده نکردن از سرویس، رایگان است.
موقعیت مکانی مجموعه باعث می شود تا مهمانان بعضی از اتاق ها بتوانند از چشم انداز زیبای پارک لذت ببرند. علاوه بر این تعدادی از اتاق های مجموعه دارای سرویس بهداشتی فرنگی هستند.
  • رضایت مهمانان
رضایت مهمانان یکی دیگر از عوامل و فاکتورهایی است که افرادی با قصد رزرو هتل جهانگردی شاهرود به آن توجه می کنند. بازخوردهای به دست آمده از مهمانان پیشین مجموعه نشان دهنده رضایت نسبتا خوب از این مجموعه است.  بیشترین میزان رضایت مهمانان مربوط به موقعیت مکانی مجموعه اقامتی در داخل پارک و فضای سبز دبنشین مجموعه است. علاوه بر این بسیاری از مهمانان رضایت خود از نحوه رفتار و خدمات رسانی کارمندان را هم اعلام کرده اند.

اطلاعات تکمیلی هتل جهانگردی شاهرود

وضعیت هتل: فعال | وضعیت رزرو: فعال | محدودیت ترافیک: دارد

امکانات هتل جهانگردی شاهرود

قوانین رزرو هتل جهانگردی شاهرود

hotel-rules

قوانین کلی هتل

خدمات ترانسفر استقبال رایگان: ندارد

خدمات بدرقه رایگان: ندارد

آدرس هتل جهانگردی شاهرود

فاصله هتل جهانگردی شاهرود تا اماکن مهم

my_location
map

نظرات هتل جهانگردی شاهرود

نظرات اولین نفری باشید که نظر می دهید