سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

هتل امیرکبیر آبادان

آبادان، خیابان امیری نبش خیابان کاشانی
اشتراک‌گذاریwhatsapptelegram
نمای هتل امیرکبیر آبادان
لابی هتل امیرکبیر آبادان
رستوران هتل امیرکبیر آبادان 1
رستوران هتل امیرکبیر آبادان
فضای داخلی هتل امیرکبیر آبادان

اتاق‌های هتل امیرکبیر آبادان

معرفی هتل امیرکبیر آبادان

اگر بخواهیم زیباترین شهرهای جنوب کشور را معرفی کنیم، قطعا آبادان در صدر لیست این شهرها قرار دارد. این شهر زیبا و پر طرفدار که علاوه بر مکان های گردشگری متعددی دارد، دارای مردمی خونگرم هم می باشد. در کل آبادان جزو شهرهایی محسوب می شود که هرساله افراد زیادی برای بازدید از آن سفر می کنند. حال برای داشتن اقامتی راحت در آبادان، باید بتوان یک هتل خوب، با امکانات کامل را پیدا کرد که مشکلی در سفر به وجود نیاید. 

هتل امیرکبیر آبادان که یکی از مشهورترین هتل های آبادان می باشد، هتلی بسیار مجهز و با امکاناتی کامل است که مهمانان آبادان، می توانند برای رزرو آن هرچه سریع تر اقدام نمایند. همچنین سال ساخت این هتل ۳ ستاره، به سال های نسبتا دور باز می گردد که می توان گفت هتل امیر کبیر، در لیست هتل های قدیمی این شهر هم قرار دارد. البته لازم یه ذکر است که بیان کنیم، این‌ مجموعه در سال ۱۳۸۸ برای ارائه بهتر خدمات به مسافرین خود، بازسازی شده و امکاناتی را به هتل افزوده است. برای رزرو هتل امیرکبیر آبادان، به اطلاعات دقیق تری نیاز دارید که در ادامه این مقاله، با ما همراه شوید تا هر آنچه را که نیاز دارید راجب هتل امیر کبیر بدانید، را در اختیارتان قرار دهیم. 

امکانات هتل امیرکبیر آبادان

علاوه بر امکانات اتاق‌ ها، در یک طبقه از‌ این ‌۴ طبقه، امکاناتی جود دارد که مسافران به راحتی می توانند از آن ها استفاده کنند. البته لازم به ذکر است که بیان کنیم، استفاده کردن از برخی آن‌ ها، با پرداخت هزینه و برخی دیگر به صورت رایگان صورت می گیرد. امکاناتی از قبیل، وجود رستوران با منوی متنوع غذای‌ محلی و حتی بین المللی، کافی شاپ، پارکینگ، موقعیت مکانی خوب و نزدیک به بازارهای اصلی آبادان و.... مواردی‌ هستند که تنها افرادی که برای رزرو هتل امیرکبیر آبادان اقدام کنند، می‌ توانند از آن ها بهره مند شوند و اقامت خوب و لذت بخشی ‌را در این مجموعه سپری کنند.
  • موقعیت مکانی 
هتل امیر کبیر نبش ‌خیایان کاشانی، در خیابان اصلی امیری قرار گرفته است که حتی از دور هم می توان بنای این هتل زیبا را دید. این مجموعه در یک خیابان ‌نسبتا شلوغ واقع شده و همین موضوع باعث می شود تا افراد زیادی برای رزرو هتل اقدام کنند. زیرا یافتن هتلی که به اکثر مراکز اصلی و گردشگری آبادان نزدیک باشد، کار دشواری است. 
  • اتاق ها 
هتل امیرکبیر، در کل دارای ۳۲ واحد می‌ باشد که واحدها نسبت به تعداد تخت و سوئیت ها تقسیم بندی می شوند. همچنین این مجموعه دارای ۴ طبقه کلی می باشد که واحد ها در سه طبقه واقع شده اند و یک طبقه از این هتل به امکانات اصلی دیگر، اختصاص داده شده است. هر هتلی، یا مجموعه های اقامتی، امکانات و قابلیت هایی را در اتاق ها برای راحتی مسافران و مهمانان فراهم می سازند که این مجموعه هم از این موضوع مستثنا نیست. در تمام این ۳۲ واحدی که در هتل امیر کبیر وجود دارد، تمام امکانات مورد نیاز افراد مثل، یخچال، تلویزیون، حمام، سرویس بهداشتی، لوازم بهداشتی و... وجود دارد تا مهمانان بتوانند اقامت خوشی را سپری کنند. البته نباید این موضوع را هم برای رزرو هتل امیر کبیر آبادان فراموش کرد که قیمت واحدها نسبت به نوع تجهیزات و حتی تعداد تخت ها متفاوت هستند.
  • رضایت مهمانان
شاید هتل امیر کبیر جزو مجموعه های نسبتا قدیمی آبادان شناخته شود، اما نحوه برخورد پرسنل با مهمانان و حتی‌ ارائه دادن خدمات با بهترین کیفیت، سبب شده تا قدیمی ساخت بودن هتل به چشم مسافران نیاید و نظرات مثبت خود را راجب هتل امیر کبیر اعلام کنند.

اطلاعات تکمیلی هتل امیرکبیر آبادان

وضعیت هتل: فعال | وضعیت رزرو: فعال | محدودیت ترافیک: دارد

امکانات هتل امیرکبیر آبادان

قوانین رزرو هتل امیرکبیر آبادان

hotel-rules

قوانین کلی هتل

خدمات ترانسفر استقبال رایگان: ندارد

خدمات بدرقه رایگان: ندارد

آدرس هتل امیرکبیر آبادان

فاصله هتل امیرکبیر آبادان تا اماکن مهم

my_location
map

نظرات هتل امیرکبیر آبادان

نظرات اولین نفری باشید که نظر می دهید