سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

هتل بزرگ ملکشاه رامسر

رامسر، چالکرود، خیابان شهید خلعتبری
اشتراک‌گذاریwhatsapptelegram
نماي بيروني هتل بزرگ ملکشاه رامسر 1
فضای بيروني هتل بزرگ ملکشاه رامسر
ورودی هتل بزرگ ملکشاه رامسر
نماي هتل بزرگ ملکشاه رامسر 2
نماي بيروني هتل بزرگ ملکشاه رامسر 3

اتاق‌های هتل بزرگ ملکشاه رامسر

معرفی هتل بزرگ ملکشاه رامسر

رامسر بدون شک یکی از زیباترین شهرهای ایران است که هرساله افراد زیادی برای دیدن این زیبایی ها، از گوشه و کنار کشور به این شهر سفر می کنند. شهر رامسر که جزو شهرهای پر طرفدار محسوب می شود، دارای هتل های متعددی است که مسافران و گردشگران بتوانند در این شهر اقامت داشته باشند. یکی از همین هتل های مشهور، هتل بزرگ ملکشاه می باشد. ابن هتل که یک هتل سه ستاره است، دارای امکاناتی است که مسافران بتوانند اقامت بدون دردسری را تجربه کنند. مجموعه اقامتی ملکشاه، در سال ۱۳۸۲ افتتاح شده است که می توان گفت علاوه بر این که جزو هتل های شهر رامسر شناخته می شود، در لیست هتل های قدیمی هم قرار دارد. البته لازم به ذکر است که بیان کنیم این مجموعه در سال ۱۳۹۵ بازسازی شده و در این بازسازی، قابلیت های زیادی هم به هتل اضافه شده است. 

امکانات هتل بزرگ ملکشاه رامسر

هر هتلی، امکاناتی دارد که مهمانان خود بتوانند اقامت بدون دردسری داشته باشند. هتل ملکشاه هم از دیگر هتل ها مستثنا نیست و امکانات و قابلیت هایی دارد که در سال ۱۳۹۵، زمانی که هتل بازسازی شد، این امکانات افزایش یافتند. به عنوان مثال، با رزرو هتل بزرگ ملکشاه رامسر، می‌ توان از فضای سبز هتل بهره مند شد یا حتی زمانی که قصد خرید یا گردش در شهر را دارید، کودکان خود را به پارک‌ کودک هتل بسپارید و گردشی راحت را تجربه کنید. 

همچنین با توجه به این که هتل ملکشاه رامسر در دو فاز تاسیس شده که فاز اول حدود ۷۰۰۰ هزار متر و فاز دوم هم ۲۵۰۰ متر می باشد، دارای امکاناتی هستند که برخی از آنان شامل: رستوران، پارکینگ، پارک کودک، سالن بیلیارد، فضای سبز و... هستند. اگر در این‌ مجموعه برای رزرو اقامت خود اقدام کردید، فراموش نکنید که حتما از غذاهای خوش طعم و لذیذ رستوران هتل هم بچشید، زیرا بهترین منو با غذاهای محلی و سنتی ایرانی طبخ می شوند که طعم بسیار لذیذ و دلچسبی دارند. 
  • موقعیت مکانی 
این هتل در چالکرود، خیابان شهید خلعتبری واقع گردیده است که از نظر موقعیت مکانی، در بهترین نقطه رامسر قرار دارد که مهمانان می توانند با رزرو هتل بزرگ ملکشاه رامسر، از ویوی دیدنی هتل لذت ببرند. همچنین از آنجایی که هتل ملکشاه تقریبا در سطح شهر واقع گردیده شده، به برخی از مکان ها و جاذبه های اصلی شهر رامسر هم نزدیک می باشد و مسافران می توانند با رزرو هتل خود، از این نکته مثبت هم بهره مند شوند. 
  • اتاق ها 
در کل هتل بزرگ ملکشاه رامسر، دارای ۳ طبقه و ۶۷ واحد اتاق خواب می باشد که اتاق خواب ها از تمام امکانات رفاهی برای مسافران هم پشتیبانی می کنند. همچنین اشخاصی که هتل بزرگ ملکشاه را برای اقامت خود انتخاب کنند، می توانند از سوئیت ها هم استفاده کنند که سوئیت ها با توجه به تعداد  اتاق خوابی که دارند، دسته بندی می شوند. برخی از امکانات اصلی و کلی که درون واحد های هتل ملکشاه وجود دارد، عبارت اند از: سرو صبحانه، مینی بار با هزینه، لوازم و تجهیزات بهداشتی، لوازم اقامتی کامل، یخچال، حمام، سرویس بهداشتی و...
  • رضایت مهمانان 
همیشه تعداد ستاره های هتل، نشان دهنده کیفیت خوب و ارائه خدمات عالی آن می باشد. از آنجایی که هتل ملکشاه رامسر دارای سه ستاره است، می توان گفت جزو هتل هایی محسوب می شود که اکثر مهمانان از اقامت در آن راضی‌ بوده اند. زمانی که برای رزرو‌ هتل بزرگ‌ ملکشاه رامسر اقدام فرمایید، می توان نظرات کاربران و مهمانانی که در این هتل اقامت داشته اند را در سایت ها ببینید. همچنین پس از اقامت خود، فراموشش نکنید که شما نظرتان را برای دیگر مخاطبان به اشتراک بگذارید.

اطلاعات تکمیلی هتل بزرگ ملکشاه رامسر

وضعیت هتل: فعال | وضعیت رزرو: فعال | محدودیت ترافیک: دارد

امکانات هتل بزرگ ملکشاه رامسر

قوانین رزرو هتل بزرگ ملکشاه رامسر

hotel-rules

قوانین کلی هتل

خدمات ترانسفر استقبال رایگان: ندارد

خدمات بدرقه رایگان: ندارد

آدرس هتل بزرگ ملکشاه رامسر

فاصله هتل بزرگ ملکشاه رامسر تا اماکن مهم

my_location
map

نظرات هتل بزرگ ملکشاه رامسر

نظرات اولین نفری باشید که نظر می دهید