سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

در حال بارگذاری

هتل بزرگ زنجان

starstarstarstarstar
location_on
زنجان ،ضلع شمالی میدان بسیج
اشتراک‌گذاریwhatsapptelegram
نماي هتل بزرگ زنجان
پذیرش هتل بزرگ زنجان
فضاي داخلي هتل بزرگ زنجان
رستوران هتل بزرگ زنجان
رستوران هتل بزرگ زنجان 3

اتاق‌های هتل بزرگ زنجان

معرفی هتل بزرگ زنجان

از آنجایی که ایران یک کشور گردشگری در آسیا شناخته می شود و قدمت نسبتا زیادی دارد، هر ساله افراد بسیار زیادی از‌ خارج کشور و حتی گوشه و کنار خود ایران، برای تماشا و بازدید از شهرهای دیگر می روند. از‌همین رو برای پاسخ گویی به نیازهای مسافران و برای این ‌که اقامتی بدون دردسر و راحت داشته باشند، در تمام شهرهای ایران، هتل ها و مراکز اقامتی بسیار زیاد و متنوعی به وجود آمده اند که هر یک از آن ها، خدمات منحصر به فردی را ارائه می دهند‌.

زنجان هم یکی از همین شهرهای گردشگری ایران به شمار می آید. هتل بزرگ زنجان هم یکی از مجلل ترین هتل های موجود در این شهر می باشد که با معماری مدرن خدمات منحصر به فردی که به مسافران خود ارائه می دهد، یک اقامت بی نظیر را برای آن ها فراهم می سازد. البته جزییات و نکاتی در رابطه با رزرو هتل بزرگ زنجان وجود دارد که حتما افراد باید آن ها را رعایت کنند که در ادامه آن ها را شرح می دهیم.

هتل بزرگ زنجان چه امکاناتی دارد؟ 

هتل بزرگ زنجان در واقع یک هتل ۴ ستاره در این شهر می باشد که همان طور بیان کردیم، معماری مجلل و مدرنی دارد. این مجموعه، همان طور که از نامش پیدا است، یک هتل با وسعت نسبتا زیاد می باشد و با توجه زیاد بودن اتاق ها در این هتل، افراد و مسافران زیادی می توانند به راحتی اقامت داشته باشند. شاید درنگاه اول، تنها مجللی و باشکوه بودن مجموعه هتل نظر افراد را به خود جلب کند؛ اما زمانی که مدت کوتاهی در آن اقامت می کنید، به خوبی متوجه می شوید که علاوه بر امکانات کلی هتل که تماما برای راحتی مسافران واقع شده، پرسنل هتل بزرگ زنجان هم تمام افراد مجرب و خوش برخوردی هستند که برای راحتی اقامت مسافران و مهمانان تلاش می کنند. 

همچنین لازم به ذکر است که بیان کنیم هتل بزرگ زنجان، جزو هتل های قدیمی شهر زنجان هم محسوب می شود، زیرا تاسیس این هتل در سال ۱۳۸۵ انجام شد و به نوعی می توان گفت نسبت به هتل های جدیدتری که در زنجان واقع شده اند، این مجموعه اقامتی عمر زیادتری دارد. هتل بزرگ زنجان، در کل دارای ۵ طبقه می باشد. در کل این طبقات، حدود ۴۸ واحد اتاق و سوییت قرار گرفته است که تمام افراد بدون محدودیت می توانند برای رزرو هتل بزرگ زنجان، هم اکنون در سایت ها، به  صورت آنلاین اقدام کنند‌. 

در مطالب بالاتر بیان کردیم که هتل زنجان؛ یک هتل ۴ ستاره می باشد، از این رو قطعا امکانات ویژه ای هم در اتاق ها و هم خود هتل وجود دارد. به عنوان مثال، امکاناتی نظیر؛ کافی شاپ، اتاق چمدان، پذیرش ۲۴ ساعته، پارکینگ، مینی بار با هزینه و... جزو امکانات و خدمات اصلی هتل محسوب می شوند. البته لازم به ذکر است که بیان کنیم هتل بزرگ زنجان دارای رستوران با ظرفیت ۱۵۰ نفری هم می باشد که مهمانان و افرادی که درهتل اقامت دارند، می توانند برای صرف، صبحانه، نهار، شام و... به رستوران این مجموعه بروند. اتاق های هتل بزرگ زنجان، نسبت به نوع تعداد تخت و تجهیزات دسته بندی می شوند که خب به طبع هرچه تجهیزات و تعداد تخت ها بیشتر باشد، هزینه هم برای رزرو افزایش می یابد. 

هتل بزرگ زنجان چه ویژگی هایی دارد؟ 

قطعا تمام امکاناتی که هتل بزرگ زنجان به عموم و مسافران ارائه می دهند، به نوعی یک امکانات یا ویژگی محسوب می شوند که برخی از آن ها شامل اتاق ها هم می باشد. به عنوان مثال در اتاق و سوئیت ها، علاوه بر لوازم بهداشتی که برای مسافران واقع شده، تمام لوازم و تجهیزات کامل مثل، تلویزیون، یخچال، مبل، تخت و... هم وجود دارد. 
همچنین ویو زیبا و چشم گیری که تمام اتاق هایی هتل هم دارند، نکته مثبت دیگری است که افراد برای دور شدن از شهرو آلودگی ها می توانند برای رزرو هتل بزرگ زنجان اقدام کنند.

اطلاعات تکمیلی هتل بزرگ زنجان

توضیحات رستوران توضيحات رستوران هتل بزرگ

هتل فعال است

رزرو روی هتل فعال است

هتل در محدوده طرح ترافیک قرار ندارد


امکانات هتل بزرگ زنجان


قوانین رزرو هتل بزرگ زنجان

hotel-rules

قوانین کلی هتل

مسافرین گرامی می توانند بعد از ساعت اتاق خود را تحویل گیرند و
قبل از ساعت اقامتگاه خود را تحویل دهند

خدمات ترانسفر استقبال رایگان: ندارد

خدمات بدرقه رایگان: ندارد

Infant

قوانین خردسال

هزینه کودکان تا سال رایگان (بدون تخت) محاسبه خواهد شد.

هزینه کودکان از تا سال نیم‌بها (بدون تخت) محاسبه خواهد شد.

هزینه کودکان از سال به بالا به عنوان بزرگسال محاسبه خواهد شد.

Credit Card

قوانین کنسلی


آدرس هتل بزرگ زنجان

فاصله هتل بزرگ زنجان تا اماکن مهم

my_location