سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

هتل البرز تهران

خیابان وصال شیرازی، تقاطع بزرگمهر، پلاک 22
اشتراک‌گذاریwhatsapptelegram
نمای بیرونی هتل البرز تهران
لابی هتل البرز تهران
لابی هتل البرز تهران
رستوران هتل البرز تهران
فضای داخلی هتل البرز تهران

اتاق‌های هتل البرز تهران

معرفی هتل البرز تهران

یکی از هتل های پرطرفدار تهران، هتل البرز تهران نام دارد که با فعالیت بی نظیرش سه ستاره را از آن خود نموده و رضایت مهمانانش را به دست آورده است. این هتل امکانات و خدمات بسیاری را ارائه می دهد که افراد می توانند برای آسایش هر چه بیش تر خود آن ها را استفاده نمایند. اگر می خواهید به استان تهران سفر کنید و از مکان های دیدنی آن بازدید کنید، به شما توصیه می کنیم تا به رزرو هتل البرز تهران بپردازید و با چند روز اقامت در اتاق های آن، به شیرینی سفرتان بی افزایید.

امکانات هتل البرز تهران

هتل البرز تهران علاوه بر امکانات فوق العاده ای که در اختیار دارد، رستورانی ایرانی و بسیار مدرن را در محوطه خود تاسیس کرده است که افراد می توانند در منوی آن هر نوع غذای سرد و گرمی را مشاهده نمایند. شما می توانید با یک بار صرف کردن این غذا ها، مزه متفاوت آن ها تا ابد به یاد داشته باشید زیرا هر یک از این غذا های سرد و گرم به روش خاصی طبخ می گردند و دیگر نمی توانید مزه آن ها را در رستوران های دیگر بچشید. دقت داشته باشید که حتی در رستوران این مجموعه می توانید از اینترنت رایگان و نا محدودی بهره مند گردید.

از دیگر مزیت های این رستوران ها می توان به رعایت نظافت و تمامی شیوه نامه های بهداشتی اشاره نمود. افراد می توانند با هر نوع ذائقه ای در این رستوران ها حضور یابند و لحظات فوق العاده ای را برای خود به ارمغان آورند. شما می توانید در کافی شاپ های این مجموعه به همراه یک دوست صمیمی بنشینید و خاطره های متعددی را برای خود رقم زنید. از دیگر مزایای هتل البرز تهران می توان به وجود آسانسور اشاره نمود. افراد سالمند که دچار کمر درد و پا درد می باشند می توانند به آسودگی خود را به اتاق شان برسانند.

موقعیت مکانی

هتل البرز تهران علاوه بر مزیت هایی که دارا می باشد، از موقعیت مکانی بسیار مناسبی نیز بهره مند گردیده است. به گونه ای که افراد می توانند با صرف کم ترین زمان خود را به مکان های دیدنی استان تهران همچون موزه ها و... برسانند و از آن ها بازدی کنند. اگر می خواهید به هتل البرز تهران مراجعه کنید و از تعرفه های آن آگاه شوید، می بایست در ابتدا به سوی خیابان انقلاب حرکت کنید و سپس وصال شیرازی را هدف قرار دهید تا نبش چهار راه بزرگمهر این هتل بی نطیر را مشاهده نمایید.
  • اتاق ها
هتل البرز تهران همواره سعی نموده تا تمامی نیاز های مشتریان خود را در نظر بگیرد، بدین منظور 84 باب اتاق را در 3 واحد طراحی کرده و اتاق ها به گونه ای هستند که افراد می توانند با هر رنج مالی یکی از آن ها را انتخاب کرده و در آن به اقامت بپردازند و سفر خوشی را برای خود و اطرافیانشان به ارمغان آورند. دقت داشته باشید که دکوراسیون و طراحی داخلی هتل البرز تهران فوق العاده بوده و شما از مشاهده آن ها شگفت زده خواهید شد. به شما توصیه می کنیم تا در اولین سفر تان به تهران به رزرو هتل البرز تهران بپردازید و با سکونت در آن لحظات شیرین و زیبایی را برای خود به وجود آورید.
  • رضایت مهمانان
طی تحقیقاتی که توسط تیم ما صورت گرفت، دریافتیم که مهمانان این مجموعه همگی از برخورد کارمندان راضی بوده اند و اعلام کرده اند که هیچ گونه مزاحمت در هتل البرز تهران وجود ندارد. شما می توانید با رزرو هتل البرز تهران اقامت سر شار از آرامش را تجربه کنید و از تمامی خدمات و امکانات آن استفاده نمایید.

اطلاعات تکمیلی هتل البرز تهران

وضعیت هتل: فعال | وضعیت رزرو: فعال | محدودیت ترافیک: دارد

امکانات هتل البرز تهران

قوانین رزرو هتل البرز تهران

hotel-rules

قوانین کلی هتل

خدمات ترانسفر استقبال رایگان: ندارد

خدمات بدرقه رایگان: ندارد

آدرس هتل البرز تهران

فاصله هتل البرز تهران تا اماکن مهم

my_location
map

نظرات هتل البرز تهران

نظرات اولین نفری باشید که نظر می دهید