سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

در حال بارگذاری

هتل بزرگ فردوسی مشهد

starstarstarstarstar
location_on
مشهد - بلوار مدرس - نبش مدرس
اشتراک‌گذاریwhatsapptelegram
null
null
null
null
null

اتاق‌های هتل بزرگ فردوسی مشهد

معرفی هتل بزرگ فردوسی مشهد

قطعا در یک شهر مشهور و پر طرفدار مثل مشهد، باید هتل های بی شماری هم به وجود آید که جوابگوی نیازهای عموم و مسافران باشد. با توجه به هتل های زیادی که در سراسر این شهر، نزدیک یا در فاصله دوری از حرم واقع شده اند، قطعا تمام آن ها از لحاظ ارائه خدمات در رتبه خوبی قرار ندارند و نمی توانند مشتریان را از  خود راضی نگهدارند. از همین  رو یافتن هتلی که بتواند در طول مدت اقامت مسافران، سفر خوبی را برای آن ها درست کند تقربیا کار سختی و دشواری است.

 هتل بزرگ فردوسی که نمونه ای دگر از هتل های مشهور در مشهد می باشد که با ارائه دادن بهترین خدمات و کیفیت به مسافران خود باعث شده تا در لیست هتل های مشهوری شناخته شود. این هتل که در سال 1377  تاسیس و در سال 1396 برای ارائه خدمات بهتر به مهمانان خود بازسازی شده، یک هتل 3 ستاره می باشد. هتل فردوسی در فاصله 800 متری از حرم مطهر امام رضا واقع شده است که با قابلیت سرویس حرم می توان به راحتی تا رفت و از حرم امام هشتم بازدید و زیارت کرد. 

امکانات هتل بزرگ فردوسی مشهد

در مطالب  بالاتر هم ذکر کردیم که هتل به جز امکانات و خدماتی که در اتاق ها در اختیار مسافران قرار می‌ دهد، حدود ۴ طبقه مجزا هم دارد که به امکانات ویژه دیگری مثل، کافی شاپ، رستوران، سالن بیلیارد، سالن ورزشی و... اختصاص داده شده است. همچنین هتل دارای امکاناتی همانند سرویس حرم هم می باشد که مسافران به راحتی بتوانند از حرم بازدید و زیارت کنند. 
  • موقعیت مکانی 
هتل بزرگ‌ فردوسی همان طور که در مطالب بالاتر هم بیان کردیم در شهر مشهد، چهار راه چهار طبقه، بلوار مدرس و در مدرس 1 واقع گردیده است که فاصله این هتل تا حرم مطهر حدودا 800 متر تخمین زده شده است. این مجموعه اقامتی بزرگ با وجود این‌ که در نزدیکی حرم، همانند بقیه هتل ها واقع نشده، اما هر ساله افراد زیادی برای اقامت و رزرو هتل فردوسی مشهد اقدام می کنند و از خدمات آن بهره مند می شوند. همچنین این هتل بزرگ سه ستاره امکاناتی را هم در درون اتاق خواب ها و هم خود هتل برای مهمانان تعبیه کرده است که در ادامه بیشتر به شرح آن ها می پردازیم.
  • اتاق ها 
اتاق های هر هتلی دارای امکانات رفاهی هستند تا مسافران بتوانند اقامت خوبی را در آن جا بگذرانند. از همین رو هتل فردوسی هم امکاناتی را درون اتاق خواب های خود تعبیه کرده تا افراد بتوانند از سفر خود و رزرو اتاق  در هتل بزرگ فردوسی لذت ببرند. در کل حدود 148 واحد اتاق خواب که برخی از‌ آن ها هم به  صورت واحدهای آپارتمانی هستند، در این هتل قرار گرفته است که این 148 واحد در کل درون 14 طبقه واقع شده اند. البته لازم به ذکر است که بیان کنیم اتاق ها در 10 طبقه واقع شده و چهار طبقه دیگر شامل امکانات کلی هتل می باشد که در ادامه آن ها را معرفی می نماییم. زمانی که شما برای رزرو هتل بزرگ فردوسی مشهد اقدام می کنید و وارد اتاق خواب ها می شوید، می توانید از امکاناتی همانند، مینی بار با هزینه، تمام لوازم و تحهیزات رفاهی و بهداشتی و... بهره مند شوید.
  • رضایت مهمانان 
هتل فردوسی مشهد، تا کنون تمام مسافران و مهمانان خود را به خوبی از خود راضی نگه داشته است به نوعی که امروزه مخاطبان زیادی برای رزرو اتاق در این هتل تلاش می کنند. همچنین با وجود این که هتل فردوسی یک هتل 3 ستاره شناخته شده، اما امکاناتی بالاتر و در حد یک هتل ۵ ستاره را به مهمانان عرضه می نماید.

اطلاعات تکمیلی هتل بزرگ فردوسی مشهد

توضیحات رستوران توضيحات رستوران هتل بزرگ فردوسی

هتل فعال است

رزرو روی هتل فعال است

هتل در محدوده طرح ترافیک قرار ندارد


امکانات هتل بزرگ فردوسی مشهد


قوانین رزرو هتل بزرگ فردوسی مشهد

hotel-rules

قوانین کلی هتل

مسافرین گرامی می توانند بعد از ساعت اتاق خود را تحویل گیرند و
قبل از ساعت اقامتگاه خود را تحویل دهند

خدمات ترانسفر استقبال رایگان: ندارد

خدمات بدرقه رایگان: ندارد

Infant

قوانین خردسال

هزینه کودکان تا سال رایگان (بدون تخت) محاسبه خواهد شد.

هزینه کودکان از تا سال نیم‌بها (بدون تخت) محاسبه خواهد شد.

هزینه کودکان از سال به بالا به عنوان بزرگسال محاسبه خواهد شد.

Credit Card

قوانین کنسلی


آدرس هتل بزرگ فردوسی مشهد

فاصله هتل بزرگ فردوسی مشهد تا اماکن مهم

my_location