سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

هتل آپارتمان صائب تبریز

تبریز، خیابان شریعتی جنوبی ، مابین صائب و پاستور ، رو به روی قنادی فرهمند.
اشتراک‌گذاریwhatsapptelegram
نمای بیرونی هتل آپارتمان صائب تبریز
نمای بیرونی هتل آپارتمان صائب تبریز
پارکینگ هتل آپارتمان صائب تبریز
اتاق هتل آپارتمان صائب تبریز
اتاق هتل آپارتمان صائب تبریز

اتاق‌های هتل آپارتمان صائب تبریز

معرفی هتل آپارتمان صائب تبریز

هتل آپارتمان صائب تبریز، ساختمانی نوساز است که در خیابان شریعتی، روبه روی قنادی فرهمند قرار دارد. این هتل آپارتمان در سال 1396 افتتاح شده و فعالیت خود را آغاز کرده است. ساختمان این هتل در 5 طبقه ساخته شده و 20 واحد مخصوص اقامت دارد که در اختیار مهمانان قرار می گیرد. این هتل آپارتمان از میان هتل آپارتمان های تبریز از امکانات رفاهی خوبی برخوردار است که خاطره سفری خاطره انگیز را برای شما رقم می زند. برای دسترسی به هتل آپارتمان صایب تبریز کافی است که به خیابان شریعتی جنوبی، مابین تقاطع صائب و پاستور مراجعه کنید.

تنوع اتاق در هتل آپارتمان صائب تبریز

این هتل دارای 20 عدد اتاق بوده و انواع مختلفی از اتاق ها در این هتل آپارتمان در اختیار مهمانان قرار گرفته است که شما می توانید با توجه به شرایط اقامتی، اتاق مناسب خود را رزرو کنید. این هتل آپارتمان مجموعاً 122 تخت دارد. در هتل آپارتمان صائب تبریز، اتاق های متنوعی از جمله سوئیت یک تا ده نفره، سوئیت دو نفره دبل و اتاق های دو تا پنج تخته برای خدمت رسانی به مهمانان گرامی فراهم شده اند. منظره اتاق ها به سه دسته تقسیم می شود که شامل دید به کوچه، دید به خیابان و دید به محوطه هتل هستند.

امکانات هتل آپارتمان صائب تبریز

این هتل آپارتمان از ابتدا شروع فعالیت خود، امکانات متنوعی را در اختیار مهمانان خود قرار می دهد که منجر به ایجاد تجربه کامل از اقامت در این مکان می شود و در نهایت، به گزینه ای برای انتخاب دوباره مهمانان برای سفر، تبدیل خواهد شد. این هتل آپارتمان، رستوران و کافی شاپ ندارد.

زمین تنیس

هتل آپارتمان صائب تبریز برای ایجاد یک حس خوب برای میهمانان خود محوطه ای را برای انجام ورزش تنیس در نظر گرفته است. میهمانان این هتل آپارتمان می توانند برای گذراندن فراغت خود سری به زمین تنیس بزنند و لحظات خوشی را به همراه خانواده و دوستان خود تجربه کنند.

سایر امکانات

شما می توانید در لابی هتل آپارتمان که ظرفیت ده نفر دارد؛ از اینترنت رایگان به صورت نامحدود استفاده کنید. همچنین این هتل آپارتمان، پارکینگی با ظرفیت 20 خودرو دارد که مهمانان می توانند به صورت رایگان از آن بهره ببرند. برای انجام کارهای معمولی بانکی نیز دستگاه خود پرداز در اختیار میهمانان قرار داده شده است. بخش صرافی نیز در این هتل در نظر گرفته شده است تا میهمانان خارجی بتوانند با خیال راحت پول کشور خود را تبدیل نمایند.

جاذبه ها اطراف هتل آپارتمان صائب تبریز

این هتل آپارتمان از موقعیت خوبی نسبت به جاذبه های گردشگری قرار دارد؛ به طور مثال شما می توانید پس از طی کردن مسیر چهار دقیقه ای با خودرو، به ارگ علیشاه برسید. همچنین هتل آپارتمان صایب تبریز تنها 5 دقیقه از موزه ادبی شهریار فاصله دارد. کاخ موزه شهرداری و برج آتش نشانی که از جاذبه های گردشگری تبریز هستند نیز در فاصله ی 6 دقیقه ای از این هتل آپارتمان قرار دارند. در نظر داشته باشید که در فاصله 7 دقیقه ای از هتل آپارتمان صائب تبریز، شما می توانید به موزه آذربایجان، مسجد کبود، مسجد جامعه، خانه مشروطه و بازار تبریز دسترسی داشته باشید. موزه قاجار، مقبره شاعران تبریز و پارک باغلار باغی نیز مورد علاقه ی بسیاری از گردشگران هستند که در فاصله ای کمتر از 10 دقیقه از این هتل آپارتمان قرار گرفته اند.

شما می توانید در خیابان شریعتی، به رستوران خان تیکه دسترسی داشته باشید که کیفیت غذایی مناسبی دارد. همچنین در نزدیکی چهارراه شریعتی، رستوران حاتم تبریز قرار گرفته است که تجربه ی دل انگیزی از غذا خوردن در تبریز را برای شما به ارمغان می آورد. لذت کامل سفر را با رزرو آنلاین هتل از رزرواسیون سیتا تجربه کنید.

اطلاعات تکمیلی هتل آپارتمان صائب تبریز

وضعیت هتل: فعال | وضعیت رزرو: فعال | محدودیت ترافیک: دارد

امکانات هتل آپارتمان صائب تبریز

قوانین رزرو هتل آپارتمان صائب تبریز

hotel-rules

قوانین کلی هتل

خدمات ترانسفر استقبال رایگان: ندارد

خدمات بدرقه رایگان: ندارد

آدرس هتل آپارتمان صائب تبریز

فاصله هتل آپارتمان صائب تبریز تا اماکن مهم

my_location
map

نظرات هتل آپارتمان صائب تبریز

نظرات اولین نفری باشید که نظر می دهید