سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

هتل آپارتمان نخل بندر انزلی

بندر انزلی-خیابان پاسداران-نرسیده به تالار آرمان-کوچه ی نهم-کوچه اقاقیا-هتل نخل
اشتراک‌گذاریwhatsapptelegram
نمای هتل آپارتمان نخل بندر انزلی
نمای هتل آپارتمان نخل بندر انزلی
رستوران هتل آپارتمان نخل بندر انزلی 1
رستوران هتل آپارتمان نخل بندر انزلی
ویو هتل آپارتمان نخل بندر انزلی

اتاق‌های هتل آپارتمان نخل بندر انزلی

معرفی هتل آپارتمان نخل بندر انزلی

شهرهای مختلفی در ایران وجود دارد که مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار گرفته است. هر کدام از این شهرها با توجه به جاذبه هایی که درون خود جای داده اند می توانند لحظات ناب و لذت بخشی را برای مسافران خلق نمایند. بندرانزلی یکی از بنادر مهم ایران به شمار می رود که بسیاری از افراد ممکن است علاوه بر بازدید از جاذبه های آن قرارهای کاری را هم با همکاران خود در این بندر داشته باشند، از این رو برای اینکه بتوانند محیط اقامتی مناسبی را برای خود مهیا نمایند باید از هتل هایی که وجود دارد اطلاعات مناسبی را در اختیار داشته باشند.

در بندرانزلی هتل های مختلفی وجود دارد که هر کدام با توجه به امکاناتی که ارائه می دهند از قیمت های مختلفی برخوردار هستند، شما می توانید با توجه به بودجه و نیازی که دارید یکی از این محل های اقامتی را برای خود انتخاب کنید. هتل آپارتمان نخل بندرانزلی یکی از هتل های سه ستاره ای می باشد که سوئیت هایی را با چشم اندازهایی بی نظیر در اختیار مسافران قرار می دهد.با رزرو هتل آپارتمان نخل بندرانزلی می توانید اتاق های را با ویو رو به دریا برای خود انتخاب نمایید و در طول اقامت خود منظره ای بی نظیر را مشاهده نمایید. این هتل از 3 طبق برخوردار است که 8 سوئیت را در خود جای داده  و از دانشگاه آزاد تنها 1 کیلومتر فاصله دارد. 

از مزیت هایی هتل آپارتمان نخل بندرانزلی که باعث شده مسافران توجه ویژه ای به آن داشته باشند نزدیکی به دریای خزر می باشد، بنابراین در کمترین زمان ممکن می تواند به ساحل دریای خزر دسترسی داشته باشند. هنگام استفاده از واحدهای این هتل باید افراد متاهل صیغه نامه های معتبر خود را در اختیار پذیرش قرار دهند و بانوان هم مدارک شناسایی خود را به مسئول پذیرش تحویل بدهند.

با مراجعه به سایت های مختلف می توانید یک واحد اقامتی را در هتل آپارتمان نخل بندرانزلی برای خود رزرو کنید و از امکاناتی که درون این هتل ارائه می شود اطلاع پیدا نمایید، از طرفی قادر خواهید بود تصاویر مربوط به اتاق های هتل آپارتمان نخل بندرانزلی را مشاهده کنید. گاهی اوقات مسائلی پیش می آید که ممکن است مجبور به لغو اتاق رزرو شده شوید، در این شرایط مبلغی از پرداختی را به عنوان جریمه نزد خود نگه می دارند و باقیمانده پول را برای شما واریز خواهند کرد.

امکانات هتل آپارتمان نخل بندرانزلی 

همان طور که گفته شد شما می توانید هنگام رزرو هتل آپارتمان نخل بندرانزلی امکانات و خدماتی که این هتل ارائه می دهد را مشاهده نمایید و با توجه به نیازی که دارید یکی از واحدهای اقامتی آن را برای خود انتخاب نمایید. در مورد امکانات هتل آپارتمان نخل بندرانزلی می توان گفت که این هتل آپارتمان درون سویئت ها وسایلی را قرار داده است که به راحتی بتوانید برای خود غذاهایی را طبخ نمایید، از طرفی درون هر اتاق یخچال، اینترنت، تلویزیون، مبلمان، سیستم اعلام حریق، سیستم تهویه هوا، سیستم سرمایشی و گرمایشی و ... را قرار داده اند.

پارکینگی را برای هتل آپارتمان نخل بندرانزلی ساخته اند که به راحتی می توان ماشین های خود را در آن مکان قرار داد و با استفاده از نمازخانه ای که افتتاح کرده اند نمازهای یومیه خود را به جا آورد. آسانسور، فکس، لابی، کپسول آتش نشانی، خدمات خانه داری، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در طبقات و لابی، تلویزیون در لابی و ...  از دیگر امکانات این هتل آپارتمان به شمارمی رود. با رزرو هتل آپارتمان نخل بندرانزلی می توانید لحظاتی شاد را بدون دغدغه برای خود رقم بزنید.

اطلاعات تکمیلی هتل آپارتمان نخل بندر انزلی

وضعیت هتل: فعال | وضعیت رزرو: فعال | محدودیت ترافیک: دارد

امکانات هتل آپارتمان نخل بندر انزلی

قوانین رزرو هتل آپارتمان نخل بندر انزلی

hotel-rules

قوانین کلی هتل

خدمات ترانسفر استقبال رایگان: ندارد

خدمات بدرقه رایگان: ندارد

آدرس هتل آپارتمان نخل بندر انزلی

فاصله هتل آپارتمان نخل بندر انزلی تا اماکن مهم

my_location
map

نظرات هتل آپارتمان نخل بندر انزلی

نظرات اولین نفری باشید که نظر می دهید